dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 140 ogłoszeń

Rynek pierwotny

653 130 zł53,98 m² 12 099,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł43,57 m² 22 722,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament Z prywatną sauną I jacuzzi W doskonałej lokalizacji, z widokiem na szczyty górskie, szklarska poręba, na sprzedaż. Gotowiec inwestycyjny! Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł51,94 m² 12 995,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - ul. Kleczkowska, wrocław (kleczków) Powierzchnia: 91 m + piwnica 12 m Cena: 930 000 zł Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł44,18 m² 15 278 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,18 m, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w inwestycji Roosh na wrocławskiej Różance. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł52 m² 4 807,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 w Kowarach kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój piwnica o powierzchni 5m2 4 piętro w 4 piętrowym bloku Pomagamy we wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53,20 m² 5 827,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 51,30 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł99,70 m² 4 804,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie na parterze - blisko parku, z możliwością korzystania z ogródka! Mieszkanie idealne również na siedzibę firmy! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, duża.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł52,10 m² 6 813,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowe, klimatyzowane mieszkanie z balkonem | Lubin - Ustronie IV Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 52,1 m , położone na spokojnym i cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie do zamieszkania o powierzchni 35,5 m znajdujące się na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku. Idealne zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 622 414 zł95,87 m² 27 353,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia | Ponadstandardowa wysokość | Rewitalizacja Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego? Współpraca z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł125,26 m² 11 975,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Tylko U nas super oferta! Ciche, przestronnego mieszkanie 3-pokojowe w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu - okolice Mostu Uniwersyteckiego. Składa się z : - salonu z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 500 zł67,24 m² 9 599,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie z miejscem postojowym | Radwanice, ul. Spacerowa Cena: 645 500 zł Powierzchnia mieszkania: 67,24 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Miejsce postojowe: naziemne w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Sobieszowa, nieruchomość świetnie skomunikowana, w pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł88 m² 7 670,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronny apartament dwupoziomowy w Karpaczu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł48,60 m² 4 506,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe, ogródek miłkowice Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 48,60 m . Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku II piętrowym. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 179 zł42,60 m² 11 459,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostało 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 999 zł94,61 m² 14 343 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatnie 4 mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! Na sprzedaż wspaniała inwestycja na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu - dwa w pełni wykończone, nowoczesne mieszkania o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł72,50 m² 9 848,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,5 m zlokalizowane w przedwojennej kamienicy przy ul. Kamiennej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł26,40 m² 7 007,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania atrakcyjna kawalerka o powierzchni 26,40 m2 położona na 2 piętrze kamienicy przy ulicy Tkackiej w Lubaniu. *** lokal mieszkalny *** pokój, kuchnia, łazienka. *** opis techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,07 m² 7 260,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowość! uwaga! okazja! bezpośrednio od właściciela Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie po całkowitym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji w Pieszycach z widokiem na Góry Sowie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o pow. 101,28 m2 , znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowej kamiennicy. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: jedności Robotniczej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40,88 m² 9 026,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,88 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku na Grabiszynie we Wrocławiu. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł90 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Mirska. Według właścicieli o powierzchni około 90 m2. Pierwsze piętro w przedwojennej, dwulokalowej kamienicy. ( dach po remoncie) Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - tylko u nas! podstawowe informacje: - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 45,19 m2 - bardzo jasne, dwustronne mieszkanie - ulica Gajowicka tuż przy przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł82 m² 3 109,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na parterze kamienicy w bocznej uliczce Białego Kamienia. Dwa duże pokoje , duża kwadratowa kuchnia , łazienka z oknem i szeroki, ustawny przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż Lokalizacja: bolesławiec, powstańców Warszawy Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 35,83m2 największe zalety! Poszukiwana lokalizacja Nowe budownictwo 2- pokoje Duży balkon Parter Na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,72 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dwoma tarasami i antresolą znajdujące się w Krzeptowie przy ul. Tymiankowej, w niedalekiej odległości od Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł59,70 m² 2 663,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ulicy 11-Listopada, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju oraz przynależnej do lokalu piwnicy.