dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

1 510 000 zł94,10 m² 16 259 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży luksusowy apartament w inwestycji z 2009 roku na wrocławskim Starym Mieście w kompleksie Justin Center. Niezwykle przestronny, jasny i nowocześnie zaaranżowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,09 m² 13 094,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie ze sporym balkonem | 51 m | Centrum | Po remoncie Opiekun oferty: daniel Gutowski licencja pfrn nr 31347 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł35,22 m² 3 520,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy szczawienko Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,22m2 i całkowitej 38,92m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł47,10 m² 5 498,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowano do 15.05.2026 Do sprzedaży przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

87 900 zł31,50 m² 2 790,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, ul. Browarna Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej części Boguszowa-Gorc, przy ul. Browarnej. Lokal o funkcjonalnym układzie, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 536 zł48,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, ok. 49 m na sprzedaż. Na II piętrze w budynku z windą, z oddzielną kuchnią i dwoma niezależnymi pokojami w kameralnym, zielonym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie po remoncie z balkonem, zlokalizowane w Nowej Rudzie Słupiec, na osiedlu Wojska Polskiego. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

409 408 zł31,96 m² 12 810 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin _____________szczegóły nieruchomości____________ Powierzchnia: 31,96 m Pokoje: 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe W cenie! 3 pokoje! gotowe do wprowadzenia! msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

482 000 zł38,90 m² 12 390,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament inwestycyjny Z widokiem na karkonosze I zalew sosnówka | lake hill resort & spa Serafin Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł47,10 m² 3 715,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m2 w Leśnej. Lokal usytuowany na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku przy ulicy Morcinka. *** lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 2 pokoje | Centrum | Stronie Śląskie, ul. Nadbrzeżna 32 Skład lokalu: 2 przestronne pokoje oddzielna, widna kuchnia łazienka przedpokój komórka na korytarzu Dodatkowo: piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią z rynku wtórnego o powierzchni mieszkalnej 41,10 m2. Mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy przy ul. 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Orbitalna | 50,6 m | Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 50,60 m , położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł99 m² 3 282,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 88,90m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, z czego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52,31 m² 13 171,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum miasta, naprzeciwko Dworca Świebodzkiego, 10 min piechotą do wrocławskiego rynku przy ul. Tęczowej 10. -> mieszkanie Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne i jasne mieszkanie położone na 4 piętrze klimatycznej kamienicy w centrum Wrocławia Śródmieście. Opiekun nieruchomości: renata Mayer tel.   Układ mieszkania daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł38,75 m² 20 103,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

1. Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na 3. piętrze, z dużym tarasem i otwartym widokiem na Odrę. To przestrzeń, która została zaprojektowana tak, aby żyć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej. *** Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Zapraszam na prezentację bardzo ładnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie 125 m - Rezydencja Parkowa Bielany Jeżeli szukasz przestrzeni, jakości i bliskości natury? To mieszkanie spełnia wszystkie te oczekiwania. Wykończone, gotowe do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł14 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż miejsca postojowe w budynku Angel River na poziomie -1 Dogodna lokalizacja w sercu miasta. Zapraszam do kontaktu! tel:   Parking spaces for sale in the Angel River building on.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł100,10 m² 1 988,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania 2 niezależne mieszkania w centrum Mirska przy ulicy Kościelnej. Mieszkania są bezczynszowe. Mieszkanie 1 o powierzchni 65,7 m2. Mieszkanie 2 o powierzchni 34,4 m2. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł57,90 m² 6 303,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie około 57,90m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 160 zł61,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 61,95 m2, sprzedam, 545160 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 427 789 zł119,60 m² 20 299,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szukasz innej oferty w tej lokalizacji? Nie ma problemu, posiadamy w sprzedaży inne mieszkania w tej inwestycji. Różne metraże, układy, również mieszkania z tarasami na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż nowy apartament w Szklarskiej Porębie! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament z 2023 roku, znajdujący się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: barbara Bober   *klucze w biurze* 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 89,15 m2 w Kamienicy z 1908 roku, położony w centrum miasta. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38,50 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: nowa niższa cena. Do sprzedania wyremontowane mieszkanie położone w jednej z bocznych uliczek uzdrowiska Szczawno - Zdrój. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1830

Zamieszkaj w sercu historii- klimatyczne mieszkanie w Sułowie Szukasz miejsca z duszą , gdzie czas płynie wolniej, a mury opowiadają historię sprzed niemal dwóch stuleci? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 803 zł55,14 m² 10 823,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowym 3-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w budynku z 2021 roku, położone na 2 piętrze w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry Cieplicach. Nieruchomość o powierzchni 77,35 m2 składająca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie o powierzchni 43,70m2 zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie, które zapewni Ci szybki dojazd do Wrocławia, a jednocześnie pozwoli odpocząć od miejskiego zgiełku. Ta propozycja w Groblicach to idealne rozwiązanie dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł29,60 m² 3 344,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w centrum Boguszowa-Gorc, położone nieopodal samego Rynku. Na powierzchnię mieszkalną 29,60 m2 składają się przestronny pokój, kuchnia oraz łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł127,70 m² 2 341,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedaży Jest możliwość odtworzenia 2 dwóch mieszkań według indywidualnych potrzeb klienta kupującego Posiadamy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Gotowa inwestycja W sercu kłodzka Z widokiem na twierdzę! Szukasz pewnej i zyskownej inwestycji w nieruchomości? Prezentujemy wyjątkową ofertę w ścisłym centrum Kłodzka.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł38 m² 7 710,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, ulica Głowackiego, osiedle Chrobry, mieszkanie, 2 pok, 38m2, sprzedaż 293 000zł rezerwacja* kiedy szukasz czegoś wyjątkowego. Mieszkania całkowicie umeblowanego i wyposażonego, króluje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Apartament inwestycyjny w sercu kurortu Szklarska Poręba Cena: 450 000 zł pełne wyposażenie w cenie Na sprzedaż apartament własnościowy położony w nowoczesnym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł91,30 m² 5 585,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zakończonym w 2025 roku, zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Westerplatte w Bielawie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł89 m² 4 438,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję duże , przestronne mieszkanie położone na ul. Miłosza na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z : - 4 pokoi - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju. Oferta skierowana.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij