dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 142 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

629 900 zł64 m² 9 842,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 64 m Wrocław, nowy Dwór **dostępne od zaraz** Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 457 zł61,50 m² 12 300,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, garderoby i balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 867 zł79,28 m² 11 300,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i jadalnią, trzech sypialni, dwóch łazienek, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 224 zł44,28 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby i ogrodu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł45,22 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 3- pokojowe w praktycznym układzie zlokalizowane na spokojnym osiedlu kilka minut od Ryneczku Psiego Pola. Układ pomieszczeń: - pokój połączony z kuchnią - Pokój - Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł60,95 m² 12 124,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się w kameralnej, szeregowej zabudowie na zamkniętym osiedlu. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł61,17 m² 6 537,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Mieszkanie rozkładowe, bardzo słoneczne! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł31,42 m² 17 345,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja. Nowoczesna Kawalerka z Tarasem - Nowa Manufaktura, ul. Kościuszki we Wrocławiu. Na sprzedaż stylowa, przestronna kawalerka o powierzchni 31,42 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

524 475 zł39 m² 13 448,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Vista.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

558 420 zł45,47 m² 12 281,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Pracze Odrzańskie Wrocław

659 680 zł53,74 m² 12 275,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, garderoby, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł54,10 m² 9 963,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 m , położone w jednej z najbardziej urokliwych zielonych części Wrocławia, na Księże Małe, ul. Chorzowska To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł66,05 m² 10 219,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

To mieszkanie najlepiej wygląda na żywo, przestrzeń, wysokość i klimat ponad stuletniej kamienicy, położonej przy spokojnej ulicy, blisko Placu Grunwaldzkiego, zaledwie 3 minuty spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł60,82 m² 11 509,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Wrocław, na zielonym i kameralnym Sępolnie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 39,40 m z "dobrą energią" ul. Kilińskiego, lubin Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, oszczędność i doskonałą lokalizację? Biuro nd Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie Z dobrą energią ul. Leszczynowa, lubin Szukasz miejsca, które od progu wita ciepłem i elegancją? Prezentujemy gotowe do zamieszkania, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna Kawalerka z Włoskim Stylem Legnica, osiedle Bielany Szukasz gotowego do wprowadzenia, przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? A może planujesz inwestycję pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł49,06 m² 8 132,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania, składającego się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, spiżarni i dwóch balkonów, mieszczącego się na osiedlu Leśne Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł49,06 m² 8 560,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł74 m² 1 148,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w Jadwisinie! Szukasz nieruchomości z potencjałem, która oferuje przestrzeń domu w cenie małego auta? Biuro nd Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Odkryj wyjątkową okazję - nowoczesny, dochodowy apartament w samym sercu miasta, tuż przy Karkonoskim Parku Narodowym! Ta elegancka nieruchomość o powierzchni 35,26 m to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł41 m² 10 975,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży apartamentu usytuowanego w spokojnej, zielonej części Karpacza, z dala od miejskiego zgiełku idealne miejsce do wypoczynku i zamieszkania. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zarezerwowane! Nowoczesne, piękne mieszkanie dwupokojowe z dwoma miejscami postojowymi oraz komórką lokatorską w bliskich okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie trzypokojowe, położone na III piętrze zadbanej kamienicy w doskonałej lokalizacji przy ul. Spacerowej w Chojnowie. Kupujący nie ponosi kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł17 m² 18 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję mikroapartament inwestycyjny - kawalerkę o powierzchni 17 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z 2022 roku. Nieruchomość prawnie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,30 m² 6 721,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie w Głogowie osiedle Kopernik. Lokal o powierzchni 54,3 m znajduje się na 8. piętrze, co zapewnia ciszę, prywatność oraz przyjemny widok.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł55 m² 11 781,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sępolno - okolice Stadionu Olimpijskiego, parku Szczytnickiego. Do sprzedaży 2 pokojowe (19m2 i 14,7m2) mieszkanie na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku, położonym wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60,34 m² 14 915,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Apartament premium z balkonem i garderobą Rezydencja Tumska, ul. Bolesława Prusa | garaż | komórka lokatorska Wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł55,51 m² 10 628,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie u nas do sprzedaży położone na 2 piętrze niskiego budynku na Osobowicach w otoczeniu zieleni 3 rozkładowe pokoje. Aktualnie większy pokój połączony z kuchnią. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł48,40 m² 9 917,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność - dostępna w biurze Bestate Nieruchomości Wrocław. Bestate Nieruchomości oferują do sprzedaży jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 48,40 m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,65 m² 14 311,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta wyłącznie W naszym biurze | możliwy zakup przez obcokrajowców Prezentujemy gustowne, niezwykle przytulne mieszkanie dwupokojowe parterowe o powierzchni użytkowej: 44,65 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Świeżo odmalowane mieszkanie na 5-tym piętrze, z 3 rozkładowymi pokojami - każdy z wyjściem na loggii już w sprzedaży! Inwestycja z 2021 - Braniborska 44 to wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

499 750 zł27,20 m² 18 373,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Pl/eng Na sprzedaż gotowa kawalerka o podwyższonym standardzie przy ul. Miedzianej. Mieszkanie z powodzeniem wynajmowane od samego początku (z reguły w przeciągu 2 tygodni) i do.

Szczegóły ogłoszenia

799 750 zł63,55 m² 12 584,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz gotowca inwestycyjnego czy mieszkania dla rodziny? Wolisz gdy wszystko jest "pod nosem"? Propozycja przy ul. Gajowickiej 113 jest jednym i drugim. A dodatkowo - 0% prowizji dla Kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł119,30 m² 5 448,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 119 m2 z przynależnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

CO sprzedajemy? Wygodny apartament o powierzchni blisko 48 m2, znajdujacy się na 2 piętrze trzypiętrowego budynku z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje, wysoki parter, balkon, funkcjonalne i zadbane mieszkanie. Sprzedaż bez pośredników. Ekspozycja północno-zachodnia sprawia, że mieszkanie nie przegrzewa się latem, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł37,50 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Szczytnicy. Oips mieszkania: mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 położone jest na czwartym piętrze bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł80 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 80 m w miejscowości Gromadka. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł34,83 m² 15 647,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

| oferta tylko W naszym biurze| Prezentujemy Państwu niezwykle funkcjonalną i jasną kawalerkę z balkonem gotową do wprowadzenia położoną w bardzo pożądanej i rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

634 900 zł45,80 m² 13 862,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje z balkonem i świetnym, wygodnym układem, jest to mieszkanie, w którym po prostu dobrze się żyje. Zadzwoń chętnie pokaże Ci to mieszkanie - nawet po 18.00 - ADAM Mówię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Ołbin | Ciche mieszkanie w kamienicy z balkonem i dużą piwnicą | 49,27 m Szukasz mieszkania z klimatem starego Wrocławia, ale bez hałasu ulicy? To 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł67,70 m² 9 599,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Sprzedam mieszkanie przy ul. Stalowej (dzielnica Fabryczna, osiedle Grabiszyn) we Wrocławiu od właściciela z pełną własnością. Mieszkanie o powierzchni 67,7 m2, dwa niezależne pokoje, spory.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży nieruchomości znajdującej na pierwszym piętrze budynku czteropiętrowym w dzielnicy Piaskowa Góra. *zdjęcia są poglądowe - mieszkanie do remontu *** Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł41 m² 11 097,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie z balkonem | Apartamenty Kościuszki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m w stanie deweloperskim, położone na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł56,48 m² 12 907,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

AM Gotowiec inwestycyjny! Masz dziecko które studiuje? To mieszkanie dla Ciebie! Kupujesz, dziecko ma jeden pokój, 3 pozostałe wynajmujesz i mieszkanie się zwraca!3-pokojowe mieszkanie po generalnym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij