dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

661 462 zł53 m² 12 551,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z loggią | ul. Spiżowa | blisko centrum i wśród zieleni Na sprzedaż oferujemy w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka Starego

Świebodzice,dolnośląskie

219 000 zł45 m² 4 899,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem położone w atrakcyjnej części Osiedla Piastowskiego. Lokal położony jest przy ulicy Mieszka Starego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sulisławice

Sulisławice,dolnośląskie

115 000 zł33 m² 3 506,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czyste i zadbane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów. Lokal położony jest w spokojnej okolicy, w budynku należącym do wspólnoty mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodzieńska

Wrocław,dolnośląskie

621 970 zł73 m² 8 572,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

To mieszkanie wyróżnia przede wszystkim układ. Narożny salon z aneksem kuchennym i dwoma dużymi oknami zapewnia naturalne doświetlenie przez większą część dnia. Wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 352 zł47 m² 10 472,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

455 555 zł35 m² 13 015,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego w Wrocław, w cenionej i świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

561 564 zł49 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie ma układ, który sprzedaje się sam : duża strefa dzienna, osobna sypialnia i pełnowymiarowy balkon wszystko logicznie rozplanowane, bez straty metrów na zbędne korytarz Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kamieniec Ząbkowicki

Kamieniec Ząbkowicki,dolnośląskie

339 000 zł84 m² 4 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Kamieńcu Ząbkowicki o powierzchni ok 84 m 2. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój dodatkowo do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

617 555 zł43 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

668 886 zł51 m² 13 138,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wrocław, poświętne. 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50,91 m Cena promocyjna: 13 100/m (całość 668 886,00 zł) Klient nie płaci prowizji ani pcc Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kamienna Góra,dolnośląskie

282 230 zł43 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamenty klonowa 6 Z przyjemnością informujemy, że udostępniamy możliwość rezerwacji mieszkań w II etapie inwestycji w Kamiennej Górze przy ul. Klonowej 6. 43,42 mkw - mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł60 m² 11 933,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piotrowice Świdnickie

Piotrowice Świdnickie,dolnośląskie

790 000 zł168 m² 4 707,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie z duszą i luksusowym charakterem - Piotrowice Świdnickie Szukasz nieruchomości z klimatem, przestrzenią i nowoczesnym stylem? Ta oferta spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

469 900 zł42 m² 11 188,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Super inwestycja- mieszkanie w centrum miasta , możliwość wynajęcia dla 3 wynajmujących Lokalizacja: wrocław, śródmieście, plac Bema Powierzchnia: 42 m Liczba pokoi: 3 pokoje + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie spółdzielczo-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowców) w najlepszej lokalizacji dzielnicy Piaskowa Góra (ostatni blok mieszkalny dzielnicy, na granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

637 473 zł60 m² 10 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,49m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

781 152 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

879 000 zł140 m² 6 256,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Mieszkanie klasy premium w zabytkowej kamienicy - ponadczasowa elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 924,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! na sprzedaż mieszkanie W centrum, ul. Warszawska, 2 pokoje, 44,30 M2, zabudowany balkon, piwnica Kancelaria Obrotu As Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

514 458 zł41 m² 12 618,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania w promocyjnej cenie! Nie czekaj. Zadzwoń i umów się na prezentacje. Zamieszkaj wygodnie - Poświętne Twoje miejsce we Wrocławiu Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

559 000 zł57 m² 9 864,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkania wykończone pod klucz w prestiżowej kamienicy przy ul. Zofii Kossak w Legnicy. Mieszkania powstały z myślą o zachowaniu stylu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

489 856 zł44 m² 11 207 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 43,71 m , zlokalizowanego na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

797 000 zł60 m² 13 283,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe,Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni mieszkania 60 m (plus piwnica 6m2}, położone na parterze budynku ,które znajduje się na przepięknym wrocławskim Biskupinie,przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł48 m² 14 005,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie ma świetny układ dla kogoś, kto chce więcej przestrzeni w salonie, a nie mikropokoje. Dostajesz duży pokój dzienny z aneksem (29,59 m ), osobną sypialnię i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł65 m² 12 907,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą? Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 DLACZEGO WARTO SIĘ ZAINTERESOWAĆ TĄ OFERTĄ? Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł53 m² 12 723,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo 2024 3 pokoje balkon garaż komórka lokatorska Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,58 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

483 516 zł49 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Syców

Syców,dolnośląskie

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. ok. 90 m2, 4 pokoje, parter, balkon, syców, ul. Parkowa. Nieruchomość składa się z: pokój dzienny o powierzchni ok. 21 m 2 3 pokoi sypialnianych o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł42 m² 10 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem idealne na start lub pod inwestycję Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

439 900 zł34 m² 13 131,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Cena: 439 900 pln Powierzchnia: 33,5 m Piętro: 2/3 Lokalizacja: ul. Pomorska, nadodrze Wrocław Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł25 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Polecam do sprzedaży nieruchomosc w samym centrum miasta Oławska-Rynek. Nieruchomosć w budynku z lat 60 tych na 2p/4p. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

249 000 zł84 m² 2 978,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m , usytuowane na 1 piętrze odnowionej kamienicy. W skład lokalu wchodzą: 3 duże pokoje kuchnia wc przedpokój łazienka Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

120 000 €46 m² 2 608,70 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nasz projekt lunar mak marine w Gazipasa znajduje się zaledwie 800 metrów od morza i 150 metrów od najbardziej tętniącej życiem i centralnej ulicy miasta, prezentując historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

727 000 zł46 m² 15 978 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Nowa Papiernia | 45,5 m + balkon 3,5 m | 2 pokoje | Centrum Wrocławia ul. Kościuszki Oferta wyłącznie w naszym biurze. Idealne mieszkanie dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 599 900 zł150 m² 10 680,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Polecam do zakupu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni 66 o powierzchni niemalże 150m2. Mieszkanie znajduje się na 3-cim piętrze z dwiema windami w budynku z 2008r.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij