dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

320 000 zł78,65 m² 4 068,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pok. o powierzchni 78.65m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy na Tarninowie. Lokal składa się z następujących pomieszczeń: - przestronny salon, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na sprzedaż - Wałbrzych, ul. Niepodległości 88 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,28 m (97.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł54 m² 9 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach! W miejscowości znajduje się nowoczesny zespół.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje ciekawe mieszkanie do remontu w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ulicy Sudeckiej. Lokal idealny do zamieszkania ale i na biuro, gabinet czy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50,40 m² 12 876,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: barbara Bober licencja pfrn nr 23784 tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim w części miasta, która łączy bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55,55 m² 12 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone na 1. piętrze kameralnej, 2-piętrowej kamienicy z 1935 roku, w rejonie ul. Porannej. Budynek składa się jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł39,76 m² 18 360,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 900 zł42,26 m² 15 852 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Mieszkanie z możliwością stworzenia 2 pokoi w stanie deweloperskim. Nowoczesna inwestycja inspirowana sztuką i lokalnym kontekstem, położona w centralnej części miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł65 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa okazja w sercu Wałbrzycha! Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w samym Centrum Lubina - ul. Skłodowskiej Curie - przy szkole podstawowej nr 1. Mieszkanie o pow. 45,94m2 + balkon +.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł92,20 m² 8 242,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone na nowoczesnym osiedlu w Świebodzicach. Idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 720 zł54,90 m² 11 907,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc Szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł179,20 m² 4 436,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą 179,2 m , ul. Tatarska Szukasz przestrzeni z charakterem, która łączy w sobie historię, elegancję i ogromny potencjał aranżacyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

648 999 zł60,10 m² 10 798,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż mieszkanie O powierzchni 60M2 4-pokojowe W pełni rozkładowe mieszkanie Z balkonem dojazd do rynku lub placu grunwaldzkiego możliwy W 5 minut media miejskie , nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł84 m² 12 976,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości proponuje - super oferta / atrakcyjna inwestycja! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe - rozkładowe, z balkonem i jacuzzi - w topowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł97,66 m² 6 758,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację -0% prowizji- polecam serdecznie nową inwestycję zlokalizowaną w Oleśnicy przy ul. Kusocińskiego. Jest to kameralne osiedle nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 204 000 zł44,70 m² 26 935,12 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości we Wrocławiu nowoczesny apartament o powierzchni 44,70 m , usytuowany na 21. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum Apartments, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32,19 m² 13 016,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż kawalerke 32,19m na 8 pietrze w bloku rok budowy 2015. Kawalerka wyremontowana oraz umeblowana jak na zdjeciach gotowa do zamieszkania idealna pod inwestycje (wynajem pod studentow). Caly.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 500 zł61,07 m² 9 898,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł187,11 m² 2 564,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowa nieruchomość z duszą i klimatem - Świebodzice Mieszkanie bezczynszowe!oferta na wyłączność! tylko W wombat nieruchomości świetna cena 479 900zł do negocjacji! wombat.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł68,40 m² 5 628,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania nieopodal centrum miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze wyremontowanej i ocieplonej kamienicy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł35,50 m² 6 056,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Centrum lubinaekonomiczne mieszkanie/ 35,50m2 /M2 / 2 piętro. Cena sprzedaży 215 000 zl lokalozacja : Lubin ul.Kazimierza Wielkiego Blok na przeciwko ,Muzy" Jasne , przestronne i ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł46,61 m² 12 851,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł58,40 m² 14 537,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Gaj (krzyki). Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   ***oferta tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie nieruchomości: gaj to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł34 m² 18 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł28,04 m² 24 607,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament typu studio z balkonem zlokalizowany w prestiżowym budynku ovo przy ulicy Podwale 82. Nieruchomość wykończona i umeblowana, idealnie nadaje się do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży pomieszczenia użytkowane jako mieszkalne o łącznej powierzchni 64 mkw, w skład, której wchodzą z 4 pokoje, 3 łazienki i korytarz. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

735 680 zł83,60 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc| bez prowizji- oferta deweloperska Oferta dla Obcokrajowców- niewymagane pozwolenie na zakup gruntu. Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie o powierzchni 83,60 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł64,96 m² 2 001,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m , znajdujące się na 2. piętrze. Jest to jedyne lokum na piętrze, co gwarantuje ciszę i prywatność. Zlokalizowane w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 107 415 zł158,20 m² 7 000,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 158,2 m (116,57 m powierzchni użytkowej), zlokalizowane w budynku z windą w Głogowie. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,50 m² 15 353,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zamieszkaj w mieszkaniu o powierzchni 32,5 m w centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z cegły z 1964 roku. Mieszkanie ma dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł22,29 m² 15 388,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywny apartament inwestycyjny oraz dochodowy w kompleksie 'biała Perła' w rejonie Czarna Góra Resort, z przepięknym widokiem na góry, wraz z garażem. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł57,50 m² 15 130,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne 3 pokoje | 2 balkony | Winda | Krzyki | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł26,75 m² 12 299,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Do sprzedania lokal mieszkalny zaadaptowany na gabinet lekarski w nowszym budynku z 2001 roku z ogrzewaniem miejskim na Przedmieściu Oławski.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,03 m² 12 489,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu mieszkanie z wyjątkowym klimatem, dla konesera przedwojennych kamienic perełka! lokalizacja Centrum Karpacza w otoczeniu ładnych zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł13 m² 13 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowy lokal mieszkalny o powierzchni 13 m , położony w ścisłym centrum Legnicy. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny lokal jest aktualnie wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł22 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kawalerka na parterze zlokalizowana na Oławskim Rynku, plac Starozamkowy. Budynek po remoncie dachu, nowe okna, wymieniona elektryka i pion. Metraż: 22m2 Rozkład: - kuchnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 200 zł55,62 m² 7 177,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł38,05 m² 11 432,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | duży balkon | wysoki standard | blok Z windą | 2022 R. Szukasz mieszkania, które będzie tym wyjątkowym? Ta oferta to idealne połączenie komfortu, nowoczesności.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij