dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 152 ogłoszenia

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie położone w cichej, zielonej i świetnie skomunikowanej części Wrocławia Tarnogaj (ul. Nyska). Lokal jest w pełni rozkładowy i ma bardzo duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,90 m² 8 159,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Jelenia Góra - dzielnica Mała Poczta Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,90 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,30 m² 7 639,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,3 m (wraz z pomieszczeniem przynależnym), położone w Lubinie przy ul. Leśnej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł53,34 m² 15 710,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt oraz wykończenie w cenie. Brak podatku pcc oraz prowizji Pietro - 1/9 Metraż - 53,34 m2 Cena - 838 000 z wykończeniem Istnieje możliwość zamknięcia kuchni oraz/lub wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł65,50 m² 2 427,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1826

Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 000 zł54,40 m² 9 448,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania bezczynszowe - Stary Lubin Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim , zlokalizowanego na prestiżowym, kameralnym osiedlu przy ul. Stary Lubin.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2017r. znajdującym się na monitorowanym i ogrodzonym osiedlu w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł54,10 m² 13 585,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m, położone na 10. (ostatnim) piętrze budynku z windą przy ul. Białowieskiej. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł44,18 m² 15 278,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie przy ul. Kuźniczej na Starym Mieście to prawdziwa perełka dla miłośników miejskiego życia w historycznym otoczeniu. To tu, gdzie przeszłość spotyka się z nowoczesnością,.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2b, na spokojnym i cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze budynku i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy Parku osiedle z klasą dla tych, którzy cenią ponadczasowe piękno i komfort życia Tam, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, powstaje miejsce szczególne. Osiedle Przy Parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 221 zł25,99 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na Gaju idealne na start lub jako inwestycja. Szukasz mieszkania, które będzie komfortowym miejscem do życia, a jednocześnie świetną lokatą kapitału? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł43 m² 13 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Gajowicka. Powierzchnia mieszkania - 43,01 m2 + Balkon - 3 m2 + 2 Piwnicy - 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 000 zł76,80 m² 10 989,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76,80.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gmina Jaworzyna Śląska- kawalerka na parterze Lokalizacja: cicha i spokojna wioska w Gminie Jaworzyna Śląska- do Jaworzyny czy Żarowa około 5km. Mieszkanie w budynku kilkurodzinnym- jest.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł94,92 m² 2 475,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuje duże, przestronne i wyjątkowe mieszkanie o wysokości pomieszczeń pow 3 m, do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z : - kuchni - dwóch pokoi - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł53,10 m² 15 800,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2022 r.) na Maślicach. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pierwsze zdjecie jest wizualizacją Mieszkanie do kapitalengo remontu Na sprzedaż mieszkanie do remontu, rozkładowe, 3 pokojowe zlokalizowane na parterze w cztero-piętrowym bloku, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł100,52 m² 8 933,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z garażem o powierzchni 100,52 m położone na nowym osiedlu powstającym przy ul. Cisowej w Siechnicach - blisko Wrocławia, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł74,76 m² 4 681,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwupokojowe mieszkanie w Piechowicach. Mieszkanie o powierzchni 74,76 m2 składające się z:2 pokoi przechodnich, kuchni i łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis mieszkanie na sprzedaż Stronie Śląskie Najważniejsze atuty: przestronne parter możliwość dokupienia garażu idealne pod inwestycje Okolica: blisko centrum miasta Szczegóły nieruchomości Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,70 m² 5 809,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,7 m , pierwotnie kawalerka, przekształcona na dwa pokoje (jeden pokój przechodni), znajdujące się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,10 m² 11 832,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Twoja prywatna enklawa czeka na odkrycie. Zapomnij o zgiełku i poczuj naturalny rytm tego miejsca. Hermanowska to lokalizacja, która łączy spokój z miejską logistyką. Tutaj każda chwila.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Centrum Polkowicac "wołodyjowskiego" W cenie mieszkania klimatyzacja oraz rolety zewnętrzne! Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł41,45 m² 12 303,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,45m2 w kamienicy w dzielnicy Przedmieście Oławskie. Dobrze skomunikowane z całym miastem - 20 minut pieszo do Galerii Dominikańskiej (2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

 

 

 

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z dodatkowymi balkonami Oleśnica, ul. Paderewskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 84 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł53,90 m² 3 320,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży jasnego, taniego W utrzymaniu, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53,90m2, położonego w Chojnowie przy ul. Legnickiej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł69,40 m² 13 976,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3 pokoje/ pełen rozkład/2 balkony/komórka lokatorska/osiedle zamknięte! Do sprzedania przestronne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Perłowa Przystań Luksusowe Apartamenty w Górach Odetchnij od cywilizacji i zadbaj o swoje zdrowie. Przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję Perłowa Przystań w Szklarskiej Porębie,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł79,54 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa Cena! Mieszkanie w pełni wyposażone dwupoziomowe w Polanicy Zdrój. Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m2 m położone na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,60 m² 10 221,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania nieruchomość w Karpaczu - blisko centrum, z widokiem na góry. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,60 m2 składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł84,37 m² 12 788,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,60 m² 14 239,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 52,60 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu, budynek z 2011 r, z windą i garażem podziemny. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł67,30 m² 16 047,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Maślice, apartamenty Potokowa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,30 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł27,35 m² 20 804,39 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

[eng below] Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,35 m2 w nowej, unikatowej inwestycji z segmentu premium - The Upper House by Angel - położonej bezpośrednio nad rzeką, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,16 m² 7 182,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie,2 pokoje, balkon, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje Państwu ciepłe, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim i balkonem na bezpiecznym 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł41 m² 4 341,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Psie Pole na Nowym Mieście. Spokojne miejsce, blisko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa i liceum. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł71,40 m² 5 042,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem + garaż dwustanowiskowy+ pomieszczenie gospodarcze w Ścinawie. Nieruchomość o pow. 71,4 m2, składa się z : - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł94 m² 5 053,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji w okolicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Nowy Świat w Legnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł52,75 m² 7 393,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które jest wygodne, bezpieczne i położone w samym centrum wszystkiego? Prezentujemy ustawne 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze , które idealnie sprawdzi się dla.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij