dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 152 ogłoszenia

390 000 zł52,75 m² 7 393,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które jest wygodne, bezpieczne i położone w samym centrum wszystkiego? Prezentujemy ustawne 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze , które idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 963 zł89,99 m² 16 657 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysokie, kamieniczne, 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie pomieszczeń. Duży, narożny pokój z oryginalną cegłą na ścianie, kameralna sypialnia z antresolą, umeblowana kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: /dolnośląskie/wrocław/popowice południe/na Ostatnim Groszu opis: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Popowice Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł69,23 m² 13 289,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzy pokoje, dwustronny rozkład, balkon i najlepsze 1 piętro w niskiej zabudowie dają ogromne pole do popisu: wygodne sypialnie, domowe biuro, przestrzeń dla rodziny albo sprytny układ pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne 2 pokoje z balkonem w kamienicy - serce Śródmieścia - ul. Barlickiego! Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł31,22 m² 3 171,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu? Mam dla Ciebie kawalerkę do remontu w Głuszycy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

260 865 zł26,35 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł33,02 m² 17 413,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Wnętrze o loftowym charakterze łączy otwartą przestrzeń z funkcjonalnością oraz możliwością indywidualnej aranżacji. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56,84 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,84 m , usytuowane na trzecim piętrze przy ulicy Małcużyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Proponuję do sprzedania dwupokojowy własnościowy apartament wakacyjny o powierzchni 38,39 m2 lokal położony jest na II piętrze nowego budynku od strony wschodnio południowej. Z balkonu widok.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł66 m² 4 424,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe Z osobnym wejściem do budynku. Ogród Z altaną, wiatą do grilla oraz komórką, położone W gminie dobromierz. 5 km do dobromierza oraz 14 km do strzegomia.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł54 m² 2 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Do sprzedania klimatyczne, jasne, zadbane mieszkanie, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku znajdującego się w Olszynie Dolnej, powiat Lubań. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł88,95 m² 8 757,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta wstrzymana. Legnica, osiedle Tarninów, ulica S. Żółkiewskiego, 4 pokoje, sprzedaż. Apartament - mieszkanie wykończone pod klucz Z wysokiej klasy materiałów. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z ogródkiem bezpośrednio pod budynkiem w Gorcach. Lokal mieszkalny składa sie z : - pokoju z aneksem kuchennym - wydzielonego pokoju na sypialnię - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecamy Państwu zakup ekonomicznego, wygodnego, 3 pokojowego mieszkania, położonego niedaleko parku miejskiego oraz centrum Chojnowa przy ul. Złotoryjskiej. Nieruchomość o powierzchni 58,39m2.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł54,59 m² 6 777,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 9 piętrze bloku mieszkalnego z windą, na Zabobrzu II. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł52,30 m² 5 449,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, na drugim piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, dużego przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł101,64 m² 17 217,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji kilka minut od Rynku i historycznego centrum Wrocławia, przy malowniczych bulwarach i mostach nad Odrą, w kameralnym, cichym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania duże, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Zabobrzu II. W skład powierzchni ok. 66m2 wchodzą: - salon z wyjściem na balkon - 3.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł23 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedania kawalerka centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 23 m2, jeden pokój, położone na I piętrze przy ulicy Spółdzielczej. Mieszkanie w stanie technicznym do remontu. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł37,90 m² 12 662,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone w lokalizacji blisko centrum miasta, zapewniającej szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 163 zł39,71 m² 12 217,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane w kameralnej, nowo powstającej inwestycji w Świętej Katarzynie, zaledwie 5 km od granic Wrocławia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 431 zł63,71 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Mieszkania na osiedlu o nowoczesnej architekturze, funkcjonalnych rozkładach z ogródkiem lub bez. Różne metraże : 34.59m.kw. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dwustronne 65,8 m | Jagodno | Ostatnie piętro = Święty Spokój Szukasz mieszkania, gdzie sąsiad z góry nie urządza nocnych maratonów w stepowaniu, a Ty nie musisz kłaniać się.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W centrum wałbrzycha. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 50m2 ,usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy , w skład którego wchodzą: ~ salon ~.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł66,30 m² 4 826,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w centrum Kłodzka zlokalizowane w pięknej kamienicy obok Twierdzy Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 66,3 mkw zlokalizowane w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł39,90 m² 7 243,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc8083 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 39,9 m2, zlokalizowane w czteropiętrowej kamienicy w Legnicy. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze bloku w spokojnej i zielonej okolicy Wojcieszowa. Budynek jest po remoncie podczas którego została.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł35 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bardzo słoneczne i z ładnym widokiem na panoramę miasta 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu w Wałbrzychu. Forma własności: spółdzielcze prawo do lokalu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł33 m² 12 121,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż kawalerka w odrestaurowanej, pięknej kamienicy. Centrum Śródmieścia, bliskość uczelni oraz rynku. Mieszkanie ciche i słoneczne, dodatkowo rozkładowe, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł28,59 m² 10 842,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentacje małego przytulnego mieszkania. Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna została doskonale zaplanowana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 783 zł83,21 m² 13 806 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 32.28 m2, - Kawalerka 2 - 26.50 m2, - Kawalerka 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł128 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 128 m , podzielone przez dewelopera na 5 niezależnych lokali. Gotowy model inwestycyjny zapewniający stabilny cashflow i wysoką stopę.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45,70 m² 10 065,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do kapitalnego remontu, położonego w jednej z najbardziej perspektywicznych lokalizacji Wrocławia - na Szczepinie, przy ul. Środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

613 900 zł50 m² 12 278 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym Muchobór Wielki Przedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł37 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekonomiczne ,wyremontowane M2 /37m2 z klimatyzacją ,centrum miasta. Ogródek, strych ,piwnica. Meble w cenie. Lokalizacja: góra Cena sprzedaży 185 000 zł Mieszkanie usytuowane w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł36,27 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36,27 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Legnickiej w Strzegomiu. Lokal z pełną własnością i księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł62,30 m² 12 664,53 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w dobrze skomunikowanej części miasta, łączącej wygodę codziennego życia z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł32,30 m² 5 851,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie położone na I piętrze 4-rodzinnego budynku w Kowarach. Lokal o powierzchni 33,20m2 składa się z: - kuchni (która.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,40 m² 8 477,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | 62,4 m | po remoncie | ul. Szymanowskiego | umeblowane Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,4 m , zlokalizowane przy ul. Szymanowskiego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.