dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

2 220 000 zł70 m² 31 714,30 zł/m²

 

Piętro:31/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa okazja! prestiżowy, luksusowy apartament na sprzedaż W sky tower wrocław Marzysz o życiu na najwyższym poziomie? Ten 2-pokojowy apartament o powierzchni 70 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł65 m² 10 125,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Czteropokojowe, jasne, dwustronne, ustawne mieszkanie z dwoma balkonami oraz wystawą południową i zachodnią na wrocławskich Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

398 000 zł69 m² 5 734,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje po remoncie | Stare Miasto | Bez pośredników uwaga! Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi prawie 70 m (69,4) Mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu, zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

824 000 zł59 m² 13 982,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Taras 14m2 / ogrzewanie podłogowe /2 komórki przy mieszkaniu / 3 m. postojowe w garażu podziemnym Rozkładowe, wyposażone, narożne mieszkanie na sprzedaż, w pełni wyposażone *wynagrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubomierska

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł63 m² 13 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowego z oddzielną kuchnią o całkowitej powierzchni 63 m , zlokalizowane przy ul. Lubomierskiej na Stabłowicach. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

185 000 zł44 m² 4 205 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,00 m2, położone na 3 piętrze budynku w Szczytnicy. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

570 000 zł39 m² 14 755,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny lokal w prestiżowym apartamentowcu, usytuowanym w ekskluzywnej lokalizacji tuż przy luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

665 937 zł57 m² 11 701,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 130 000 zł85 m² 13 259,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa i oddana do użytkowania! Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. Wyposażone w meble w zabudowie, sprzęt agd, gotowe łazienki oraz klimatyzację! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

630 000 zł110 m² 5 727 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli oczekujesz czegoś więcej - ta oferta jest dla ciebie! Zapraszamy do zakupu mieszkania dwupoziomowego, znajdującego się w budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Różanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

369 000 zł45 m² 8 163,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowo zadbane, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Świdnicy, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako bezpieczna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł67 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nowa cena 330 000 zł Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 67,10 m2, zlokalizowanego w Jeleniej Górze ( okolice Małej Poczty) Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

278 000 zł39 m² 7 128,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Lubinie, 39 m , II piętro.Marzysz o mieszkaniu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych kosztów i remontów? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

359 000 zł48 m² 7 448,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1840

NA sprzedaż *** oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej*** Nie lubisz remontów i szukasz mieszkania w centrum miasta? Biuro nieruchomości myhome oferuję mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubawka,dolnośląskie

85 000 zł47 m² 1 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1862

NA sprzedaż *** Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro nieruchomości myhome oferuję mieszkanie na sprzedaż położone na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł53 m² 8 621,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na I parterze - oś. w Alejach miasto Legnica" Lokal mieszkalny o powierzchni 53,24 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Lubin,dolnośląskie

455 000 zł43 m² 10 581,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Kwiatowej. Nieruchomość o powierzchni 43 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Legnica,dolnośląskie

267 000 zł30 m² 8 811,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Legnicy, przy ulicy Młynarskiej. W skład nieruchomości 30,3 m2 wchodzą: -Duży salon -kuchnia -przedpokój -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 785 000 zł89 m² 19 986,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy Apartament 4-pokojowy we Wrocławiu przy ulicy Jedności Narodowej - Browary Wrocławskie z widokiem na Odrę oraz dużym 16 metrowym balkonem, który daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 3-pokojowa Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

279 000 zł20 m² 13 859,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł48 m² 16 202,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji | 2 pokoje | 48,08 m2 | Taras | Kępa Mieszczańska Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,08 m z tarasem. Zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

607 063 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

992 405 zł48 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiż i komfort w sercu miasta Marzysz o mieszkaniu, które łączy elegancję, wygodę i dostęp do udogodnień na najwyższym poziomie? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

968 000 zł64 m² 15 609,40 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane na 1. piętrze w apartamentowcu przy ulicy Jesionowej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł71 m² 9 784,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, II poziomowe o pow. 71,03 m.kw. położone na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Traugutta. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, zadbane, do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 900 zł73 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1875

nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy składa się z : - przedpokoju - 10,37 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 030 zł40 m² 16 037,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

299 000 zł58 m² 5 148,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedani oferuję wyjątkową okazje , mieszkanie położone na granicy Szczawna Zdroju i Piaskowej Góry! Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon i jadalnie , dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 920 000 zł86 m² 22 369,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament premium 86 m z klimatyzacją, 2 łazienkami i 2 miejscami w garażu Port Popowice, wrocław Na sprzedaż przestronny i elegancki apartament (85,83 m ) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł54 m² 14 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena do negocjacji. Nieruchomość jest idealna dla osób poszukujących lokali do wprowadzenia od zaraz. Możliwość wykończenia "pod klucz". Całość wykończona z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

417 000 zł36 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Ustawna i jasna kawalerka z balkonem, aneksem kuchennym, małym holem, łazienką oraz pokojem dziennym od strony południowej.