dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł14 m² 24 646,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka przy Dworcu/klima/antresola+6m/ Booking na Start Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Powierzchnia to 14 mkw plus antresola 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tyniec nad Ślężą

Tyniec nad Ślężą,dolnośląskie

200 000 zł34 m² 5 952 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie, o pow. 33,6 mkw, w miejscowości Tyniec nad Ślęzą, gmina Kobierzyce. Lokum bezczynszowe, jasne, usytuowane na parterze kamienicy (6 mieszkań). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

509 900 zł40 m² 12 590,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronna kawalerka z wydzieloną sypialnią o powierzchni 40,31 m we Wrocławiu przy ulicy Szybkiej , Usytuowane na 4 piętrze z 7 w budynku z 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

595 281 zł48 m² 12 375,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Karpniki,dolnośląskie

165 000 zł61 m² 2 687,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1798

Jeśli kochasz Sokoliki i możliwość wspinaczki czy trekkingu w Rudawach Janowickich, z miejscem noclegowym u podnóża Gór Sokolich, zapraszam Cię na prezentację dużego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł38 m² 5 201,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy, zlokalizowanej w zabytkowej części wałbrzyskiego Śródmieścia. Nieruchomość po generalnym remoncie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł51 m² 13 624,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania, bez pośredników. (kontakt tylko przez serwis, e-mail i sms) Wygodne, dwustronne, jasne i ciepłe mieszkanie na parterze. Bardzo dobra lokalizacja w cichej okolicy niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł64 m² 12 156,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeroka

Radwanice,dolnośląskie

834 243 zł85 m² 9 851 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest w podwrocławskich Radwanicach, około 1km od granicy Wrocławia. W okolicy znajdziemy całą, niezbędną do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł53 m² 13 640,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 549 000 zł86 m² 18 012 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 86 m2 znajduje się na II piętrze w budynku na osiedlu Port Popowice. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest przy rzece, niecałe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzemieniecka

Wrocław,dolnośląskie

912 000 zł90 m² 10 127,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Syndyk sprzeda lokal mieszkalny we Wrocławiu Syndyk w postępowaniu upadłościowym sygn. akt wr1f/gup/106/2023, sprzeda z wolnej ręki samodzielny lokal mieszkalny położony we Wrocławiu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

779 995 zł59 m² 13 287,80 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

acd Krzyki /park Poludniowy/ 3 pok/lux /garaż! 3-pokojowe o pow. 57,22m2, położone w okolicy ul. Krzyckiej / ul. Przyjaźni i niedaleko Parku Klecińskiego. Dodatkowo wydzielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł44 m² 13 725,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie idealne dla ciebie. Nieruchomość w doskonałym położeniu - ulica Prądzyńskiego bardzo blisko dworca pkp Mieszkanie o powierzchni 43,64m2 - pełen rozkład, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

445 000 zł46 m² 9 769,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 w Cieplicach - Jeleniej Górze! stan deweloperski - do wykończenia rozkładowe duży balkon komórka lokatorska bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

50m2 / 2 pokoje + taras + m. w garażu / Tarnogaj Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieszkanie usytuowane na parterze od strony patio, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 416,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu do sprzedaży apartament znajdujący się na niskim parterze budynku. Lokal wykończony , cześciowo umeblowany .Nieruchomość składa się z przedpokoju w którym mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

518 990 zł49 m² 10 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niższa cena/3pok/akademia ekonomiczna/inwestycja Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m parter w bloku z windą z 1968 roku- wrocław, krzyki, ul. Drukarska Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

700 000 zł38 m² 18 567,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Lepszej lokalizacji nie ma! Do sprzedaży kameralny apartament znajdujący się na parterze nowego budynku z recepcją Lokal jednopokojowy o powierzchni 37,80 m2 posiada funkconalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł107 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pirenejska

Wrocław,dolnośląskie

514 999 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Gaj/krzyki/pirenejska/38m2/oddzielnakuchnia/balkon gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, jednopokojowy apartament z oddzielną kuchnią z oknem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Wrocław,dolnośląskie

414 991 zł32 m² 13 111,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023.|. Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł45 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 m2 gotowe do zamieszkania. Zostało ono wykończone w wysokim standardzie - wykorzystano każdy metr mieszkania. Zabudowy stolarskie, kuchnia na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł72 m² 9 930,56 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 - pokojowe mieszkanie na wysokim piętrze z windą na kozanowie/pilczyce przy ul. Dokerskiej tyko 850-m od Parku Zachodniego ( możliwość zamieszkania od zaraz , klimatyzacja, balkon, bezpłatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Osiedle Grottgera

Szklarska Poręba,dolnośląskie

370 040 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament 300m od wyciągów orczykowych Przedmiotem sprzedaży są apartamenty w nowo powstającej inwestycji , zlokalizowanej 300m od dwóch wyciągów orczykowych. Budynek spójny architektonicznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

563 950 zł40 m² 14 169,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne na pierwsze mieszkanie, świetne na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł54 m² 12 018,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 na wrocławskim Ołbinie. Budynek Budynek 5 piętrowy, wybudowany pomiędzy rokiem 1881 a 1910 z cegły. Kamienica jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 40 mkw, zlokalizowane na drugiej kondygnacji w dwurodzinnym domu położonym na Pilczycach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

549 994 zł47 m² 11 820,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-Top pl. Grunwaldzki um 2-pok Piwnica Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 46,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

480 795 zł46 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy apartament do wydania z dnia na dzień! Lokalizacja blisko centrum Szklarskiej Poręby zaledwie 1,7 km! Otoczenie jest niezwykle urozmaicone w różnego rodzaju atrakcje turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle Lokum Verde to miejsce w zacisznej części Wrocławia, jednocześnie z dobrą infrastrukturą drogową oraz transportem publicznym, które ułatwiają mieszkańcom sprawną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł36 m² 13 927,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Centrum /lux/2pok/lux!top okazja! Polecamy na sprzedaż na Przedmieściu olawskim ul. Więckowskiego. 33,36m2 , pelna własność z księgą wieczystą bez obciążeń, kamienica po remoncie kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

568 950 zł52 m² 11 123 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Niższa cena! 2 osobne pokoje/kromera/korona Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Korony przy ul. B. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4, w budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł52 m² 11 493,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się przy ul. Gorlickiego we Wrocławiu Idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Przez ostatnie lata było z powodzeniem wynajmowane Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 709 zł47 m² 13 853,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ok Sky Tower 3 pokoje /okazja /lux! Polecamy na sprzedaż na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 45,20 m2 Krzyki, 3 pok, balkon, do tramwaju 50 m . Mieszkanie znajdujące się w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

599 990 zł176 m² 3 399 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe 5-pokojowe mieszkanie blisko centrum Legnicy położone na 2 piętrze stuletniej poniemieckiej kamienicy. Powierzchnia: 176,5m2 Wysokość pomieszczeń: 3,6 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na biskupinie/ 1 piętro z 4/ładne 3pokoje/pełny rozkład/dwustronne.48mkw/loggia/piwnica Sprzedam bardzo wygodne mieszkanie na Biskupinie na powierzani 48mkw znajduje się: -3 oddzielne pokoje -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

784 875 zł52 m² 15 007,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na eleganckiej, wrocławskiej dzielnicy Borek z dużym, przynależącym do inwestycji ogródkiem i gotowym tarasem. Osiedle w zgodzie z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

433 800 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament do wydania z dnia na dzień! Lokalizacja blisko centrum Szklarskiej Poręby zaledwie 1,7 km. ul. Szklana 6, biała Dolina - tuż przy szlakach turystycznych. Lokal jest przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piwnika-Ponurego

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł42 m² 10 378,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Psim Polu z ogródkiem działkowym przy bloku. Informacje podstawowe Cena : 439 000 zł Metraż :.