dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 143 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 267 463 zł82,75 m² 15 316,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle bo - Twój spokój w sercu zielonego Wrocławia Osiedle bo to willowa enklawa spokoju, położona w zielonej części Wrocławia - na Kowalach, zaledwie kwadrans od tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy przy ulicy Mieszka I na II piętrze. Powierzchnia użytkowa 39m 2 : salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 60 m oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł33 m² 7 969,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-rezerwacja- bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 + loggia ok.3,5 m. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,10 m² 14 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz miejsca, które łączy luksus miejskiego apartamentu z prywatną strefą zieleni? Prezentuję wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Rymarskiej, w sercu jednej z cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł58,10 m² 3 425,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż Lokal mieszkalny Lokal mieszkalny położony w Wiązowie przy ul. Strzelińskiej nr 23 o powierzchni użytkowej nr 58,10m2 wraz udziałem wynoszącym   części we.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43,20 m² 4 606,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie, ul. Obrońców Pokoju Przedstawiam Państwu ofertę zakupu przytulnego mieszkania o powierzchni 43,2 m usytuowanego na IV piętrze Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 usytuowane na parterze kamienicy w Piławie Górnej. Oferta na wyłączność Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł45,90 m² 17 973,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe, 45,9 m , balkon, nowe budownictwo, kurkowa, topowa lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,9 m2, zlokalizowane na 7. piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,33 m² 5 840,58 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej -oferta na wyłączność; dostępna tylko W naszym biurze. Sprzedaż Z pełnym wyposażeniem! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,1m2, położone na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 252 zł33,35 m² 16 499,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z otwartą sypialnią o pow. 33,35m2 i loggią 4,32m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł168,90 m² 4 144,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Legnicy - Tarninowie, tuż przy Parku Miejskim. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł42,70 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Starym Zdroju przy ulicy Bardowskiego. Spokojne miejsce, blisko do Szczawna-Zdroju, w około dużo zieleni i las. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł79,85 m² 1 753,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szanowni Państwo! Oto oferta sprzedaży niezwykle przestronnego i jasnego mieszkania, o powierzchni 80 m2, na które składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł36,94 m² 3 654,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój, w odsuniętym od głównej drogi budynku, przy ulicy 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie miejsce, w którym naprawdę odpoczywasz Po dniu pełnym obowiązków wracasz do swojego mieszkania cisza, spokój i własny ogródek, który daje Ci przestrzeń tylko dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł97,91 m² 10 203,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Polecam wyjątkowy apartament w Karpaczu z pięknym widokiem na Śnieżkę, 5 balkonami i dużym indywidualnym garażem. Na powierzchnię użytkową 97,91 mkw. składa się: poziom I:.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł46,27 m² 13 507,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ciche rozkładowe, świetnie położone mieszkanie o powierzchni 46,27 m . Znajduje się na wysokim parterze w budynku z 2006 roku z ogrzewaniem miejskim na Krzykach Gaju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,70 m² 5 470,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyremontowane, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,70 m . Lokal znajduje się na II piętrze w ocieplonym bloku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

194 500 zł27,71 m² 7 019,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta mieszkania na sprzedaż, mieszczącego się w samym sercu Dzierżoniowa. Lokal położony jest na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy, tuż przy tętniącym życiem rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 095 zł52,81 m² 12 802,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 52,78 m z ogrodem. Bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, funkcjonalnego mieszkania z rynku pierwotnego 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł49,33 m² 9 324,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji bez pcc! bezczynszowe mieszkania Z dużym poddaszem! Gorąco polecam mieszkanie położone w Miłoszycach Lokal składa się z: 1.Korytarz 9,43m2 2.Łazienka 4,08m2 3. Kuchnia 5,91m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł98,48 m² 9 951,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż piękne i przestronne trzypokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Mierniczej. Kamienica, w której znajduje się mieszkanie pochodzi z końca XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,44 m² 10 443,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, jasne, ustawne mieszkanie z balkonem oraz wystawą zachodnią. Jest to doskonała propozycja dla rodzin 2+1. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 208 zł67,20 m² 10 404,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w podwrocławskich Siechnicach - blisko przystanku pkp. i pcc! Mieszkanie ma pow. użytkową 67.20 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł80,02 m² 5 748,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy | 80 m | Tarninów | balkon | garderoba Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80,02 m , położone na 2. piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 488 zł61,52 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam inwestycje na Piastowie w Głogowie. Mieszkanie jest z balkonem na parterze. W kondygnacji podziemnej i naziemnej będą znajdować się miejsca parkingowe i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,50 m² 8 377,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem na kameralnym osiedlu Ścinawskie Wzgórze w Ścinawce Dolnej. Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o pow. 71, 5 m kw. ( plus dodatkowy pokój na poddaszu).

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł63,49 m² 4 394,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu w Świętoszowie. Mieszkanie w bloku na parterze. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 63,49 m2 rozmieszczono: -.

Szczegóły ogłoszenia

406 000 zł82,80 m² 4 903,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Trzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy! Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament jednopokojowy z aneksem kuchennym oraz dodatkową powierzchnią użytkową na poddaszu, idealną na sypialnię. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,60 m² 13 221,34 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o mieszkaniu, które jest jasne, przestronne i znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia? Szukasz oferty bezpośredniej, gdzie oszczędzasz na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł67 m² 6 791,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Strzeszów, gm. Wisznia Mała - 3 pokoje z balkonem + garaż Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie w Strzeszowie, gmina Wisznia Mała. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59,18 m² 12 673,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,18 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2021 roku, przy ul. Korzennej na Lipie Piotrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł69,65 m² 12 189,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, bez dodatkowych nakładów. Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem. Położone na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł44 m² 16 931,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Gotowe w 2028!/ 2 pokoje z tarasem 30 m2/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław/ Fabryczna/ o powierzchni mieszkalnej 48 m.kw, usytuowane na parterze w budynku z 2006r. (z windą). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,77 m² 5 233,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone w pobliżu centrum Białego Kamienia. Kamienica i klatka schodowa po remoncie, spokojne sąsiedztwo. Budynek ocieplony, na klatce schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł75,16 m² 8 781,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75.16m2 usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca z 2008 roku, położonego z bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij