dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 142 ogłoszenia

1 050 000 zł99,59 m² 10 543,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie gotowe do adaptacji po wymianie stropu, okien i remoncie balkonów. Kamienica odświeżona, wymieniono dach, częściowo wyremontowana klatka schodowa i zrekonstruowano część elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł80 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie z ogrodem | 4 pokoje | Inwestycja Chabrowa 8 | Wrocław lokalizacja: wysoka to spokojne miejsce do życia z szybkim dostępem do miasta. Mieszkanie przy ul. Chabrowej to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł49,50 m² 3 737,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Mały Domek z przyjemnością przedstawia atrakcyjna ofertę dla osób poszukujących przytulnego mieszkania w urokliwym miasteczku Wleń. To dwupokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł74,99 m² 11 733,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 59,39 m2, sprzedam, 439486 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Najniższa cena W mieście. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 000 zł56,59 m² 20 657,36 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy apartament Z wyjątkowym tarasem O pow. Blisko 50m2. Stare miasto - blisko odry - oddanie 2q 2026 R. *** bez prowizji *** W odznaczających się harmonijną i stonowaną.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,90 m² 5 872,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na I piętrze dwupiętrowej kamienicy w Piastowie w Piechowicach Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł75,85 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji bez pcc gotowe do odbioru Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park! Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł51,71 m² 15 451,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na Głogów przy ulicy Stawnej. Mieszkanie cechuje funkcjonalny rozkład pomieszczeń, o łącznej powierzchni 38 m , położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,10 m² 11 829,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

0% prowizji od Kupującego! = Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z ekspozycją na wschód i zachód z jasną kuchnią i dwoma pokojami. Powierzchnia całkowita to 48,10m 2.

Szczegóły ogłoszenia

826 449 zł58,71 m² 14 077 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 20.05 m2, - Kawalerka 2 - 19,55 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok 68 mkw z aneksem kuchennym usytuowane na drugim piętrze w nowym budownictwie z windą .Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 423 zł42,67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocyjna cena 6900zł/m2 Największy atut nieruchomości - każde mieszkanie posiada własne źrodło energii - wyposażone W instalację fotowaltiaczną O mocy 1,5 kw. Dodatkowo, część.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł84,80 m² 2 889,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w samym Centrum Wałbrzycha. Lokalizacja: wałbrzych, centrum Cena: 250 000 zł Powierzchnia całkowita: 84.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł37 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** oferta na wyłączność - nie szukaj dalej!**** Biuro Nieruchomości Premium ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie, po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 37m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł88 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Team4home oferuje Państwu nieruchomość położoną w samym sercu Jeleniej Góry, przy ul. Piłsudskiego 58. Lokal o powierzchni 88 m usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 000 zł56,63 m² 11 707,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

334 912 zł52,33 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania? Ta 52,33 m nieruchomość na trzecim piętrze spełni Twoje oczekiwania! Lokal znajduje się na III piętrze w budynku z czterema piętrami. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , położone na wrocławskich Żernikach, przy ul. Strachowickiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego bloku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł74,94 m² 8 273,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament, w którym Twoja rodzina naprawdę poczuje się jak w domu Wyobraź sobie poranek. Dzieci szykują się do szkoły, w salonie pachnie kawa, a przez balkonowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie położone, funkcjonalne, zadbane i w pełni rozkładowe mieszkanie w zielonym i atrakcyjnym zakątku Wałbrzycha. Mieszkanie o dużym potencjale do zmian według.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł236 m² 3 771,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej z lat 90., położonego w najbardziej zielonej części wrocławskiego Brochowa. Nieruchomość o klasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50,56 m² 5 537,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy przy ul. Bydgoskiej. Lokal o powierzchni 50,56 m2 znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie | balkon | centrum | gotowe do wprowadzenia Jelenia Góra Centrum Powierzchnia: ok. 38 m Piętro: 1 Czynsz: ok. 250 zł Na sprzedaż funkcjonalne i stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 861 000 zł170 m² 28 594,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 151,9 m , zlokalizowany na 4., ostatnim piętrze kameralnej inwestycji o standardzie premium. Nieruchomość stanowi rzadką ofertę na rynku :.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł81,15 m² 11 694,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże, piękne mieszkanie na Karłowicach, świeżo po remoncie w 2025 roku. Lokalizacja: karłowice to spokojna i zielona dzielnica położona w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,46 m² 10 843,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Głogowskiej (szczepin- stare Miasto). Mieszkanie znajduje się w bloku 4-piętrowym na piętrze czwartym. Powierzchnia mieszkania wynosi 64,46m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł110 m² 11 809,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyposażony apartament w Cieplicach Śląskich-Zdroju! wirtualna wizyta: zapraszam Zdjęcia przedstawiają aktualny stan nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł74,40 m² 5 981,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 74,40 mkw, w centrum Bolesławca, 5 minut do Starówki. Nowa Cena! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,40 mkw, położone na 2 bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł48,69 m² 6 777,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Starym Zdroju w zadbanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 48,69m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni z toaleta - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł82,50 m² 9 321,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem przy ul. Budziszyńskiej. Możliwość wydzielenia 4 pokoju. Idealne dla rodzin, osób poszukujących przestrzeni lub inwestorów! Podstawowe informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł82,06 m² 8 713,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 840 zł29,44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje: 1-pokojowe mieszkania - Nowa Młynówka, ul. Pijarska, jelenia Góra Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56,65 m² 17 299,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam do kupna bardzo ładny apartament w pełni wyposażony oraz umeblowany 2 pokojowy o powierzchni 56,65 m2 przy ul. Krawieckiej - Pl. Dominikański. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,40 m² 8 798,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ( spółdzielcze własnościowe prawo) o powierzchni 62 m , usytuowane na parterze bloku. Mieszkanie składa się z : dużego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca. Cena 359 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Park Żernicki! Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokal idealny pod kancelarię notarialną, adwokacką lub biuro - pl. Legionów, wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w ścisłym centrum Wrocław - przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij