dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 152 ogłoszenia

610 000 zł38,57 m² 15 815,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament z widokiem na panoramę karkonoszy! Wirtualna wizyta: zapraszam Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowym kompleksie Lake Hill Resort & spa w malowniczej Sosnówce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w Wałbrzychu przy ul. Wieniawskiego, na pograniczu dzielnic Szczawienko i Podzamcze. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł76,05 m² 7 481,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76 m położone na drugim piętrze kamienicy w samym sercu Świdnicy zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu przestronne, duże trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, osobna kuchnia, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł52,50 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Szukasz gotowego mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Ta oferta na Muchoborze Wielkim łączy odświeżone wnętrza, przemyślany układ wraz z zewnętrzną przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40,77 m² 22 050,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, światło i styl w samym sercu Wrocławia - przy Jodłowej 4 czeka elegancki, dwupokojowy apartament o powierzchni 40,77 m , położony na 4. piętrze nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł40,40 m² 8 539,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane na Podzamczu w Wałbrzychu. Na powierzchnię użytkową 40,40 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rozpoczętym remontem znajduje się na parterze kamienicy wybudowanej w okresie przedwojennym. lokal składa się dwóch pokoi ok 20 i 12m2, kuchni- ok 8m2, łazienki- ok 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł44,25 m² 2 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w budynku mieszkalnym w Gryfowie Śląskim przy ul. Sanatoryjnej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2b, na cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze i ma powierzchnię 42,27 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł36,30 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska   Mieszkanie 2 pokoje /lubin/ Od zaraz Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,3 m znajdujące się w Lubinie ul.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł158 m² 3 322,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy, które łączy nowoczesność z klasycznym urokiem. Mieszkanie i zajmuje całe piętro budynku. Mieszkania składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł73,91 m² 9 741,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji oferta deweloperska oferta dostępna również dla obcokrajowców - nie wymagane zezwolenie na zakup gruntu. Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 73,73m2 z ogródkiem 35m2,.

Szczegóły ogłoszenia

609 999 zł48 m² 12 708,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cena: 609 999 zł Metraż: 48 m Piętro: 1/3 Lokalizacja: ul. Wróbla, grabiszyn Wrocław Stan prawny: pełna własność mieszkanie do remontu Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,13 m² 7 438,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   Przytulne 2 pokoje z balkonem - Wyposażenie w cenie! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 548 zł57,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż 2- etapu inwestycji w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie w bloku w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł48,50 m² 4 721,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 43,8 m + 2 piwnice | Nowe Miasto, ul. Sygietyńskiego Opis nieruchomości Powierzchnia użytkowa: 43,8 m Dodatkowo: 2 piwnice (łącznie 4,8 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 098 zł25,71 m² 17 973,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł79,64 m² 11 300,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wrocław Plac Grunwaldzki ul. Reja nieruchomość: mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mikołaja Reja, znajdujące się na parterze w kamienicy o łącznej powierzchni 79,64 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44,73 m² 6 259,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

=rezerwacja= Квартиру можуть придбати громадяни України. Możliwość zakupu nieruchomości przez obywateli Ukrainy (własność spółdzielcza). Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 220 zł48,30 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:21/38

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nie płacisz żadnych prowizji ani pcc. Wyobraź sobie poranek, kiedy miasto dopiero budzi się do życia Ty jesteś już krok wyżej dosłownie i w przenośni. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 808 zł57,10 m² 14 164,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w prestiżowym kompleksie, który łączy elegancję z nowoczesnością.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,06 m² 8 308,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca z dobrą energią? Ul. Pogodna 43 to nie tylko świetna lokalizacja, to przede wszystkim mieszkanie, które zachwyca klimatem i funkcjonalnością. Idealne jako Twój prywatny azyl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 000 zł48 m² 8 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

`Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m z balkonem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 064 zł36,42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, ustawne, i jasne mieszkania z wykonanymi łazienkami i podłogami: obok Spalic | Boguszyce | 1 km od Oleśnicy Idealne mieszkania jako pierwsze mieszkanie, świetne pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,68 m² 5 586,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w niskim bloku w pobliżu Galerii "ferio"? Remont ci niestraszny? Chcesz urządzić mieszkanie "pod siebie"? Mam coś dla Ciebie! ul. Wojciecha,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł56,20 m² 3 647,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania, klimatyczne, mieszkanie w starym budownictwie, znajdujące się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu. Mieszkanie o powierzchni 56,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania? Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4. piętrze w bloku z 1978 roku (wielka płyta). Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 312 zł52,78 m² 10 502,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji, 0% pcc - Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do centrum? To mieszkanie to idealny wybór zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł31 m² 2 935,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 32m2 zlokalizowaną w Gorach przy ulicy Chopina. Usytuowana w kamienicy na 2 piętrze Składającą się z pokoju oraz kuchni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł38,70 m² 5 142,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: zebrzydowa Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 38,7 m2 Piętro: II największe zalety! - Mieszkanie po remoncie - Spokojna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje ofertę sprzedaży połowy domu o powierzchni 135 m2, usytuowaną przy ul. Słowackiego. To idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł52,49 m² 18 860,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupak inwestycyjny | 2 niezależne kawalerki | ul. Kurkowa 32 Na sprzedaż gotowa nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch niezależnych kawalerek, idealna pod wynajem długoterminowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64,80 m² 11 404,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,80 m , położone na 3 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia ul. Tyrmanda Muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł98 m² 4 998,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze reprezentatywnej i pięknie odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta Świdnica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78,34 m² 429 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z duszą na poddaszu w Świebodzicach ul. Prusa 7 78,34 m | 429 000 zł | Bez czynszu | Ogrzewanie gazowe To nie jest zwykłe mieszkanie, tylko poddasze z duszą. Drewno, belki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł92,80 m² 5 377,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Z prywatnym ogrodem 822 M2,budynki gospodarcze, 3 garaże, parter, kraśnik dolny, gmina bolesławiec. Wgn Nieruchomości oferuje na sprzedaż miejsce, które od.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł66,80 m² 2 529,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni 67 m , usytuowane w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do większych miejscowości. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek proponuje Państwu mieszkanie w zacisznym miejscu Szklarskiej Poręby Dolnej z widokiem na góry. Lokal o powierzchni 57,10 m2 usytuowane na parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,78 m² 6 933,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedania mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku w miejscowości Lubomierz, powiat Lwówek Śląski szczegóły oferty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł78,60 m² 9 720,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie ul. Rydygiera Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 78,6 m2 na 4. piętrze. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja: budynek znajduje się na ulicy Rydygiera. W pobliżu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij