dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 148 ogłoszeń

690 000 zł50,20 m² 13 745,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Numer oferty W biurze: sm/elb3/2024 Oferujemy ostatni dostępny narożny apartament na sprzedaż w inwestycji w malowniczym miejscu z widokiem na jezioro Czarny Staw w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł94 m² 5 840,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy z ogrodem 94 m Na sprzedaż oferujemy duże, zadbane mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na wysokim parterze wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł78,42 m² 2 920,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,79 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym. Największym atutem nieruchomości jest imponujący,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł103,10 m² 2 424,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam do sprzedania czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze przy ul. Zamkowej w Pieszycach. Ze względu na układ mieszkania oraz dużą powierzchnię 103,10 m2 plus korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, ul. Michała Drzymały, chojnów Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 555 zł72,69 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 612 zł81,41 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania z ofertą dwustronnego dwupiętrowego mieszkania w inwestycji przy ul. Jeździeckiej, na południu Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim idealne zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 248 zł40,36 m² 15 912,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych skwerów.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł56,55 m² 6 010,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***nowa niższa cena*** ***oferta na wyłączność - nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Brak prowizji dla biura nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone na parterze kamienicy przy ul. Okrzei w Jeleniej Górze. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54,10 m² 9 796,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Wrocław gajowice ul. Lubuska 4 pokoje | 54,1 m | balkon | piwnica | winda | ogrzewanie miejskie Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 64 m na sprzedaż - Kamieniec Ząbkowicki | 2. piętro | ogródek działkowy w cenie! Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł36,80 m² 4 619,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,80 m , położone na pierwszym piętrze zadbanej, trzypiętrowej kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł50,39 m² 11 748,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament położony na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z widną. Cena lokalu netto + garaż podziemny 41000 brutto. Świetna lokalizacja w Karpaczu Górnym, blisko Hotel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 180 zł39,05 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krzyki idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: - 2 ustawne pokoje - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł27,71 m² 19 126,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe w centrum miasta, w apartamentowcu z 2012 r., w Angel Wings przy ul.Walońskiej (boczna Traugutta). Idealna propozycja jako inwestycja lub mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ciche mieszkanie 2-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe w zadbanym, niskim bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 505 zł55,95 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 55,95 m2 + taras o powierzchni 9,86 mkw + balkon o powierzchni 2,61 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł145,78 m² 3 601,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu wyjątkowo przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej w Środzie Śląskiej miejscu, które łączy spokojny charakter z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł62,90 m² 12 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , zlokalizowane przy ul. Semaforowej w inwestycji z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł185,10 m² 3 506,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Best Invest przedstawia: wypłacam 1% za polecenie klienta kupującego Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy 3/4 domu Zachełmie, gmina Podgórzyn, powiat karkonoski, woj. dolnośląskie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 339 zł39,06 m² 15 600,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł61,55 m² 10 722,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,55 m2 z ogródkiem, położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 485 zł52,11 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 857 zł52,34 m² 19 084 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż ciepłe, środkowe i słoneczne mieszkanie dwupokojowe w Jeleniej Górze blisko ryneczku "zabobrze". Powierzchnia: 37,4m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 972 zł30,26 m² 12 490,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł72,50 m² 10 343,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - sypialni 1 - sypialni 2 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł52,87 m² 9 173,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na Osiedlu Młodych, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4, na 3. piętrze, znajduje się ciepłe, przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świdnica.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł63,70 m² 10 832,03 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 10 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1998 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na Nowym Dworze. W bliskim otoczeniu: przystanki przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,60 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka zlokalizowana na parterze w cztero-piętrowej kamienicy, niedaleko do centrum, zaplecze usługowo - handlowe, przystanki autobusowe, przychodnia zdrowia, dużo miejsc parkingowych. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż ostatni luksusowy apartament 118m2 z dużym tarasem i widokiem na Park - Willa Wrocław ul. Rybnicka. Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 118 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69,73 m² 15 775,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (wuwa 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 088 zł52,64 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup bez prowizji dla biura Cena od 10 450 zł/m do 11 850 zł/m - Cena uzależniona od metrażu i piętra nowa młynówka - mieszkania W sercu jeleniej góry Szukasz mieszkania na start?.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,30 m² 12 234,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzy pokoje z osobną kuchnią i pom. gospodarczym (pełen rozkład) w kameralnym budynku na zielonych Wojszycach. Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura W całości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,10 m² 6 734,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,1m2, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym niskim bloku. Lokal jest gotowy do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,99 m² 8 181,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Jasińskiego w Legnicy. Lokal znajduje się na 4 piętrze, w budynku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł17,61 m² 15 275,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przy uczelni, ciekawa inwestycja o dużej stopie zwrotu. Przedmiotem oferty jest minikawalerka zlokalizowana obok uczelni, w nowym apartamentowcu z windą, pralnią, recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61,15 m² 7 686,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż i na zamianę na mieszkanie 2 pokojowe we Wrocławiu - mieszkanie 3- pokojowe, położone na parterze - blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, szpital, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł66,10 m² 5 431,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na parterze zadbanej kamienicy w Strzegomiu. Świetna lokalizacja spokojna, dobrze skomunikowana i jednocześnie blisko centrum miasta,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij