dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł103 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,72 m2, położone jest na 3 piętrze, 4-piętrowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim. Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

279 900 zł37 m² 7 564,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy w Jaworzynie Śląskiej. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

597 104 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Oferty Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 000 zł60 m² 7 226,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

914 398 zł63 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł70 m² 9 071 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem przy ul. Mościckiego na Brochowie. Kamienica po remoncie, mieszkanie w dobrym stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkład I 3 pokoje I do remontu I balkon I nowa winda Na sprzedaż 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61m2 na Gądowie Małym we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

539 870 zł38 m² 14 129 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które świetnie się wynajmuje albo daje komfort życia na co dzień, ta oferta na Krzykach jest strzałem w dziesiątkę. Zadzwoń nawet po 18:00! Umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 232 zł65 m² 9 994,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

900 056 zł64 m² 13 958,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3 lub 4 pokoje z dużym balkonem 8,11 m i oddzielną kuchnią układ, który daje wygodę jak w domu. Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł88 m² 18 136,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 88,22 m2 położone jest na ostatnim, siódmym piętrze w inwestycji Lokum Porto. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

185 000 zł24 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu bezczynszową bardzo ładną i przytulną kawalerkę o powierzchni 24m2 usytuowaną na parterze kamienicy z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłośna

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł36 m² 15 811,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m, położone na spokojnym osiedlu Grabiszyn. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, komfort i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Możliwość wydzielenia 2 osobnych mieszkań! Przestronne, duże, jasne mieszkanie 2-pokojowe (61 m2) na parterze, w kamienicy, w Śródmieściu, przy ul. Stefana Żeromskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

630 000 zł94 m² 6 725,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, szanowni Państwo oferta na wyłączyć nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 93,67 m w miejscowości uzdrowiskowej Szczawnie-Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Lubin,dolnośląskie

429 000 zł41 m² 10 491,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 40,89m z 2020r. Zlokalizowane w Lubinie na osiedlu Przylesie. Mieszkanie położone jest na IV piętrze bez obawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

640 000 zł52 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Ostatnie dostępne mieszkanie z ogrodem! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

578 427 zł27 m² 21 423,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W jednym z najbardziej prestiżowych punktów Wrocławia powstaje inwestycja, która harmonijnie łączy ponadczasową architekturę zabytkowych kamienic z nowoczesnym, loftowym stylem. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

748 979 zł42 m² 18 034,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w pobliżu Rynku. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie. Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł62 m² 9 991,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | 3 piętro | ul. Orbitalna | 259 000 zł Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Orbitalnej, w spokojnej części miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Słowiański

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Super oferta! Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budynku z 2003 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 44 m2, ale został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

577 700 zł53 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

474 900 zł33 m² 14 592,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Ustawne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,55 m2 z balkonem uwaga! Możliwość zrobienia dwóch pokoi. Idealne dla singla lub pary Gotowe do wprowadzenia Komórka lokatorska dodatkowo płatna 15 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mroczna

Jelenia Góra,dolnośląskie

468 000 zł75 m² 6 223,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75,20 m , zlokalizowane na drugim, ostatnim piętrze zadbanej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. To propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

1 009 000 zł81 m² 12 490,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Świetna opcja dla Rodziny W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

265 000 zł51 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części Bielawy, u podnóża Gór Sowich, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł67 m² 10 832 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

570 777 zł54 m² 10 569,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem idealne do życia i pod inwestycję posiada wielki potencjał , super lokalizacja zaraz cisza i spokój. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

852 000 zł50 m² 16 884,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, świeżo wykończonego apartamentu, zlokalizowanego na prestiżowym Wrocławskim osiedlu - Browary Wrocławskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam mieszkanie bez pośredników rezydencja Klonowa zamknięte osiedle , świetna lokalizacja Bezczynszowe niskie opłaty Remont mieszkania był wykonany w 2020 r. Dwie sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 55 m2, na ul. Maślickiej, na pierwszym piętrze w budynku z 2015 roku. 1 sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

571 104 zł60 m² 9 442,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij