dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

368 730 zł43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy apartament do wydania z dnia na dzień! okazja inwestycyjna w gotowym kameralnym budynku z tarasem 20 metrów! Lokal usługowy 23% vat cena netto. Lokal posiada swoją własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł64 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 64 m z balkonem i piwnicą na Gądowie Małym idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena do negocjacji! Szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 004 603 zł82 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie i wyjątkowe skrajne Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,48m2 + ogród 23,63 + 14,95m2 +taras 20,12m2 + komórka lokatorska 5,19m2. Wyjątkowa architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł59 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Witaj w mieszkaniu, w którym magia wydarza się zupełnie legalnie bez różdżki, bez czarów i bez instrukcji obsługi. Wystarczy zapalony biokominek. Bo tutaj to właśnie on jest sercem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł53 m² 8 444,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela! Cena 450 000 zł Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie | 1. piętro z windą | Zabobrze III | Po remoncie | Gotowe do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Wrocław,dolnośląskie

1 198 000 zł85 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł30 m² 12 923,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w centrum Wrocławia 30,10 m2 w budynku z cegły z 1960r. Osobna kuchnia, łazienka, przedpokój, salon. Wysokość pomieszczeń 2,70 m, instalacje częściowo wymienione, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

637 897 zł30 m² 21 320,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Srebrnogórska

Wrocław,dolnośląskie

417 999 zł30 m² 14 169,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż przestronna kawalerka O powierzchni 29,47m2 , położona W doskonałej lokalizacji na wrocławskich krzykach-gaju na osiedlu wybudowanym W ok 2010 roku. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskich

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł42 m² 14 047,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie dwupokojowe na Biskupinie. Rok temu przeprowadzony generalny remont mieszkania. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Miejsca parkingowe dostępne pod budynkiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 647,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Zalesie o powierzchni 61,87 mkw. Na powierzchnie nieruchomości składa się przestronny salon połączony z wyposażoną kuchnią, dwie sypialnie gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kiełczów,dolnośląskie

828 900 zł72 m² 11 575,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 71,61 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze dwupiętrowego budynku, w pełnym rozkładzie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

724 900 zł54 m² 13 399,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

349 000 zł64 m² 5 484,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Szanowni Państwo, do sprzedania stylowe, po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 63,63 m z centralnym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł52 m² 11 711,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne położone na 2. piętrze 3-piętrowego bloku przy ul. Kromera To sprawdzona lokalizacja najmu - wysoki i stały popyt zarówno na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 381 zł75 m² 11 366,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże i aż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z ogromnym ogrodem 163m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

878 994 zł45 m² 19 477 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel: komfortowe dwupokojowe mieszkanie z loggią w samym centrum Wrocławia gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 45,13 m2 znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, wyjątkowo ciepłe mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane w samym sercu Wrocławia na Starym Mieście, przy Jana Pawła II. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

738 999 zł78 m² 9 414 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

NA sprzedaż bardzo duże ( 78.5 m2 ) DWUSTRONNE W PEŁNI ROZKŁADOWE PRZESTRONNE MIESZKANIE NA CICHYM SPOKOJNYM OSIEDLU Z DUŻĄ ILOŚCIĄ ZIELENI NA WROCŁAWSKIEJ RÓŻANCE Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł33 m² 14 831,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

NA sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | balkon | winda | bez prowizji| Rozmawiamy po polsku, ukraińsku i rosyjsku. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł40 m² 12 087,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż, ul Słubicka, wrocławdo sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słubickiej we Wrocławiu. Cała powierzchnia mieszkania wynosi 39,71mkw. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

850 000 zł251 m² 3 385,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie Nie szukaj dalej nieruchomość na wyłącznosć Do sprzedania dom wolnostojący ok. 251,10m powierzchni całkowitej z ogrodem i garażem w miejscowości uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł41 m² 5 522,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność. Mieszkanie na drugim piętrze w kameralnym budynku czteropiętrowym! Do sprzedania, ciepłe i słoneczne dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

882 051 zł84 m² 10 525,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom/mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,68m2 + ogród 16,13m2 +taras 20,65m2. Ciekawie zaprojektowane mieszkanie w charakterze kameralnego domu na gotowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębickiego

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł58 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu ul. Dębickiego, 3 km od centrum. Oferuję na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 58 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł73 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Latawcowa

Wrocław,dolnośląskie

588 900 zł50 m² 11 897 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku. Lokalizacja - Gądów Mały - okolice ul. Latawcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

899 999 zł80 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dwustronne mieszkanie 3-pok, blisko rynku, niskie opłaty! trauguttaprzestronne 3-pokojowe mieszkanie z klimatem kamienicy Wrocław, ul. Traugutta, 80 m Szukasz mieszkania z duszą, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł47 m² 13 127 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Cena: 615 000 pln Powierzchnia: 46,85 m Piętro: 2/2 Lokalizacja: okolice ul. gen. Maczka, partynice Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,85 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł38 m² 16 879,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

We speak English, call for more details. English version below! Na sprzedaż 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym tarasem, położone na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł62 m² 10 564,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż | Boczna ul. Grabiszyńskiej 62 m | balkon | piwnica | parking za szlabanem Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Lwowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 530 zł54 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

265 000 zł41 m² 6 527,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej. Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie doskonale sprawdzi się jako.