dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Oleśnica,dolnośląskie

1 343 540 zł244 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

W ofercie na sprzedaż przestronny lokal o imponującej powierzchni 244,28 m ! Nieruchomość położona jest w centrum Oleśnicy. Idealna pod inwestycję lub połączenie funkcji mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

897 565 zł90 m² 9 999,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 038 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł33 m² 14 484,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed obniżką 528 999,90 zł Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Wrocław,dolnośląskie

368 000 zł31 m² 11 987 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: wrocław - Krzyki ul. Kościuszki opis: na sprzedaż jasna, przestronna kawalerka, usytuowana na 5 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30,7 mkw, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

189 000 zł44 m² 4 251,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 44,46 m , usytuowane na 1 piętrze odnowionej kamienicy. W skład lokalu wchodzą: przestronny pokój z balkonem kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

912 066 zł64 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 67,45m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

899 000 zł76 m² 11 883,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkania z ogrodem w Krzeptowie. Oferta również dla Obcokrajowców - zakup nie wymaga zezwolenia na nabycie gruntu. Lokalizacja: krzeptów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

905 786 zł47 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:20/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 20 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 784 zł52 m² 9 420,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wykończonego pod klucz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

596 068 zł79 m² 7 512,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

463 422 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warmińska

Wrocław,dolnośląskie

799 814 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł66 m² 12 621,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,76 m , położone na 2. piętrze nowego budynku z 2023 roku. Idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

506 484 zł32 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 004 603 zł82 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie skrajne Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,48m2 + ogród 23,63 + 14,95m2 +taras 20,12m2 + komórka lokatorska 5,19m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

518 321 zł50 m² 10 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia: 50 m2 | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 1 | Cena: 518 321 pln promocja! -15% Atuty inwestycji: okna typu francuskiego - jasne, przestronne wnętrza Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

669 000 zł63 m² 10 545,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 59,45m2 + balkon 4m2 + komórka lokatorska 1,66m2. Mieszkanie usytuowane na 2 i 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

309 000 zł41 m² 7 536,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pośredników bez prowizji Przytulne mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, niezwykle funkcjonalne, mieszczące się w spokojnej okolicy w pobliżu Warszawianki. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Różyckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł28 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od właściciela. Sprzedam kawalerkę 28m2 położoną na drugim piętrze w bloku przy ul. Różyckiego, najlepiej wraz z umeblowaniem. Mieszkanie ma taki układ, że można je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

466 817 zł42 m² 11 143,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w dobrej cenie i w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

891 206 zł47 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 18 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

554 295 zł41 m² 13 430,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

385 252 zł33 m² 11 788,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Przedstawiam komfortowy, w pełni umeblowany i wyposażony apartament, który znajduje się w nowoczesnym, kilkuletnim budynku apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia na sprzedaż mieszkanie w Centrum Świdnicy. Nieruchomość o pow.53m2 po kapitalnym remoncie i znajduje się na IV piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karkonoska

Legnica,dolnośląskie

324 000 zł35 m² 9 257 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 9. piętrze 10-piętrowego bloku z windą przy ul. Karkonoskiej na osiedlu Piekary w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł56 m² 12 604,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 789000 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł61 m² 13 017,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 799000 zł Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

884 544 zł54 m² 16 459,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na 1 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 022 zł41 m² 14 484,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

656 710 zł60 m² 10 908,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestronnego mieszkania z prywatnym ogródkiem w dobrej cenie i w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu i pełnej infrastruktury w pobliżu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

521 873 zł44 m² 11 825,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

379 000 zł53 m² 7 097,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta sprzedaży nieruchomości - żarów - osiedle piastowskie! Rodzaj nieruchomości: mieszkanie Lokalizacja: żarów - osiedle mieszkaniowe Cena: 379 000zł do negocjacji Powierzchnia: 53,4 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozbrat

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - 63mkw - Wrocław Śródmieście Na sprzedaż jasne, i dwustronne mieszkanie o powierzchni 63mkw , położone na 3 pietrze 5 -piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starojaworska

Jawor,dolnośląskie

177 000 zł52 m² 3 418,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego, funkcjonalnego lokalu w atrakcyjnej cenie? Lokal L22 to aż 51,78 m świetnie zaprojektowanej przestrzeni, którą łatwo dopasujesz do swoich potrzeb - czy to do najmu, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł38 m² 18 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż - mieszkanie 37,82 m | Wrocław, ul. Hallera | Park Grabiszyński Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,82 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, a zarazem funkcjonalnego mieszkania położonego w Świebodzicach. Nieruchomość ta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 101 189 zł80 m² 13 696,40 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 80,40 m Usytuowane na 9 piętrze w nowo powstającym budynku wyposażonym w windę. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 892,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,69m2 z dużym balkonem o pow.9,49m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście /Szczepin. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legnica,dolnośląskie

669 000 zł91 m² 7 351,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z tarasem! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Osiedlu Tarninów w Legnicy. Mieszkanie przestronne, rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

621 000 zł48 m² 12 988,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko U nas! zapraszam na prezentacje 2- pokojowego mieszkania O pow. 47,81 mkw, położonego na zielonym biskupinie, na spokojnej uliczce W pobliżu terenów rekreacyjnych nad odrą.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij