dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 465 600 zł110 m² 13 299,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! gotowe - budowa zakończona! Wyjątkowa inwestycja w centrum miasta. Nowoczesne apartamenty, funkcjonalny układ i wysoki standard. Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

591 230 zł64 m² 9 266,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie w spokojnej okolicy na wrocławskim Psim Polu Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 63 m3 składające się z trzech osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł45 m² 7 604,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

We speak English, call for more details English version below! 7600 zł / m2! 2 pokojowe mieszkanie blisko stacji pkp leśnica (13 min pociągiem na Dworzec Główny!) tuż obok Parku Leśnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł24 m² 14 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka o pow. 24m2, położona na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Kolejowej. Mieszkanie po remoncie, wszystkie media miejskie. Lokal składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

680 000 zł36 m² 18 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wykończone studio idealne na inwestycję. W ofercie sprzedaży nowocześnie wykończony lokal o powierzchni 36,22 m2 przy ul. Madalińskiego. Inwestycja zrealizowana w 2022 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 132 523 zł52 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,19m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 800 zł58 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie Z potencjałem Opiekun oferty: nr. Pfrn 28679 tel. Mieszkanie w kamienicy blisko Rynku. Otoczenie nieruchomości: usytuowanie budynku na Starym Mieście, zapewnia dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł35 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 35,10m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

521 582 zł39 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ***I speak english (scroll down)*** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarnia

Karpacz,dolnośląskie

859 872 zł51 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Północ Nieruchomości Jelenia Góra zaprasza Państwa do zapoznania się z atrakcyjną propozycją dotyczącą apartamentu w pięciogwiazdkowym kompleksie hotelowo-apartamentowym a mianowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Jawor,dolnośląskie

229 000 zł52 m² 4 361,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe położone w kamienicy przy ulicy Strzegomskiej w Jaworze w obrębie Stare Miasto. Mieszkanie z potencjałem do mocnego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł56 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania jest nowoczesne, luksusowe trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na ul. Jana Pawła II. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez projektanta wnętrz, jest nowe, wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

879 750 zł85 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni aż 85m2, znajdującą się w centrum miasta, nieopodal wrocławskiego rynku, w budynku z roku 2004. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

584 018 zł33 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,81 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania! piękna okolica! bardzo blisko do centrum wrocławia! Gorąco polecam mieszkanie położone 2 km od granicy Wrocławia Mieszkanie o pow 47,01 mkw składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

739 000 zł81 m² 9 116,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł42 m² 14 671,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,26 m2 na nowoczesnym osiedlu z 2014 roku - w pobliżu Fashion Outlet z bardzo dobrym wyjazdem na aow. - piękny, zagospodarowany taras o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

752 250 zł69 m² 10 948,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.71m2 przy ul. Drabika, na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie zostało oddane w 2023r. i wymaga jedynie wykończenia w czym jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Oleśnica,dolnośląskie

395 000 zł38 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 37,5m2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w trzypiętrowej, bardzo dobrze zachowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

263 580 zł38 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Będą to nowoczesne mieszkania z czystą, odnawialną energią. Każde z nich zostanie wyposażone w instalację fotowoltaiczną o mocy 1,5 kw, co realnie wpłynie na rachunki za prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klaczki

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł82 m² 10 334,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest część domu z ogrodem, znajdujący się na wrocławskich Karłowicach. Nieruchomość posiada też wolnostojący garaż o powierzchni 21 m2, ogród, a sama część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogródzka

Lubin,dolnośląskie

599 000 zł71 m² 8 492,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie bezczynszowe 3 pokojowe o powierzchni 70,53 m2 w Lubinie przy ulicy Nowogródzkiej (zalesie). Nieruchomość położona jest na 2 ostatnim piętrze piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł65 m² 13 144,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe wygodny układ 3 pokojowy o pow. 64,59m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

363 000 zł57 m² 6 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy rynku w Oławie ulica Brzeska. Kamienica po generalnym remoncie przekazana do użytkowania w 2011 roku. - salon - sypialnia - łazienka - kuchnia Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

781 740 zł60 m² 13 072,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 59,8 m2 (po podłodze około 67m2) na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 4 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 630,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł59 m² 16 484,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,39m2 z dużym tarasem o pow. 26.98m2 w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul. Karkonoska. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł72 m² 16 655,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie wykończone w wysokim standardzie znajdujące się na renomowanym osiedlu zamkniętym Belvedere Park przy ul. Przyjaźni na wrocławskich Partynicach. Nieruchomość będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

637 000 zł51 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania jest dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Szczepinie - mieszkanie do wykończenia, odremontowane, łazienka w pełni wyposażona, mieszkanie posiada klimatyzację. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Głogów,dolnośląskie

285 000 zł54 m² 5 294,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta, tylko w Cuprum House, 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Przestronne mieszkanie z balkonem, położone na 9 piętrze, na Osiedlu Hutnik Metraż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 41,71m2 z balkonem 12,11m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

450 000 zł71 m² 6 365,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 70,69m2 w domu jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej. - idealne mieszkanie na start dla niedużej rodziny! - dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legnica,dolnośląskie

380 000 zł90 m² 4 204,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu wyjątkowe przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy Parku miejskim. Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy w samym Centrum miasta. Powierzchnia: 90,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 40 m2 bardzo blisko Centrum Wrocławia i dworca Głównego - z bezpośrednim dojazdem na uczelnie wyższe. Idealne na studia lub na wynajem. - media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

744 000 zł95 m² 7 864,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 94,60m2, usytuowanego w urokliwym Karpaczu! To niezwykle przestronne mieszkanie, które przeszło generalny remont, więc możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

418 000 zł26 m² 16 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie ul. Lubuska 26 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26 m , które znajduje się przy ul. Lubuskiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 585 175 zł88 m² 17 919,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Przestronne mieszkanie z widokiem na rzekę W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotoryjska

Świerzawa,dolnośląskie

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Zapraszam na prezentację przytulnego, a zarazem funkcjonalnego mieszkania położonego na parterze w budynku przy ulicy Złotoryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

796 740 zł38 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parnickiego

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł48 m² 14 489,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z ogrodem i zamykanym garażem! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z ogrodem o powierzchni 47,62 m2, usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

399 900 zł55 m² 7 265,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oława/2pok./lux./komórka/od/zaraz/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z : -2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij