dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 147 ogłoszeń

357 000 zł51,67 m² 6 909,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie i powierzchni użytkowej ok. 52 m2, położone na 3. piętrze niskiego bloku po termomodernizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł65,40 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w niedalekiej odległości od Parku im. Sikorskiego. Mieszkanie o powierzchni 65,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,90 m² 5 931,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem w Lubinie - os. Ustronie IV Mieszkanie o powierzchni 63,90 m znajduje się na III piętrze w czteropiętrowym bloku. Ma funkcjonalny układ , który sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 976 zł52,06 m² 12 216,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł82 m² 18 170,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy przestronny apartament- wykończony przez architekta, z widokiem na Odrę | Port Popowice | 81,4 m Zamieszkaj w miejscu, które urzeka od pierwszego spojrzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 023 zł76,41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania z ogródkiem 146 m na parterze. Ok. 76 m . Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , znajdujące się na parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu, kuchni i łazienki. Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł46 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu Olimpia Port (swojczyce) jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł54,40 m² 5 477,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie trzypokjowe, po remonice, parter, atrakcyjna lokalizacja W pobliżu centrum handlowe. Możliwość korzystania Z ogródka za budynkiem. Więcej szczegółów, zdjęć oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 000 zł83,30 m² 15 234,09 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 461 zł62,20 m² 12 933,46 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł92 m² 7 576,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje po kapitalnym remoncie | 2 piętro | balkon | okolice ul. Głowackiego, świdnica Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 461 zł88,90 m² 11 017,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- krzyki, wrocław Po odbiorze technicznym. Bestate.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77,50 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie | 77,50 m | 8. piętro | Ul. Jabłeczna | Tylko u nas! Platinum Square Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł23,90 m² 4 979,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę usytuowaną na I piętrze w odnowionej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Legnickiej w dzielnicy Stary Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł52 m² 4 134,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni po podłodze 52 m (49 m w księdze wieczystej - skosy), położone w spokojnej części Głuszycy Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferowany apartament o powierzchni 42,86 m2 jest wykończony i wyposażony, zlokalizowany na pierwszej kondygnacji budynku. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

842 000 zł62,18 m² 13 541,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu | 62,18 m | Blisko Placu Grunwaldzkiego Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? Ten wyjątkowy lokal w sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Oleśnica l Rynek l Traugutta 4 Lokalizacja w ścisłym centrum Oleśnicy Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Sprzedający. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł79,30 m² 11 298,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania we Wrocławiu, w malowniczej okolicy Skarbowców. To idealne miejsce dla rodziny poszukującej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł54,06 m² 14 594,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Mieszkanie w stanie deweloperskim Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Mieszkania składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72 m² 8 319 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez Prowizji i bez pcc Bezczynszowe mieszkania z ogródkami - także dla Obcokrajowców! W cenie otrzymujesz: prywatny ogród, dwa miejsca postojowe oraz komórkę lokatorską. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

189 500 zł29 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe połozone w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, wnęki kuchennej, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł68,40 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie osiedle belvedere park. Na 70 metrów składają się : dwie osobne sypialnie i większy salon z dużym balkonem, osobna kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

473 385 zł49,83 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone mieszkanie z rynku pierwotnego w Głogowie | parter z balkonem | Winda | 49,83 m | Bez pcc i prowizji Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł43,46 m² 7 109,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,46 m , położone na 2 piętrze wyremontowanej kamienicy. Układ: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 066 zł39,26 m² 15 513,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na południowych Krzykach. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 652 zł56,93 m² 13 097,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Umów się na prezentacje aby zobaczyć potencjał Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z 2 balkonami - w stanie deweloperskim o powierzchni 56,93m Cena: 745 652,00 zł Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

833 000 zł72,40 m² 11 505,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na dziedziniec z zielenią -cechy nieruchomości- powierzchnia: 72,40 m Sypialni: 3 Balkon: 3,9 m Aneks kuchenny: 46,3 m - W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł83 m² 24 699 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie loftowe położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku w Browarach Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej. Lokal o powierzchni 82,79 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 143 m , położone w malowniczej części Jedlina-Zdrój. Lokal znajduje się na 2. piętrze odnowionej kamienicy i jest jedynym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kamienica Odnowiona, czysta i zadbana klatka schodowa. Mieszkanie, którego nie trzeba remontować. Lokalizacja w centrum miasta, na spokojnej uliczce, w otoczeniu zieleni i z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł78,29 m² 9 579,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Apartament 3 pokojowy z dwoma balkonami i windą na os. Bielany. Oferujemy na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł30,07 m² 20 485,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 367 993 zł153,10 m² 8 935,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż! Nowoczesna kawalerka o powierzchni 38,2 m + loggia: 4,21m , położona na 5 piętrze w prestiżowej nowej inwestycji. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł67,31 m² 13 073 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone w nowoczesnym budynku przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze Wielkim. Lokal o powierzchni użytkowej 67,31.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł41,01 m² 9 144,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Ścinawie przy ulicy Lipowej. Nieruchomość o powierzchni 41,01 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60,90 m² 12 479,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w sdp Nieruchomości Do sprzedania komfortowe i ciche mieszkanie o metrażu 60,9 m2 z dużym balkonem Opiekun oferty Jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel.   największe.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij