dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 140 ogłoszeń

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 51 m w starej kamienicy - Szklarska Poręba, ul. Potokowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w urokliwej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł50,33 m² 6 358,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Gaju z ogródkiem i garażem. Opłata za ogród roczna ok. 160zł. Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł48,50 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję bardzo czystą oraz zadbaną nieruchomość o powierzchni - 48,50m2 zlokalizowaną w Mieroszowie przy ulicy Mickiewicza Składającą się z: - salonu, - sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M&b Fechner oferuje Państwu apartament wakacyjny położony w atrakcyjnej części Szklarskiej Poręby. Apartament o powierzchni 46,15m2 + balkon znajduje się na 2 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

09.05.2026 odbędzie się Dzień Otwarty. Będzie to jedyny dzień kiedy będziecie Państwo mieli możliwość obejrzeć nieruchomość oraz złożyć ofertę zakupu. Zapraszam osoby prywatne oraz agentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Numer oferty w biurze 91- 152 Mieszkanie z miejscem postojowym! Oferta idealna dla potrzeb własnych lub jako lokata! Oferuję do sprzedaży nowoczesne jednopokojowe mieszkanie o pow. 25,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł49,68 m² 13 667,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2-pokojowy w Szklarskiej Porębie Na sprzedaż oferujemy komfortowy, dwupokojowy apartament położony w spokojnej, zielonej części Szklarskiej Poręby - dzielnicy Biała Dolina ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł73,62 m² 17 658,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokojowy W centrum wrocławia Na sprzedaż elegancki, 3 pokojowy apartament w samym centrum Wrocławia, w okolicy Ogrodu Botanicznego. Wnętrza są jasne, uporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 795 zł53,33 m² 15 109,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł52,89 m² 6 995,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polkowice, mieszkanie, 2 pokoje, 52,89 m2, balkon, sprzedam, 370 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Hubala. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł47,32 m² 12 890,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem na Maślicach we Wrocławiu. Nowoczesna zabudowa, funkcjonalny układ. Ogród: aż 156,9 m2 Mieszkanie gotowe do wykończenia. W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł51,30 m² 4 093,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,1 m , położone przy ul. Łukasińskiego, tuż przy rynku. Doskonała lokalizacja gwarantuje bliskość klimatycznych kafejek, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł68,40 m² 11 242,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż duże, ciche mieszkanie. Ochrona, monitoring, szlaban- bezpieczne osiedle. Idealne dla rodzin z dziećmi, młodych par czy osób pracujących zdalnie -na ul. Vivaldiego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, 1 piętro, C.O GAZOWE + DZIERŻAWA OGRÓDKA I GARAŻU, DO GENERALNEGO REMONTU. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert mieszkań na stronie biura nieruchomości Possessio, ul.

Szczegóły ogłoszenia

471 440 zł33,20 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona w samym centrum Wrocławia, na Starym Mieście! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł41,50 m² 4 337,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż: mieszkanie w Nowej Rudzie. Cena: 180 000 zł Czynsz: 100 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w Nowej Rudzie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 906 zł70,96 m² 12 089,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla rodziny 2+2 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,96 m , położone na parterze. Lokal posiada prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,53 m² 6 400,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w Centrum Mieszkanie pierwotnie z zabudowanym balkonem - istnieje możliwość powrotu do oryginalnego układu. IV piętro w bloku. Lokal po remoncie, położony niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł79,75 m² 3 949,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Witam Cię serdecznie i zapraszam na prezentację ciekawego mieszkania nieopodal Karpacza. Lokal, który pragnę Ci zaprezentować położony jest w krzaczynie/karpacza. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł93,81 m² 7 451,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z ogrodem w stanie deweloperskim. Dwupoziomowy lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

469 100 zł63 m² 7 446,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Świetna oferta - dwa mieszkania - idealne pod inwestycję, jak i dla siebie! Na łączą powierzchnię mieszkania składają się dwie części: - mieszkanie 1: salonik, kuchnia, sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 313 zł40,20 m² 15 231,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 38,21 m | IV piętro | funkcjonalny układ Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze kamienicy. Bardzo blisko do Rynku, w zasięgu wszystkie niezbędne sklepy i usługi. Przy budynku parking. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. ok 60m2. Mieszkanie słoneczne, czyste, wyremontowane gotowe do wprowadzenia. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku na pierwszym pietrze, budynek czeka.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł78,95 m² 9 867 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Nowa cena! Na sprzedaż piękne mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy w centrum miasta - okolice Placu Macieja. Kamienica odrestaurowana, wyremontowana z windą oraz ogrzewaniem miejskim. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 835 zł69,66 m² 11 898,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe dla Rodziny w zielonej okolicy Opiekun oferty Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł36,10 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul Polna Krosnowice Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w przy ul. Polna numer 7 w Krosnowicach Mieszkanie znajduje się w na pierwszym piętrz.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł77 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie położone w okolicach Centrum miasta! Na powierzchnię mieszkania 77 m2 składa się salon, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

289 500 zł40 m² 7 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia! Słoneczne, rozkładowe z balkonem mieszkanie , w bardzo dobrym stanie mieszkanie. Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,50 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 62.50 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 800 zł70,83 m² 11 941,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 3 pokoje z widną kuchnią i przestronnym balkonem Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,80 m² 4 163,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w Świętoszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko U nas! vip homes prezentują Państwu do sprzedaży fajne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 1 piętrze bardzo zadbanej kamienicy w Jeleniej Górze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta mieszkania dwu pokojowego przy samym centrum miasta szklarskiej poręby. Proponuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z niezależnym wejściem gotowe do wprowadzenia, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48,46 m² 5 777,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kompleksowo wykończone mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal świetnie skomunikowany, w bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą.