dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 150 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 113 870 zł64,20 m² 17 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Apartamentu w miejscowości Ścięgny, blisko Karpacza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 77 m , położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł60,30 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,30 m , położone na 1. piętrze w spokojnej części Zgorzelca tj. przy ul. Iwaszkiewicza. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

ul. Pułaskiego okolice Nowoczesne, w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,3 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

855 777 zł69,07 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,09 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta Wrocław Biskupin (śródmieście, wielka Wyspa). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 205 zł61,16 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością, która łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Ta wyjątkowa inwestycja w spokojnych Siechnicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,90 m² 6 160,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortową kawalerkę zlokalizowaną w Jeleniej Górze - Sobieszów. Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym w 2018 roku, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

707 777 zł48 m² 14 745,35 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, centrum po generalnym remoncie , wymieniona instalacja elektryczna i wodna kanalizacyjna Wrocław, krzyki Cena: 707 777 zł Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 5/11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 649 zł74,67 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł121,10 m² 8 670,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka nieruchomość: oferujemy państwu mieszkanie o łącznej powierzchni 121,1 m . Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w kamienicy 5 piętrowej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł38 m² 19 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż prywatne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu o łącznej powierzchni użytkowej 37,6 m kw, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny dwupoziomowy apartament blisko wyciągu na szrenicę Oferuję Państwu do zakupu apartament o pow. 76,23 m2, położony na III piętrze w nowym deweloperskim budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem | wykończenie pod klucz | Wrocław - ul. Jagiellończyka Na sprzedaż starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone we Wrocławiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,29 m² 8 237,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu III Lokal o powierzchni użytkowej 50,73m2 usytuowany na 1 piętrze bloku z windą składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł42 m² 11 904,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż lokal o powierzchni 42 m , położony na 2. piętrze w solidnym, ceglanego typu budynku w ścisłym centrum Wrocławia. Już sama lokalizacja przy ul. Podwale sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Premium: słoneczny apartament z balkonem Twój nowy adres w Bolesławcu! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesność, bezpieczeństwo i prestiżową lokalizację? Mamy dla Ciebie ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł119,57 m² 9 617,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny 4 pokojowy Apartament, który łączy funkcjonalność z eleganckim designem. Cechuje się minimalistycznym stylem, jasnymi kolorami, oraz wykorzystaniem nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł57,12 m² 3 834,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,12 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu w spokojnej okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł128 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z antresolą - 128 m pod Wrocławiem, bez prowizji i pcc Powierzchnia całkowita: 128 m Powierzchnia mieszkania: 72,56 m Antresola: 56 m Lokalizacja: lutynia /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 850 zł74,38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość położona w Legnicy, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zosinek, przy ul. Drzymały. Oferujemy unikalną okazję zakupu dwóch mieszkań w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,39 m . Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł58 m² 13 103,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 58 m , loggia, świetna lokalizacja Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł35 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wykończonego studia z balkonem w prestiżowej inwestycji tuż nad rzeką! Zapraszam na prezentację: aleksandra Anyszko +48 602.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł105,53 m² 6 055,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Asnyka. Położone na wysokim parterze w niskim budynku wielorodzinnym. W jego skład wchodzą: i poziom - salon.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł39 m² 5 051,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie, spokojna i malownicza okolica, na obrzeżach miejscowości. Duży pokój ( 2 okna, możliwość wydzielenia drugiego pokoju). Kuchnia. Łazienka z wc. Przedpokój. Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł67,59 m² 13 611,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą przy al. Śliwowej na Maślicach Na sprzedaż wyjątkowe, gustownie urządzone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 67,59 m (ok. 85 m po.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł75,60 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Nowa cena! Teraz 700 000 pln Przestronne, wysokie mieszkanie w kamienicy przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie gazowe. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł72,99 m² 10 138,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Super Lokalizacji! Gotowe dla Rodziny - Ząbkowice Śląskie Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny, które łączy wygodę i dostęp do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52,63 m² 6 460,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna W naszym biurze!1 3-pokojowe mieszkanie po remoncie| os. Polne | Lubin | 52,63 m Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł112,08 m² 4 550,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112,08 m2, zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, w ścisłym centrum Kowar przy ulicy 1 Maja. Na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł63,55 m² 3 461,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,55 m2, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

MS Szukasz mieszkania, które łączy historyczny charakter kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 38m2 to idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł33,10 m² 6 945,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w sierpniu 2025 r. i składa się z: - dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,97 m² 5 873,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu słoneczne mieszkanie w centrum miasta - Kłodzko, ul. Łukasiewicza. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 45,97m znajduje się na 3 piętrze kamienicy tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł158,14 m² 5 684,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-poziomowe, stanowiące w rzeczywistości 2 kompletne mieszkania, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,26 m2 zlokalizowane przy ul. Bolesława Chrobrego w malowniczych Wróblowicach (lutynia), 5 minut od administracyjnego Wrocławia. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

779 900 zł65 m² 11 998,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie 65 m | Centrum Wrocławia Z przyjemnością prezentuję komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 440 zł29,60 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem przy Parku | Wrocław, ul. Żernicka Cena: 411 440 zł Powierzchnia: 29,6 m Piętro: 1 z 4 Balkon: tak Termin oddania: czerwiec 2026 Stan: deweloperski Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł56,30 m² 6 731,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego znajdującego się blisko Centrum. Lokal o powierzchni 56,3m2 plus piwnica 11,3 m2 znajduje się na parterze w zadbanej,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij