dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 150 ogłoszeń

Rynek pierwotny

609 000 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulny lokal mieszkalny na parterze w nowoczesnym budynku szeregowym w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe. Funkcjonalny układ, duże przeszklenia oraz bezpośrednie wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł42,99 m² 1 977,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Tylko w vista nieruchomości Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze budynku. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się salon.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł66,42 m² 8 988,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł65,18 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,18 m z dużym ogrodem- 114 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,15 m² 8 953,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,15m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa - przy ulicy Kołłątaja - Osiedle Stare Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędnych do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł41,31 m² 6 027,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kłodzko ul. Malczewskiego. Na sprzedaż mieszkanie w bloku o pow. 41,31 m kw. położone na parterze. Lokal składa się z 2 pokoi, wc, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,20 m² 12 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Projekt aranżacji gratis, komórka, parking przy bloku, obok Uniwersytetu Ekonomicznego Idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! W spokojnej i zielonej okolicy, tuż obok Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55,29 m² 4 973,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie z balkonem, położone na dziesiątym piętrze w dzielnicy Śródmieście. Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Super lokalizacja/2 pokoje/kamienica/do własnej aranżacji Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 położone jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł99,34 m² 6 029,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Żmigrodu Oferujemy na sprzedaż niezwykłe mieszkanie usytuowane w zabytkowej kamienicy z końca XIX wieku, w samym centrum Żmigrodu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 468 zł56,82 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł85,34 m² 7 615,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie z piwnicą+ pomieszczeniem gospodarczym + strychem Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować własnościowe 4- pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Patronackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 216 zł53,64 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.19,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł37,56 m² 18 370,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Apartament typu studio o powierzchni użytkowej 37.56m2, na 4 piętrze kameralnego apartamentowca z 2013 roku przy ul. Krawieckiej 8 (stare miasto/rynek) - inwestycja silence house. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł69,24 m² 12 550,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloperskie mieszkania w budynkach 5-kondygnacyjnych w otoczeniu zieleni bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł68,80 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta Kłodzka przy ul. Czeskiej! Lokalizacja: ścisłe centrum idealne dla osób ceniących bliskość sklepów, komunikacji i miejskiego życia. Powierzchnia: 68,8.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł105 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie 86,3 m powierzchni użytkowej / 105 m powierzchni całkowitej Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł54,30 m² 3 499,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w spokojnej i urokliwej miejscowości Lisowice, w gminie Prochowice. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43,85 m² 7 730,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,85 m , zlokalizowane na 9. piętrze w budynku z windą na osiedlu Przylesie przy ul. Sokolej. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szklarska Poręba, mieszkanie, apartament, sprzedaż. Dwupoziomowy, bardzo przestrony apartament, położony na bezpiecznym trzecim piętrze oraz poddaszu ekskluzywnego budynku wielorodzinnego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł68,67 m² 8 154,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Solida nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż położone na I p. w 1-piętrowym budynku. Mieszkanie 2-poziomowe : a) na dole znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament 118 m z tarasem w inwestycji Willa Wrocław english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł57,60 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, na parterze w Głogowie, przy ul. Oriona Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na zabudowany balkon, - dwóch pokoi, - kuchni ( na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł75,60 m² 3 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 3 pokoje /chocianów/piwnica/ogródek Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje / balkon / wysokie 1 piętro / okolice Manhattanu" / 365.000,00 zł Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu i dopasować do własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 695 zł25,71 m² 19 396,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł56,05 m² 8 029 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie na I piętrze - Żarów! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon, dwa osobne pokoje, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł55,42 m² 8 210,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie ul. Pawia , Lubin Cena 455 tys Mieszkanie o pow. 54,1 m 2 , położone na 6 piętrze w budynku z windą. Przed budynkiem duży, bezpłatny parking. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje wyjątkową ofertę inwestycyjną - apartament o powierzchni 22,56 m w systemie condo, położony na drugim piętrze nowoczesnego hotelu Kyriad Karkonosze.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł63,20 m² 4 745,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

W ofercie sprzedaży atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, 63-metrowe mieszkanie przy ul. Skrzetuskiego. Prezentowany lokal mieszkalny jest usytuowany na 4 piętrze (blok 4 piętrowy) i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania, trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przy parku w Cieplicach. Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z: - przedpokoju, - widnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł76,40 m² 11 976,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 w Karpaczu dwupoziomowe lokal w budynku 2 rodzinnym pokój dzienny połączony z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki, korytarz na.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48,50 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta Lokalizacja: świdnica - Centrum. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Blisko sklepy, apteka, kościół. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł44,87 m² 7 688,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 44,87 m , położone na 1. piętrze kamienicy, bezpośrednio przy rynku w Sycowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

950 880 zł39,62 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

For english scroll down Na sprzedaż funkcjonalny apartament w prestiżowej inwestycji The Upper House by Angel we Wrocławiu! Przestronna część dzienna z aneksem kuchennym, komfortowa sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł53 m² 14 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,53 m² 11 963,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Prezentacje od 19 kwietnia 2026r! Polecam do kupna mieszkanie w zadbanym bloku z 1970r. , o powierzchni użytkowej 37, 60 m2. Na przestrzeni tej udało się wygospodarować kuchnię.