dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 141 ogłoszeń

385 000 zł59,14 m² 6 509,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,13m2 w Jeleniej Górze. Lokal znajduje się na poddaszu 4 piętrowej kamienicy. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł53,68 m² 6 240,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Legnica, centrum, ul. Senatorska, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,68 m2. Mieszkanie ulokowane na parterze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

682 000 zł52 m² 13 115,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z możliwością zamknięcia kuchni. -Cechy nieruchomości- powierzchnia: 52 m Pokoje: 2 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym Balkon: 4.26 m - W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł39 m² 6 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Sprzedaż nr oferty : sldoc8856 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, tarninów powierzchnia: 39 m2 ilość pokoi: 1 piętro 4 piwnica Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

(Sprzedaż możliwa tylko dla klienta gotówkowego.) Na sprzedaż 2-pokojowy lokal nieopodal stadionu miejskiego i trasy AOW. Z racji ceny i lokalizacji idealnie sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł61,06 m² 7 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Jeleniej Górze - Zabobrze III Nieruchomość położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 288 zł40,08 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krzyki idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: - 2 ustawne pokoje - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł29 m² 16 172,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela funkcjonalny i bardzo zadbany lokal mieszkalny 1 pokój z aneksem kuchennym. położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku mieszkaniowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł67,50 m² 5 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem przy strzelińskim Rynku Powierzchnia: 67,5 m2 Układ pomieszczeń : dwa pokoje ,osobna kuchnia , łazienka, przedpokój , pokój z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł102,30 m² 1 857,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!nowa niższa cena! tylko U nas! dwa oddzielne mieszkania Z jednym korytarzem W cenie jednego! zawidów pl. Zwycięstwa! nieruchomość wymaga przeprowadzenia kapitalnego remontu. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł139 m² 10 719,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament, który łączy w sobie nowoczesną architekturę, luksusowe wykończenie oraz przestrzeń zapewniającą komfort codziennego życia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93,67 m² 6 725,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, szanowni Państwo oferta na wyłączyć nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 93,67 m w miejscowości uzdrowiskowej Szczawnie-Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł56 m² 9 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Zarezerwowane! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, i piętro, osiedle Młodych! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł33,65 m² 1 604,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 33,65 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Sztygarskiej 6 wraz z udziałem wynoszącym 1082/10.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł63,20 m² 4 272,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Lokum - Twoje Drzwi do Wymarzonego M2! Szukasz miejsca, które tętni życiem, a jednocześnie oferuje spokój i bliskość natury? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 156 zł43 m² 13 398,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchnii 43,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Balkon I taras oraz widok na góry! ***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwo lokal mieszkalny do sprzedaży w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41,36 m² 13 999,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, ołtaszyn-Partynice Zapraszamy do zakupu komfortowego i przytulnego mieszkania o powierzchni 41,36 m , położonego na III piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2012 roku z zielonym patio z fontanną. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje po kapitalnym remoncie w centrum Wrocławia + balkon i piwnica ul. Zdrowa sprzedaż lub wynajem Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie (2,7 m) mieszkanie o powierzchni 40 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62 m² 10 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam na prezentację klimatycznego , dwupokojowego mieszkania, położonego przy al. gen. J. Hallera. Ze względu na lokalizację nieruchomość doskonale nadaje się do zamieszkania dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50,34 m² 12 216,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe | Nowy Dwór | ul. Nowodworska | Świetna lokalizacja i potencjał inwestycyjny! Do sprzedaży oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł179 m² 7 709,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnego lokalu mieszkalnego z odrębną księgą wieczystą, położonego przedwojennej klimatycznej willi, wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie na Konradowie - ogródek. Lokal składa się z: - dwóch pokoi, - dużej widnej kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Okna pcv, ściany gładzie. Wraz z zakupem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 339 472 zł116,79 m² 20 031,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Pracuję również w weekendy i wieczorami - zadzwoń już dziś O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 560 zł52,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 47,90 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł32 m² 16 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł133,16 m² 3 529,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy na Podgórzu. Mieszkanie dwu poziomowe. Pięć pokoi do wejścia, okna wychodzące na południe oraz zachód. Mieszkanie składa się z dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zmiana ceny!na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji - Stare Miasto, ul. Czarnieckiego. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł149,26 m² 7 034,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Jasne i przestronne mieszkanie z ogrodem w Kudowie-Zdroju. 150 m jasnej i przejrzystej przestrzeni do zamieszkania. Ta nieruchomość jest idealnym połączeniem bliskości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 108,27 m2, zlokalizowane w górnej części centrum Szklarskiej Poręby, w pięknej, historycznej kamienicy z 1920 roku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł87 m² 4 367,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowe duże mieszkanie w Strzegomiu. Rozkład: mieszkanie jest dwupoziomowe, poziom I: s przedpokój, 3 małe pokoje, z których 2 można połączyć, salon, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z tarasami większymi niż salon Twoja prywatna oaza w środku miasta. Można oglądać! Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł59,77 m² 4 851,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście/3pokoje/60m2/po remoncie na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 64,83m2 i użytkowej 59,77m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania kameralne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Jelfy. Nieruchomość położona w atrakcyjnej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł97 m² 2 938,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych, stary Zdrój | 97 m | 1. piętro | 285 000 zł (do negocjacji) Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończenie "pod klucz" W cenie. Możliwość odliczenia podatku vat. Lokalizacja: nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 078 000 zł90,10 m² 11 964,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy 4 pokojowy bliźniak o powierzchni 90,1 m z dwoma balkonami i ogródkiem w cenie mieszkania. Bez prowizji oraz podatku pcc. Możliwość zakupu inwestycyjnie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij