dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 141 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

428 100 zł28,54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lake Hill Sosnówka - kondoapartament z aktywną umową operatorską Gotowa inwestycja w systemie condo | widok na Karkonosze i Zalew Sosnówka Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 184 zł41,27 m² 12 289,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 694 zł25,58 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowy apartament | okazja inwestycyjna Unikalny apartament w Spichlerzu I Przedsprzedaż | Prestiżowy adres nad samą Odrą I Cena netto - odlicz 23% vat. ***** Okazja Inwestycyjna: cena.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł18,57 m² 19 924,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż dwa apartamenty inwestycyjne Z możliwością zarabiania Sienna | Kompleks Biała Perła I" | 18,57 m | 1 pokój | w pełni wyposażony | balkon Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł98,87 m² 9 800,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Wrocław Nadodrze ul. Probusa nieruchomość: 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Probusa. Znajduje się na 1. piętrze w kamienicy, o łącznej powierzchni 98,87 m . Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł46 m² 13 456,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu o pow. 46 m w apartamentowcu z 2016 roku z windą na Przedmieściu Oławskim 6 minut do Dworca głównego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł29 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,5 m2 położona na parterze kamienicy przy ul. Strzeleckiej w Zawidowie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 469 zł53,12 m² 12 489,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* bez prowizji i bez podatku pcc * Mieszkanie gotowe, klucze dostępne do wydania. * gwarancja najniższej ceny. * zapewniam pomoc w uzyskaniu kredytu oraz w wykończeniu mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Funkcjonalne mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na drugim piętrze w nowopowstającym dziesięciopiętrowym apartamantowym budyku. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32,91 m² 4 527,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 32,91m2 położonej przy samym centrum miasta Chojnowa (ul. Wolności) a jednocześnie przy terenie zielonym parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości - przytulne mieszkanie, które doskonale łączy bliskość natury z codziennym wygodnym życiem. Usytuowane na pierwszym piętrze, ten zadbany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł72 m² 10 694,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkład | 4 pok | balkon | 4 km do Rynku | gaj Lokalizacja: wrocław Krzyki / Gaj / ul. Krynicka Ilość pokoi: 4 Metraż: 72 m2 Kuchnia: osobna, widna Piętro: 9/10 Winda: tak Informacje dodatkowe: balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 800 zł44,53 m² 15 894,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja: inwestycja znajduje się przy ul. Świeradowskiej, w bardzo zacisznej i spokojnej dzielnicy Gaj. Idealna dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia. W pobliżu galeria.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,90 m² 18 943,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu nowe (2023 r) 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu ,nowe Miasto Różanka" w apartamentowcu przy ul. Młynarskiej, który został odrestaurowany dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Kaszubskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

561 960 zł46,83 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Biskupin (śródmieście). Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w 2-piętrowym przedwojennym budynku. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł34,33 m² 12 671,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferuję mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34.33 m w nowym bloku z 2023 roku w stanie deweloperskim Mieszkanie na 1 piętrze - środkowe, bardzo ciepłe, mimo zakręconego ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł45,34 m² 5 624,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo ładne, przytulne i zadbane mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy przy stadionie miejskim. Mieszkanie o pow. 45m2 składa się z korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

 

 

 

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem i ogródkiem usytuowane w samym centrum Polanicy-Zdrój, przy deptaku. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy, na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł45,20 m² 8 030,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie położone w spokojnej części Kłodzka przy ul. Dąbrówki. Idealne dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41,78 m² 8 113,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Lubaniu, 41,78 m Oferuję na sprzedaż nowe, przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 w Sobieszowie - Jeleniej Górze 2 duże przestronne pokoje: 1 z wyjściem na balkon (widok na góry i zamek Chojnik) kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwu pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4 piętorwym na oś. Świerczewskiego. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa okazja inwestycyjna i do zamieszkania w sercu Wrocławia! Prezentujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane przy ulicy Prusa nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł40,27 m² 8 691,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkania o powierzchni 40 m2, położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul.11 Lutego w Polkowicach. Idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,53m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł45,61 m² 12 935,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z ogródkiem, gotowe do zamieszkania, nowe osiedle, parking niski czynsz. W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym młodym osiedlu przy ulicy Stabłowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie trzypokojowe (56,5 m2) w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie znajduje się na I piętrze z osobną klatką schodową (dla dwóch lokali). Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego powierzchnia użytkowa mieszkania około 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przedstawiam mieszkanie trzypokojowe położone na drugim piętrze budynku przy ul. Kościuszki w Jaworzynie Śląskiej. Nieruchomość stanowi dobrą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł77,40 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy przy ul. Sudeckiej na parterze. Lokalizacja mieszkania zapewnia bliskość sklepów, przedszkola, szkoły, a także przystanków komunikacji miejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł55 m² 14 545,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna na wyłączność W gross nieruchomości nowy budynek Z 2025 roku blisko parku I zieleni osiedle 2M apartments - omega building własny ogródek - ok. 30m2 miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł25,56 m² 1 330,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 25,56 m2, zlokalizowany na II piętrze (poddaszu) w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Poznańskiej 10 wraz z udziałem wynoszącym.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 40,7 m , położone w doskonałej lokalizacji Świdnicy, na osiedlu Młodych. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 393 zł31,61 m² 13 805,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,48 m² 5 506,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w pobliżu Parku Sobieskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł45 m² 16 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m z balkonem i miejscem postojowym za szlabanem w samym centrum Wrocławia na Starym Mieście. Mieszkanie rozkładowe na dwie strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Położone na I piętrze w Bolesławcu przy ul.Cichej. Pow. 62,40 m2, pokoje duże, kuchnia spora, standard podstawowy. Instalacje sprawne. Do mieszkania.