dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 143 ogłoszenia

215 000 zł44,20 m² 4 864,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 44,2 mkw, z balkonem , usytuowane na IX piętrze w bloku przy ul. Poczdamskiej. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka wc.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł59,20 m² 4 847,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w Sosnówce. Nieruchomość o powierzchni 59,2 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł58,18 m² 4 984,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,18 m2 usytuowane na parterze w bloku przy ul. Budowlanych w Piławie Górnej. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł24,10 m² 26 929,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego studio położonego w atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum Wrocławia. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytety Ekonomicznego! Idealne pod wynajem! Opiekun oferty Łukasz Szajkowski tel.   Polecam! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 przy Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37,70 m² 13 129,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Smolec, ul. Wrzosowa Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,71 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania apartament 2-pokojowy położony na zacisznym osiedlu Podgórze w Szklarskiej Porębie. Lokal mieszkalny, na II piętrze 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł54,94 m² 6 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego, zadbanego mieszkania w atrakcyjnej cenie i lokalizacji? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przestronne, jasne i gotowe do zamieszkania wnętrze, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 862 zł47,37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 47 m2 dwupokojowe mieszkanie, przystosowane dla inwalidy, na parterze z wyjściem do ogródka. Bezwzględnym atutem mieszkania jest jego wysokość wynosząca 300cm oraz to, że kupując je.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł23,50 m² 6 340,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 23,50 m2 /po podłodze 31 m2/, położone na drugim piętrze kamienicy w Szczytnicy. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

520 904 zł68,54 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,54 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł41,08 m² 13 364,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na nowym osiedlu Lokum Verde, oddanym do użytku w 2023 roku. Gotowe do zamieszkania, urządzone i przemyślane tak, żeby po prostu dobrze się w nim żyło na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! Apartament 3 pokojowy o powierzchni ok.89 m2 z tarasem i widokiem na rzekę na renomowanym osiedlu Olimpia Port! Wyłącznie w naszym biurze! Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 798 zł55,71 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie licznych placówek edukacyjnych! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania 3-pokojowego położonego w centrum malowniczej miejscowości Pieszyce na Dolnym Śląsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł43,79 m² 11 989,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie w Siechnicach o powierzchni 43,79 m2 z przynależną komórką lokatorską w centrum miejscowości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu tego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł67,54 m² 10 068,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,55 m w budynku przy ul. Chrobrego we Wrocławiu! Świetnie sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 669 zł32,02 m² 15 448,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,02 m , położone na parterze eleganckiego, nowoczesnego budynku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł43,80 m² 10 502,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Przedstawiam przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone w atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59 m² 15 237,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne 2 pok./ ul. Szybka/ centrum miasta. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,01 m położone przy ul. Szybkiej na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu - w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Pilna sprzedaż! -> zapraszam też agentów z klientami Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum miasta, do którego możesz wejść bez dużych nakładów finansowych? Mam dla Ciebie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   Dwie kawalerki w jednym mieszkaniu po generalnym remoncie! Otoczenie nieruchomości: ciąg pięknych, przedwojennych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł39 m² 14 358,97 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 niedaleko stacji kolejowej Wrocław Mikołajów. W skład nieruchomości wchodzi: * salon z balkonem francuskim * sypialnia * oddzielna kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkową inwestycję w cichej okolicy, otoczonej licznymi drzewami, co gwarantuje prywatność i spokój. To idealna baza wypadowa z łatwym dostępem do atrakcji turystycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł53,12 m² 11 577,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecam bardzo ładne, zadbane i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,12 m , położone w niskiej zabudowie z osobnym wejściem, na wyższym parterze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 380 zł62,86 m² 13 305,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klient biura. Agent odpowiedzialny za ofertę Joanna Suchanek tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,86 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł60,50 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe 60,5 m2 Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone jest w Wołowie spokojnej, zielonej okolicy. Inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47,30 m² 12 050,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu, ładne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na iip. budynku z roku 2002 w Karpaczu. Na powierzchnię 47,30m2 składa się: - bardzo ładny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 088 zł43,82 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty na sprzedaż gate karpacz | balkon | stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne apartamenty inwestycyjne i prywatne w kameralnej inwestycji Gate Karpacz, zlokalizowanej przy wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal usytuowany jest a czwartym piętrze w zadbanym budynku z ogrzewaniem miejskim. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł58,70 m² 9 352,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej lokalizacji? Mieszkanie, które łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51,80 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Lubin, osiedle Przylesie Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł52,10 m² 5 086,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie na os. Złoty, w punktowcu; składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; okna pcv, wymienione wszystkie grzejniki.

Szczegóły ogłoszenia