dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 141 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

439 000 zł83 m² 5 289,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowy lokal mieszkalny z garażem i udziałem w gruncie Międzybórz, ul. Sycowska 22 Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w Międzyborzu? Przedstawiam lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w Bolesławcu-3 pokoje. Powierzchnia 56m2, 1 piętro z piwnicą. Mieszkanie po generalnym remoncie - nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. Nie ma gazu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,25 m² 5 518,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na trzecim piętrze w budynku 4 piętrowym w samym Centrum miasta Lubina. Główne zalety nieruchomości: - mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70,70 m² 4 229,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Redukcja ceny 309,000zł =>299.000zł Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w Kowarach - idealne do życia i jako baza wypadowa w góry! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64,93 m² 5 375,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie w Legnicy Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie podzielone na 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55,71 m² 7 539,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brzeg Dolny | 55,71 m | Parter | Kamienica 2011 r. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

433 728 zł40,16 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | gotowe do zamieszkania | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Nie każde mieszkanie musi oznaczać remont, stres i miesiące oczekiwania. Są też takie, do których.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł67 m² 6 253,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m , usytuowane blisko centrum miasta Bolesławiec. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,05 m² 8 134,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Zgorzeleckiej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł59,63 m² 7 630,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie trzy pokojowe znajdujące się na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej. Oferta dotyczy: lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł59,70 m² 11 206,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,70 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnej, spokojnej zabudowie z 2026.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł64,10 m² 4 664,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chocianów, mieszkanie, drugie piętro, trzy pokoje, sprzedam, 299 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w Szklarskiej Porębie o powierzchni 62,99 m2 położony na pierwszym, w pięknej lokalizacji w sąsiedztwie lasu. Oferta na wyłączność - dostępna tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł51 m² 4 392,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania! 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu Wałbrzycha przy ulicy Moniuszki. Nowe budownictwo-blok z cegły wybudowany w 1988 roku, klatka schodowa zadbana, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł153 m² 5 032,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez pośredników Nieruchomość złożona z dwóch mieszkań ( parter i przynależne mieszkanie poddaszowe) oraz ogrodu na działce o powierzchni prawie 800 mkw Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Miejsce parkingowe w cenie. Dochód pasywny z wynajmu krótkoterminowego. Apartament blisko ścisłego centrum Szklarskiej Poręby. Znajdujący się niedaleko wyciągu Ski Arena Szrenica. 5min.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena jest ceną netto+23%vat do odliczenia. Faktura vat. Apartament blisko ścisłego centrum Szklarskiej Poręby. Znajdujący się niedaleko wyciągu Ski Arena Szrenica. 5min spacerem do Biedronki,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł66 m² 14 984,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Luksusowy Apartament inwestycyjny 66m2. Możliwość sprzedaży z najemcą. Piękny przestronny apartament na najwyższym piętrze w samym sercu Wrocławia. Dzielnica Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł62,45 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Krzyki-Partynice w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł81,14 m² 10 796,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowy apartament z widokiem na góry - Polanica-Zdrój - osiedle strzeżone. Zamieszkaj w sercu uzdrowiska z widokiem na góry! wgn Nieruchomości Kłodzko ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł161,15 m² 11 479,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy | Borek | ul. Gajowicka Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o pow. 161 m , położone na osiedlu Borek przy ul. Gajowickiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł74 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne, duże mieszkanie, w spokojnej, cichej klatce i przyjemnej okolicy. Cztery pokoje, łazienka z ubikacją, piwnica. Mieszkanie po wymianie grzejników, elektryki i hydrauliki.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł61,70 m² 12 641,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, ustawne i rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w kompleksie budynków, vp./VIp.(winda), położone w centrum miasta, w pobliżu Katedry Wrocławskiej i ok.800m od.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł136 m² 6 977,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy willowej Bolesławca Biuro nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w stylowej kamienicy w dawnej,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł34,45 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w Gryfowie Śląskim. Lokal o powierzchni mieszkalnej 31 m2., po podłodze 34,45.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie dostępne od zaraz, idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży bardzo ładne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe, posadowione na 3 piętrze bloku na Zabobrzu przy ul. Kiepury w Jeleniej Górze. Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł78 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości optima prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Sudeckiej w Miłkowie. Lokal usytuowany jest na I piętrze 2-piętrowego budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł85,83 m² 22 369,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament klasy premium 86 m | 2 łazienki | klimatyzacja | 2 miejsca garażowe | Port Popowice, wrocław Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania apartamentu, który łączy nowoczesny design, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł82,90 m² 10 735,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem, od właściciela sprzedam mieszkanie wrocław, ul. Bystrzycka 71 Sprzedam mieszkanie o powierzchni 82,9 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenia prywatne, bez prowizji. Mieszkanie na sprzedaż 37,01 m2 (dwustronne) na IV piętrze (V kondygnacja) - cicho I bezpiecznie. Z potencjałem, do remontu lub nowej adaptacji pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa okazja! Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy Boguszowa-Gorce Marzysz o przytulnym, gustownie wyremontowanym mieszkaniu w cichej i zielonej okolicy, które jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, dwupokojowe mieszkanie, w Świeradowie Zdrój. Usytuowane na na pierwszym piętrze w kamienicy (niegdyś pełniący funkcję uroczego zameczku z 1911 roku)o powierzchni całkowitej 41,7.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,30 m² 11 545,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56.3m2.Pokoje-20.55-10.5 oraz 8.95,korytarz z szafą wnękową 5.5m,kuchnia7m,loggia 1.98m oraz łazienka3.8m która w roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł103 m² 11 067,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowa oferta mieszkaniowo-inwestycyjna- dwa mieszkania w jednej lokalizacji. Na sprzedaż mieszkania: trzypokojowe i dwupokojowe, wrocław - Maślice. Zamieszkaj w mieszkaniu 3-pokojowym,.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł69,38 m² 8 358,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym Osiedlu Arkadia w Komorowie, niedaleko Świdnicy. Mieszkanie dwustronne, jasne i bardzo ciepłe, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł67,06 m² 11 899,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją na nowoczesnym osiedlu Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 67,06 m z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże, klimatyzowane, trzypokojowe, dwie Piwnice, super Lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 91,00.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł30,50 m² 10 786,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bardzo Ładna Kawalerka, ogrzewanie Miejskie, balkon - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni.