dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 152 ogłoszenia

779 000 zł49 m² 15 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wysokiej klasy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Suwalska 32 | Wrocław Maślice Gotowiec inwestycyjny | Świetne dla pary lub singla Na sprzedaż nowoczesne, wyjątkowo zadbane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

461 988 zł46,95 m² 9 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasny apartament z antresolą idealny pod inwestycję. | winda | Ochrona Na sprzedaż lokal z antresolą (46.95 m ) z funkcjonalnym układem i dużym loftowym oknem, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł69,11 m² 8 247,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrym stanie w świetnej lokalizacji na ulicy Bolesława Chrobrego na skrzyżowaniu z ulicą Młyńską, w centrum Oławy oraz w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł92,40 m² 5 292,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kamienna Góra | Centrum miasta Nie każde mieszkanie jest tylko przestrzenią do życia. Niektóre budują codzienność. 92,4 m , które czuć od pierwszego kroku. Mieszkanie położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł27,53 m² 25 390,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka pod klucz | Wysoki standard | Kępa Mieszczańska ul. Księcia Witolda 32 Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,52 m , zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

587 999 zł39,07 m² 15 049,91 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, tarasem, miejscem postojowym i dostępem do strefy relaksu 39,07 m Wrocław, ul. Słonimskiego. Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane osiedle domów dwulokalowych w Jezowie Sudeckim to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy. - **typ nieruchomości: dom dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46,52 m Wrocław, ul. Farna (psie Pole) Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,52 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł79,80 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na II piętrze. Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 79,90m na II piętrze przy ulicy Mickiewicza w niskim bloku. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zaplanuj przeprowadzkę na najbliższe miesiące Inwestycja została oddana do użytku pod koniec 2025 Skorzystaj z możliwości wykończenia zupełnie nowego mieszkania według własnych preferencji.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł36,35 m² 17 744,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Promenady wrocławskie twoje pierwsze M lub gotowy produkt inwestycyjny wysoki standard Szukasz idealnego miejsca na życiowy start? A może bezpiecznej przystani dla dziecka na czas studiów lub.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament 2-poziomowy, sprzedaż, bolesławiec. Wgn nieruchomości prezentuję na sprzedaż, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o pow 110 mkw, położone w samym sercu Bolesławca. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł251,10 m² 3 385,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie Nie szukaj dalej nieruchomość na wyłącznosć Do sprzedania dom wolnostojący ok. 251,10m powierzchni całkowitej z ogrodem i garażem w miejscowości uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z garażem i ogrodem w Szklarskiej Porębie z niezależną częścią mieszkalną dla gości.! nowa cena! Oferuję Państwu lokal mieszkalny zlokalizowany w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 360 zł62,45 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł40,33 m² 16 984,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,33 m w dzielnicy krzyki/tarnogaj. Nieruchomość znajduje się na ostatnim, 6. piętrze w bloku z 2020 roku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43,06 m² 8 337,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 43,06 m2, usytuowanego na Brochowie w kamienicy. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

751 545 zł79,11 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w nowym budynku z windą, na kameralnym i zadbanym osiedlu. Lokal o powierzchni 79,11.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł68,80 m² 10 465,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: wrocław, śródmieście, ul. Karola Miarki. Opis: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,80 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku (plomba z 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 948 zł57,50 m² 9 790,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc | Smolec | 2 pokoje | ogród | miejsce parkingowe Oferta deweloperska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,50 m , położone na parterze kameralnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem - 50 m Oferuję na sprzedaż własnościowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 50 m (powierzchnia użytkowa 45,2 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł60,24 m² 2 938,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 55 m2, położonego w samym sercu miasta - tuż przy Wałbrzyskim Rynku. Nieruchomość usytuowana na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł51,50 m² 5 495,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje: mieszkanie na sprzedaż - świebodzice osiedle sudeckie - 51,5m2 Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie Cena: 283 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 51,5.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł50,30 m² 3 558,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Adama Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się tuż przy Rynku, który obecnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Powstańców Śląskich. Doskonała lokalizacja - centrum miasta. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 725 zł61,81 m² 13 520,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł65,25 m² 13 256,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie dla konesera na Sępolnie. Idealne dla rodziny. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. W otoczeniu dużo zieleni. Osiedle z lat 30-tych ubiegłego.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł32,66 m² 4 589,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem I balkonem W spokojnej części dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 32,66m2 , usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41,01 m² 15 362,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament o powierzchni 41,01 m2, położony na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2018 roku, w spokojnej i zielonej części Szklarskiej Poręby. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 104 zł110,32 m² 6 373,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Etap III 10 domów wolnostojących z 20 niezależnymi mieszkaniami W ramach drugiego etapu kameralnej inwestycji w Lisowice powstało 7 nowoczesnych domów wolnostojących,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł46,35 m² 4 207,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Boguszowa-Gorc - przy ulicy Górnej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 44,96m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i loggią pozwoli Ci cieszyć się zielenią i prywatnością,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szklarska Poręba - apartament z widokiem na góry | Biała Dolina, ul. Szklana 6 Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najpiękniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 991 zł77,67 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   nowa inwestycja "osiedle przy młynie" bez pcc I prowizji! Oferta dotyczy sprzedaży 4 pokojowego mieszkania na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł40,40 m² 9 826,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,4 m zlokalizowane przy ul. Stabłowickiej 127C we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł72 m² 5 972,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Kopernik, kosmonautów Polskich, mieszkanie, 3 pokoje, 72m2, piwnica, sprzedaż 429 999 zł Mieszkanie dostępne od "ręki" *cena podlega negocjacji W ofercie sprzedaży duże rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 1 piętrze kameralnej kamienicy w spokojnej, zielonej części Walimia - Wzgórze Wawel. ? idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 372 zł63,94 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym. Trzypokojowe mieszkanie z dwiema loggiami położone w świetnie skomunikowanej lokalizacji to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł118,20 m² 11 328,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 118,2 m , położone na 3. piętrze kamienicy przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu. Lokal sprawdzi się jako duże mieszkanie rodzinne, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł71,20 m² 10 112,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 71,20 m2 położonego w Bolesławcu przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij