dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 152 ogłoszenia

429 000 zł39,48 m² 10 866,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Kleczkowskiej 28 (kleczków). Wysokość sufitów to aż 3,2 m! Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł57 m² 2 614,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem mieszkanie o powierzchni 57,21 m , położone na parterze i poddaszu budynku z cegły, z przynależną działką.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie W pięknym budynku Zapraszam na prezentację oferty mieszkania dwupokojowego w Sobieszowie. Piękna poniemiecka willa, w której zlokalizowane są tylko trzy lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł80,66 m² 4 091,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! W ofercie duże, bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w centrum Wołowa.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł48,43 m² 10 819,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które kupuje się z rozsądku i są takie, które kupuje się, bo czujesz spokój od pierwszego wejścia. Tu masz dokładnie ten drugi efekt. Chorzowska to miejsce, gdzie tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł74,50 m² 5 637,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo Do sprzedaży dom wolnostojący, jednorodzinny w Bystrzycy Kłodzkiej.wybudowany około 1945 roku, możliwa zamiana na mieszkanie 2 lub 3 pokojowe w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

778 999 zł46,65 m² 16 698,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie wrocław sołtysowice 2 pokoje Z osobną kuchnią Gotowe "pod Klucz" Wprowadź Się Od zaraz!wyjątkowa oferta dla wymagających stop szukaniu. Znalazłeś prawdziwą perełkę na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy, spokojna okolica w Piechowicach, 15 km do centrum Jeleniej Góry. Do Szklarskiej Poręby 4,7 km, 5 min autem. Idealne dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł83,39 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu przestrzenne jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 83,39 mkw znajdujące się na X p. apartamentowca przy ul. Gwiaździstej. Mieszkanie jest w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł62,30 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowa, atrakcyjna cena! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy Alei Niepodległości w Lubinie. Lokal o powierzchni 62,3 m został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie do odświeżenia ok. 50 m na Podgórzu w Wałbrzychu. Bardzo dobrze zlokalizowane, blisko szkoły, przedszkola, żłobek i nowoczesna stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł54,10 m² 7 578,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta tylko w naszym biurze Lokalizacja nieruchomości jest niewątpliwym atutem. Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem - na osiedlu Przylesie. Położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

659 800 zł44,02 m² 14 988,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostępne są także inne metraże Oferuję na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,02 m , zlokalizowane na I piętrze w nowym budynku przy ul. Rudawskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł36 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży duża kawalerka o pow. 36m2, położona na 5 piętrze w plombie przy ulicy Kilińskiego, w Śródmieściu Wrocławia. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z kratką.

Szczegóły ogłoszenia

328 650 zł46,95 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 46,95m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 402 zł35,49 m² 16 466,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje na Krzykach Smart Home & opcja wykończenia Pod Klucz Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z wygodą? Ta oferta na styku Partynic i Kleciny to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł80,22 m² 10 583,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowe, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy Parku Żernickim. Najważniejsze informacje: cena: 849 000 zł powierzchnia: 80,22 m liczba pokoi: 3 piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł45 m² 12 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m z dwoma niezależnymi pokojami to bardzo praktyczny układ zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Oddzielna kuchnia pozwala wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Gotowe w 2028/ 2 pokoje z tarasem/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 258 zł36,75 m² 13 476,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł44,28 m² 5 194,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa- zdrój, ul. Pogodna Powierzchnia: 44,28 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 4 Media: co miejskie, woda, prąd, gaz Czynsz: 787,30 zł Cena: 230 000.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł76,98 m² 12 470,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego 3-pokojowego apartamentu z tarasem i ogrodem na prestiżowym, kameralnym osiedlu Cieplicach. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,44 m² 11 443,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty inwestycyjne w Karpaczu - dwie niezależne kawalerki | gotowiec pod najem krótkoterminowy | roi ponad 16% Serafin Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44,38 m² 7 638,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż dwupokojo we mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej i zielonej części Miłkowa (koło Karpacza).Mieszkanie o powierzchni 44,38m 2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł38 m² 18 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji na wrocławskim Szczepinie w inwestycji oddanej w roku - Nowy Grabiszyn! nieruchomość ma 37,98 m2 I składa się Z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Reserwacja! Przedstawiamy Państwu do zakupu nowoczesną i bardzo komfortową kawalerkę o powierzchni 34 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy przy ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł34,48 m² 19 428,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,48m2, na piętrze 4. z 6 w bloku z 2021 roku na osiedlu Browary Wrocławskie (archicom). Zalety: - funkcjonalny projekt architekta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,16 m² 8 627,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni całkowitej obszaru mieszkania około 52,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,40 m² 6 073,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem znajduje się na czwartym piętrze na Osiedlu Przyrzecze. Blok jest w stanie bardzo dobrym, po termomodernizacji. Klatka schodowa jest czysta i zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

419 990 zł47,45 m² 8 851,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie, które po prostu robi robotę ? 47,45 m | wysoki parter | duża piwnica 12 m + schron Szukasz miejsca, do którego wchodzisz i mieszkasz? Bez remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł45,70 m² 18 490,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie premium w centrum Wrocławia lofty platinum Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,70 m , zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Lofty Platinum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57 m² 10 508,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje - okazja inwestycyjna / oferta limitowana Cena wyraźnie poniżej rynku - oferta o charakterze inwestycyjnym, dostępna dla zdecydowanego klienta w trybie pilnym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł68,70 m² 4 657,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym centrum Zgorzelca (59-900). Nieruchomość o powierzchni blisko 70 m to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł35 m² 2 571,43 zł/m²