dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 146 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 620 000 zł82,95 m² 19 529,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament na kameralnym Osiedlu bo. Wyobraź sobie życie, o jakim zawsze marzyłeś - w przestronnym, funkcjonalnym apartamencie, który łączy zalety domu szeregowego z wygodą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

263 580 zł38,20 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lipca tego roku. Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 32 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie +/- 10 000.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,57 m² 11 887,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odebrane - gotowe do wykończenia | z ogródkiem | garaż komórka lokatorska | box rowerowy Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,57 m z prywatnym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł103 m² 33 980,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż unikalny penthouse znajdujący w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Wrocławia - Angel City przy ul. Walońskiej. Apartament ma powierzchnię ok. 103 m i został.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyjątkową nieruchomość inwestycyjną składającą się z dwóch niezależnych mieszkań położonych jedno nad drugim, w kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59,58 m² 4 196,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Metrohouse prezentuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca, w zadbanej i odświeżonej kamienicy na 3. piętrze. Lokal, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł153 m² 3 915,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne, wielopoziomowe, bezczynszowe mieszkanie, położone w zabudowie szeregowej przy ul. Słowiańskiej w Głogowie. Urokliwe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

125 900 zł36,10 m² 3 487,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w bocznej ulicy Podgórza o powierzchni 36,10m2 + piwnica 4,30m2. Położony na wysokim parterze lokal składa się z małego pokoju dziennego, wydzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego powierzchnia użytkowa mieszkania około 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,01 m² 9 997,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - w pobliżu Placu Grunwaldzkiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament dwu pokojowy w doskonałej lokalizacji Szklarskiej Poręby z widokiem na góry. Nowy budynek z windą, który mieści się przy ul. Słonecznej, blisko wejścia do Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe mieszkanie, bardzo niskie opłaty Czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc. Do sprzedania mieszkanie ok. 65.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 41,35m2 ,usytuowane na 3 piętrze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł92 m² 7 597,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Idealne dla rodziny! ciche I spokojne osiedle! blisko szkoła, przedszkole! Duże, 5- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 92m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opis nieruchomości - Legnica, ul. Chrobrego, stare Miasto Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone na IV piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł29,50 m² 4 237 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka z antresolą o powierzchni 29,5 m znajdująca się na parterze budynku + piwnica ok. 15 m w rewelacyjnej cenie 125 tys. zł! Dlaczego warto? Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 300 zł51,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,8.

Szczegóły ogłoszenia

294 999 zł61 m² 4 836,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie własnościowe 61m, (nie licząc powierzchni mieszkania pod skosami), 3 pokoje, przedpokój , kuchnia, łazienka. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,70 m² 6 981,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie około 48,70 m , balkon duży tarasowy w dzielnicy Biały Kamień blisko Szczawno-Zdrój około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie w zadbanym dwurodzinnym budynku (cegła), położone na piętrze, ze wspólnym wejściem do klatki schodowej oraz z przynależną działką-ogrodem (ok. 550m2).

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe 76 m | Krzyki - Ołtaszyn | balkon | piwnica 27 m Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł66,48 m² 14 741,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wykończone jak na zdjęciach, wszystko jest nowe i na gwarancji, kuchnia oraz szafy robione przez stolarza na wymiar, pełny sprzęt agd w zabudowie kuchennej, do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł80,90 m² 9 134,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe, jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80,90 m2 lokalizacja: mieszkanie położone na zielonym, cichym i nowoczesnym osiedlu w miejscowości Komorowice tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł32,85 m² 19 269,41 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel.   Mieszkanie w budynku Pixel House o wysokim standardzie wykończenia, z garażem. Otoczenie nieruchomości: budynek Pixel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 548 zł38,85 m² 14 068,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 9 38,85 m | 2 pokoje | I piętro | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,85 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie willowe. Lokalizacja, która zachwyca Przedstawiamy Państwu niezwykłe mieszkanie 3-pokojowe położone przy spokojnej Alei Kasztanowej - w jednej z najpiękniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,40 m² 5 818,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Lokal usytuowany na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł42,50 m² 7 247,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie | 42,5 m2 | 1 piętro | Ścinawa, ul. Sportowa - gotowe do zamieszkania od zaraz - pełne wyposażenie w cenie - świeżo po generalnym remoncie (2025) - niski próg.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł174,63 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia, schowek, 2 łazienki oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32,85 m² 4 535,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 516 zł29,60 m² 21 267,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Brak podatku pcc (2%) - oszczędzasz kilkanaście tysięcy złotych Wsparcie doradcy kredytowego - bezpłatnie i kompleksowo Na sprzedaż kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł37,41 m² 18 417,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania mieszkanie z dużym balkonem w atrakcyjnej lokalizacji na Krzykach! Układ pomieszczeń: -Pokój z aneksem kuchennym 18,46 m2 -pokój 10,54 m2 -komunikacja 3,98 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty w Dusznikach-Zdroju - serce Kotliny Kłodzkiej Jeżeli szukasz miejsca, z którego możesz uczynić bazę do wyjazdów zarówno na narty (zieleniec), na rower, na łażenie po.

Szczegóły ogłoszenia

729 350 zł36,40 m² 20 037,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2021 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Małe 2 pokoje w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedania duże, przestronne mieszkanie z balkonem, położone na wysokim parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o łącznej powierzchni 201,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82,70 m² 7 243,05 zł/m²

 

Piętro:parter