dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szalejów Dolny

Szalejów Dolny,dolnośląskie

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe mieszkanie nieopodal Polanicy zdrój w pełni wyposażone umeblowane : duży salon z aneksem kuchennym plus dwie sypialnie i łazienka w salonie kominek wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

415 000 zł50 m² 8 217,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortowe mieszkanie dwupokojowe z loggią zlokalizowaną na osiedlu Orle w Cieplicach. Mieszkanie gotowe do zamieszkania po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

535 000 zł50 m² 10 775,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament z 2020 roku położony w najbardziej prestiżowej dzielnicy Legnicy - Tarninowie. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia: zaledwie kilka minut spacerem do Centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

355 000 zł64 m² 5 538,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, na Piekarach C w Legnicy. Lokal o powierzchni 64,10 m2 znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

289 000 zł55 m² 5 235,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu, o pow. mieszkalnej 53,90m2 położone na 9 piętrze w bloku z windą. Lokal charakteryzuje się dwustronną ekspozycją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, z balkonem w super lokalizacji Krzyków przy ul. Wandy. Mieszkanie składa się z oddzielnej jasnej kuchni, 3 pokoi, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł64 m² 10 584,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod wynajem! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej w sąsiedztwie osiedla Browary Wrocławskie. Mieszkanie zlokalizowane na 4 p w 5-piętrowej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

574 245 zł41 m² 13 954,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Wrocław Maślice, ul. Zawidawska Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,15 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł69 m² 10 083,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym w cichej spokojnej okolicy. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł49 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,96 m (ok. 56 m po podłodze), położone w nowoczesnym budynku z 2021 roku, na zamkniętym i zadbanym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 573,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bystrzyca Dolna

Bystrzyca Dolna,dolnośląskie

650 000 zł142 m² 4 577,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Sprzedam, bez pośredników, duże mieszkanie w domu czterorodzinnym w Bystrzycy Dolnej (142 m). Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa. Mieszkanie posiada oddzielne wejście; poziom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

428 000 zł48 m² 8 827 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bolesłavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Proponowany lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Dzierżoniów,dolnośląskie

150 000 zł38 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 37,80 m2, położone na I piętrze w świetnej lokalizacji- ul. Andersa. Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł49 m² 18 883,40 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,72 m2 z 2 balkonami w prestiżowej inwestycji atal Towers przy ul. gen. Władysława Sikorskiego Stare Miasto, wrocław. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

859 900 zł78 m² 10 969,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 78 m - Wrocław, sołtysowice Jeśli szukasz przestrzeni, komfortu i spokojnej okolicy blisko natury, to mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

148 000 zł30 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja! Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1 piętrze kamienicy w dzielnicy Nowe Miasto - ulica Polna w Wałbrzychu. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze kamienicy przy ul. Wróbla we Wrocławiu, w świetnej lokalizacji blisko centrum. Lokal ma w pełni rozkładowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł71 m² 14 136,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie czteropokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 15 minut spacerem do rynku. Oferta tylko u nas! Nieruchomość została wykończona z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł94 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

350 000 zł77 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne, ciepłe, 3- pokojowe mieszkanie w jednej z bocznych uliczek Świebodzic. Na nieruchomość o powierzchni 77 m2 składają się: - 3 pokoje ( 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

792 545 zł58 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Narożne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

606 000 zł89 m² 6 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł85 m² 11 517,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

685 999 zł45 m² 15 367,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ciepłe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 5. piętrze w nowoczesnym budynku na Promenadach Wrocławskich - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

349 900 zł51 m² 6 847,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Biuro Nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 51m , położone w spokojnej części dzielnicy Nowe Miasto w zadbanej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocztowa

Legnica,dolnośląskie

539 000 zł98 m² 5 483,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż duże , atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 98,30 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. Idealne dla pary, rodziny, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł54 m² 11 018,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią ul. Szkocka, muchobór Mały, wrocław 54 m Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karpacka

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł55 m² 12 527,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie Z tarasem I ogródkiem cisza, spokój I kameralna zabudowa Szukasz azylu w wielkim mieście, ale nie chcesz rezygnować z miejskich udogodnień? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

570 000 zł69 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 69,16 m | balkon | parking | Środa Śląska Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,16 m , położone na parterze zadbanego budynku w Środzie Śląskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilcza

Brzeg Dolny,dolnośląskie

480 000 zł64 m² 7 476,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Brzeg Dolny 64,20 m Balkon 8 m | Klimatyzacja Na sprzedaż jasne, w pełni umeblowane mieszkanie po remoncie, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

844 000 zł77 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł60 m² 10 067,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 59,5m Wrocław, nowy Dwór. Szukasz przestrzeni, która łączy wygodę codziennego życia z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

636 777 zł60 m² 10 542,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,41m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej części Siechnic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł61 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w zadbanym budynku po istotnych pracach modernizacyjnych. W nieruchomości wymienione zostały wszystkie piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

433 000 zł28 m² 15 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

485 000 zł59 m² 8 282,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Karpaczu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł80 m² 10 862,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam do sprzedaży bezpośrednio (bez pośredników) piękne, słoneczne, przestronne mieszkanie, które przeszło generalny remont. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z kominkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

115 900 zł26 m² 4 545,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu krótko lub długoterminowego? Mam atrakcyjną kawalerkę po remoncie położoną w Centrum Boguszowa-Gorce, idealna jako pewna inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wodna

Bielawa,dolnośląskie

170 000 zł29 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29m2, zlokalizowane w Bielawie, przy ulicy Wodnej, położone w kamienicy na parterze! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Do lokalu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij