dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 152 ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o bardzo dobrym standardzie, położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku. Układ i standard: -mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32 m² 18 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł35,40 m² 10 423,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1111

Jesteś gotowy zamieszkać na swoim? Masz duszę artysty? Cenisz sobie klimatyczne widoki i intensywne życie towarzyskie? Mamy dla Ciebie perełkę! Przytulne mieszkanie z widokiem na przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Berg Nieruchomości prezentuje nieruchomość o powierzchni użytkowej 37,40 m idealną zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. W skład mieszkania wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł68,46 m² 11 174,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie rozkładowe, 3 pokoje, 68,46 m , ul. Gdańska, centrum wrocławia, zielone tereny Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,46 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych! Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,78 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Narożne 3-pokojowe mieszkanie z największym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie. Opiekun oferty: justyna Adamiak Nr licencji pfron 28305 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,50 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

P.M. Jasne, wyremontowane, przy parku, w centrum miasta! Takie jest mieszkanie przy ul. 11 Listopada w Oławie. Idealne do wprowadzenia. Po remoncie. Wymienione instalacje, drzwi, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54 m² 10 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na osiedlu idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł68 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Centrum Jeleniej Góry, kilka minut od Placu Ratuszowego. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe ul. Wyspiańskiego, kłodzko Powierzchnia: 81,56 m2 Piętro: 1 (kameralny budynek tylko 3 mieszkania) Układ: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł35,48 m² 12 373,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,48 m2, położone na parterze nowoczesnego kameralnego 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73,10 m² 8 891 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Chojnowskiej w Legnicy, w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35,25 m² 12 624,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zarezerwowano do 31.05.2026 Do sprzedania 2 pokojowy apartament w idealnej lokalizacji przy ulicy Cichej w Świeradowie Zdroju na kameralnym osiedlu kilku apartamentowców z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł30,73 m² 4 882 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronna kawalerka o powierzchni 30,73 m położona na parterze zadbanego, ocieplonego budynku w śródmieściu Wałbrzycha to idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca z 2022 roku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i wyposażone w meble oraz.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26 m² 15 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26 m położona na spokojnym osiedlu, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł62,50 m² 5 360 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Oferta aktualna. Mieszkanie po remoncie - przestronne, widna kuchnia, duży ogród, pełen rozkład! Do sprzedania wyjątkowo przestronne, dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł72 m² 6 791,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże mieszanie na Podzamczu 4 pokoje w tym jeden otwarty na kuchnię łazienka osobno wc Przedpokój z szafą w zabudowie duży przedpokój lokal zadany nie wymaga kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na ulicy Świdnickiej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie co gazowe. Woda podgrzewana piecem gazowym. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł23,15 m² 20 691,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Lokal inwestycyjny przy Narodowym Forum Muzyki Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2- pokojowego lokalu inwestycyjnego o metrażu 23,15 m2 położonego w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy. W pełni urządzone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na uboczu, co zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł57,30 m² 8 359,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie, w ofercie biura mieszkanie w niskim bloku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Budynek znajduje się na nowym osiedlu bloków w ostatniej linii zabudowy przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł46,22 m² 7 767,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Domo Expert Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, położonych w prestiżowej okolicy Bolesławca. Lokalizacja ta zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,85 m² 10 474,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 55.85 m2 | LOGGIA | BISKUPIN | ul. Gersona | świetna lokalizacja | do remontu Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,85 m , położone na zielonym Biskupinie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zainwestuj w luksusowy apartament w sercu Szklarskiej Poręby Górnej! Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż ciche, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe , z oddzielną kuchnią oraz dwa niezależne pokoje po dwóch stronach łazienki idealne na wynajem dla 2 osób albo dla rodziny z małym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł33,98 m² 14 567,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Cena: 495 000 zł Powierzchnia: 34 m Piętro: 2 / 4 Lokalizacja: wrocław Śródmieście, al. Jana Matejki 茶 Czynsz: ok. 525 zł Dodatkowo: piwnica najważniejsze atuty doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze w kamienicy w Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 38 m2 składa się z: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,78m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m Najważniejsze informacje Lokalizacja: osiedle Młodych Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł60,08 m² 5 076,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Legnicy na osiedlu Zosinek, przy ul. Krzemienieckiej. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,10 m² 11 832,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie 43,1 m słoneczne gotowe do zamieszkania kuźniki Cena: 510000 zł Powierzchnia: 43,1 m Piętro: 1/4 Forma własności: pełna własność z kw Dodatkowo: piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartament w centrum miasta z widokiem na Karkonosze w inwestycji Centrum Park 2 -salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka, przedpokój, z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 267 zł49,37 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje | 49,37 m | Balkon | Nowe budownictwo | Lubin Brak pcc | 0% prowizji dla biura Szukasz mieszkania, które połączą komfort, funkcjonalność i dobrą lokatę kapitału? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,20 m² 17 021,28 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,2 m , położona przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

533 697 zł43,39 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń Bez pcc i prowizji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 43,39 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł69 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją "kolbego " w Legnicy. Jest to oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do rodzin , młodych ludzi, przedsiębiorców oraz osób szukających.