dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

899 000 zł81 m² 11 056,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na kameralnym osiedlu, które łączy nowoczesne wykończenie, funkcjonalny układ oraz komfort życia zbliżony do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

369 990 zł37 m² 9 892,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wrocław, pilczyce, ul. Pilczycka -oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł95 m² 12 155,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 przy ul. Pretficza na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze, w zadbanym budynku z 2003r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł138 m² 9 037,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej Księże Wielkie, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w inwestycji, która łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

310 000 zł48 m² 6 485,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie. Nieruchomość o powierzchni 47,8 położona na parterze w samym sercu miasta. Układ lokalu: - przestronny salon z wyjściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł50 m² 13 905,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie nie wymagające żadnych nakładów finansowych pl/eng/ua/rus - Odświeżone, łazienka po remoncie w 2022r - klimatyzacja - duży balkon - 10m - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

633 000 zł33 m² 19 269,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: nr lic. Pfrn 30802 tel. Mieszkanie w budynku Pixel House o wysokim standardzie wykończenia, z garażem. Otoczenie nieruchomości: budynek Pixel House znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez Prowizji bez pcc! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Kostomłoty,dolnośląskie

470 000 zł71 m² 6 589,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne 71 m z dwoma garażami i niskim czynszem Szukasz dużego mieszkania z funkcjonalnym układem i realnymi dodatkami, które podnoszą komfort życia? Ta nieruchomość oferuje 71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Farna

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł64 m² 10 043,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie do własnej aranżacji w nowej plombie niedaleko Ryneczku Psiego Pola! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,72 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

665 614 zł71 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania dla Rodziny, na przyjaznym osiedlu, na południowym-zachodzie Wrocławia Opiekun oferty: -Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

483 000 zł39 m² 12 480,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie nieruchomości: inwestycja powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mędłów,dolnośląskie

1 149 000 zł91 m² 12 569,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: mędłów opis: na sprzedaż przytulny, nowoczesny, zewnętrzny szereg w Mędłowie. Nieruchomość usytuowana jest w budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świdnicka

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł43 m² 1 977,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Tylko w vista nieruchomości Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze budynku. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł50 m² 9 621,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,89 m , położone we Wrocławiu na dzielnicy Śródmieście. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

692 550 zł51 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki dojazd do centrum, sklepy, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Możliwość wykończenia pod klucz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych kosztów I speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł39 m² 12 148,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Farna

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł29 m² 12 833,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Cicha kawalerka z aneksem kuchennym w bardzo dobrym stanie o powierzchni 29,22 m, gotową do zamieszkania dla singla, lub pary. Mieszkanie jest umeblowane, wszystkie meble zostawiam. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

811 111 zł96 m² 8 449 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m , zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

844 000 zł77 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł65 m² 13 124,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na wrocławskich Hubach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

816 050 zł70 m² 11 657,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje z balkonem, osobnym wc i świetnym układem mieszkanie, które daje realny komfort życia na co dzień. Zadzwoń: (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

467 586 zł37 m² 12 658 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat wykończony pod klucz, położony zaledwie 3 km od Stare Miasto. To idealna propozycja zarówno na wynajem krótko- i długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

481 997 zł43 m² 11 293,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, siechnice ostatnie O takim układzie na tym osiedlu Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,68 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

550 252 zł33 m² 16 499,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z otwartą sypialnią o pow. 33,35m2 i loggią 4,32m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 170 000 zł80 m² 14 606,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie na Racławickiej w nowym budynku z 2024 r. w bliskiej odległości do Międzynarodowej Szkoły atut Mieszkanie o pow. 80,1 m2 w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

280 000 zł63 m² 4 427,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Czarnieckiego W skład nieruchomości 63,24 m2 wchodzą: -Widna Kuchnia -salon -pokój -pokój -przedpokój Dodatkowe informacje: -Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł34 m² 4 336,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

719 900 zł46 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Twoje pierwsze mieszkanie lub świetna inwestycja! blisko centrum- komunikacja 3 min.OD OSIEDLA! Licencja 22186, Serdeczne polecam! Chętnie Państwu odpowiem na dodatkowe pytania i szczegóły, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł62 m² 13 204,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | pełen rozkład | balkon | piwnica | Różanka Lokalizacja: wrocław Karłowice / Różanka / ul. Chorwacka Metraż: 62,10 m Ilość pokoi: 3 Układ: pełen rozkład Kuchnia: osobna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł71 m² 12 535,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Pilna sprzedaż Opiekun oferty: -Opuchlik Nr licencji pfrn 23867 Otoczenie nieruchomości: mieszkanie 10 minut od Rynku. Doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Głogów,dolnośląskie

270 000 zł64 m² 4 231,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokalizacja; głogów, ulica Jagiellońska Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,80 m2, w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 4/6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku (z windą) we Wrocławiu (krzyki Huby). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Legnica,dolnośląskie

569 000 zł112 m² 5 084,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne czteropokojowe mieszkanie z balkonem na Tarninowie! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Reymonta, osiedle Tarninów w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

229 000 zł29 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie ul. Sikorskiego - 2 piętro w bloku - Powierzchnia: 29 m Układ: * salon z kuchnia wyposażona w meble * osobna sypialnia (może zostać umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

537 000 zł44 m² 12 204,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Idealna oferta dla studenta pary inwestora. Zadbane w pełni rozkładowe-2 samodzielne pokoje osobna kuchnia budynek z windą plomba -tel Licencja 28861 Idealne na wynajem dla inwestora blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

879 860 zł75 m² 11 733 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 105 646 zł69 m² 16 075,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 269 900 zł47 m² 27 210,20 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna oferta dla wymagających! Prezentujemy unikalny apartament o powierzchni 46,67 m , usytuowany na najwyższym, 23. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum Apartments w samym sercu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij