dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 140 ogłoszeń

429 999 zł48,40 m² 8 884,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dzień dobry Polecam rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe w Jelczu-Laskowichach. Atuty lokalizacji: - samo centrum - 200m do stacji pkp (pociąg jedzie do Wrocławia 28min) - 250m do Dzkoły Podstawowej -.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł56,79 m² 8 188,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż 1/2 bliźniaka składająca się z mieszkania na parterze z bezpośrednim wyjściem na taras o powierzchni 46 mkw, pokoju na poddaszu o pow. około 10mkw, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu mieszkań deweloperskich w inwestycji na osiedlu Piastów: inwestycja składać się będzie docelowo z 4 budynków z 200 podziemnymi miejscami postojowymi. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł59 m² 6 254,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 59.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł66,92 m² 12 387,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie z dużym ogrodem o powierzchni aż 93m2 zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Leśnym położonym w Smolcu przy ulicy Wrzosowej! zachęcam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł52,70 m² 11 574,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu, mieszkanie położone na Ip.kamienicy z widokiem na. przygodę w Karpaczu Górnym! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,70 m2 tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł33,20 m² 6 475,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie z balkonem - Lubin, ul. Bankowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Bankowej. Mieszkanie posiada: - salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł113,13 m² 2 607,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z potencjałem przestrzeń, światło i niezależność Jeśli szukasz miejsca, które daje prawdziwą przestrzeń, niskie koszty i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Janowice Wielkie. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie bliskość natury, świeże powietrze oraz wspaniałe widoki. Zapraszam na prezentację mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 000 zł47,50 m² 12 968,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru W ofercie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,61 m z loggią 2,37 m . Przemyślany układ daje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36,40 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży mieszkanie w Piechowicach, przy ul. Kryształowej. Mieszkanie w zadbanej kamienicy, na parterze o powierzchni użytkowej 36,40.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,60 m² 7 885,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,6 m , położone na 1. piętrze w zadbanym bloku z 1996 roku w Jeleniej Górze (ul. Jana Kiepury 25). Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł70,50 m² 5 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na tarninowie! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70.50m2 na Tarninowie - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w mieście chętnie wybierana zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 103 m , położone na 1 piętrze kameralnego budynku w zielonej okolicy, w otoczeniu lasów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł72,26 m² 13 769,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł41,20 m² 12 014,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m , położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Komuny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł72,99 m² 10 138,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim, o przemyślanym układzie, zlokalizowane w kameralnej inwestycji nowoczesnych budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł135,70 m² 3 316,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie zlokalizowane w cenionej przez kupujących dzielnicy Tarninów blisko parku, centrum miasta - wszędzie blisko. Mieszkanie składa się z 4 pokoi - kuchni, wc, spiżarki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowany, umeblowany, atrakcyjny Apartament 2 pokoje - lokal mieszkalny Gotowy do wynajmu na krótki lub długi termin. Fantastyczna lokalizacja - Centrum. Z okna niezapomniany widok na góry oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowy Apartament Inwestycyjny Świeradów-Zdrój Na sprzedaż komfortowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości uzdrowiskowych w Sudetach -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł41,39 m² 6 523,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność : Do sprzedaży oferuje mieszkanie na parterze w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie składa się z : - kuchni - pokoju - sypialni - łazienki z wc. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł65,82 m² 9 039,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Freedom Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania 3 pokojowego o łącznej powierzchni 77,84 m2. Mieszczące się na parterze w mieście powiatowym Oleśnica. Lokal mieszkalny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,80 m² 5 631,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz 3M w dobrej lokalizacji? Masz dość ciasnego mieszkania? Cenisz możliwość własnej aranżacji, ale nie lubisz remontu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Wykonaj pierwszy krok, jakim.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł100,04 m² 8 796,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż apartament W kameralnej inwestycji przy miodowej alei O inwestycji Apartamenty przy Miodowej Alei to starannie zaprojektowana inwestycja, obejmująca cztery szeregi budynków.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł25 m² 27 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż luksusowy apartament o metrażu 25 mkw położony na 3 piętrze w prestiżowym budynku. Apartament z balkonem 4,65 mkw z widokiem bocznym na Odrę jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 023 zł76,41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dla inwestora. Pełna faktura vat (możliwość odliczenia), brak pcc, gwarancja dewelopera. Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny- dwupak w prestiżowej inwestycji Apartamenty Central Park na.

Szczegóły ogłoszenia

279 990 zł68 m² 4 117,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zarezerwowane! Przestronne czteropokojowe mieszkanie w Mrowinach! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, 4 osobne pokoje, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie rozkładowe, do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1916

Opiekun nieruchomości: robert Kordowski telefon   pokojowe, dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 93 m2 + strych 60 m2 + 18m2 przedpokój z klatką schodową + 26m2 pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 247 002 zł78,09 m² 15 968,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł99,60 m² 6 014,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, salon z częścią jadalną, 3 sypialnie, łazienka, toaleta oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł73 m² 8 630,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lniane osiedle anotis - nowa inwestycja deweloperska pod trzebnicą! 2 - kondygnacyjne samodzielne mieszkania Z ogrodem W Kobylicach pod Trzebnicą przy ulicy Lnianej powstaje nowe kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

760 082 zł52,61 m² 14 447,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Wrocław - Krzyki Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,61 m , położone na wrocławskich Krzykach. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł100,86 m² 5 344,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 100,86 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej cześci Wałbrzycha. Na powierzchnię 100,86 m2 składa się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,37 m² 11 085,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż duże rodzinne mieszkanie o powierzchni 69,37 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest ukończona, do odbioru gotowe ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,93 m , położone na parterze w nowej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł180 m² 2 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność, mieszkanie , a własciwie- pół domu czterorodzinnego (osobne wejście-budynek podzielony w pionie).

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24,39 m² 17 425,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal inwestycyjny - mikrokawalerka | Wrocław, śródmieście - Promenady Wrocławskie Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony lokal inwestycyjny o charakterze mikrokawalerki,.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł51,98 m² 2 558,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania lokal mieszkalny położony w Wojcieszowie w centrum miejscowości.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze przedwojennej kamienicy i składa.