dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

289 000 zł85 m² 3 404 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ciekawej nieruchomości. Przestronne bardzo słoneczne mieszkanie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemcewicza

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł30 m² 15 669,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty nr Licencji pfrn 28425 tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej i funkcjonalnej kawalerki z osobną kuchnią o powierzchni ok. 30 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

591 589 zł38 m² 15 366 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 2 pokojowe o pow 38,5m2 na 4 piętrze w budynku z windą. Otoczenie nieruchomości Nowoczesne inwestycje znajduje się na wrocławskich Krzykach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

454 000 zł42 m² 10 939,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,5 m , położone na 6. piętrze w zadbanym bloku z windą przy ul. Popowickiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

358 551 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja oferty. Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

575 595 zł48 m² 12 067 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Kameralne osiedle znajduje się w zielonej części Księża Wielkiego - przy terenach Natura 2000 Mieszkanie o projektowanej powierzchni 47,70 m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

566 875 zł45 m² 12 555,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zaplanuj przeprowadzkę na następny rok, na tereny zielone Wrocławia, z pełną infrastrukturą w okolicy, zapewniającą komfort życia codziennego. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

730 000 zł140 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny dwupoziomowy apartament bezczynszowy w Polkowicach przy ul. Liliowej. W pobliżu znajduje sie przystanek autobusowy - ul. Liliowa (darmowa komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

958 000 zł55 m² 17 336 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą, trzypokojowego mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie zlokalizowane jest na Kępie Mieszczańskiej, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł99 m² 12 636,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania na wrocławskim Jagodnie. Nieruchomość położona jest przy ul. Sygnałowej w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym, w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

283 000 zł39 m² 7 267,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bezczynszowe, 2 pokojowe mieszkanie 38,94 m2 w Obornikach Śląskich , usytuowane na drugim piętrze kamienicy. Położone przy lesie i sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Do centrum ok. 1500 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 385 257 zł81 m² 17 081 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel: 4-pokojowe z mieszkanie z dużym tarasem w nowej, luksusowej inwestycji. Z tarasu rozpościera się zapierający dech w piersi, panoramiczny widok na Starą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 749000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł91 m² 14 772 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Agent prowadzący: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Pięć pokoi o powierzchni 91,32 m2 z balkonem i dużą loggią, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

799 140 zł70 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości tel. Nowoczesna inwestycja z proekologicznymi rozwiązaniami i przyjazna dla mieszkańców. Mieszkanie 4-pokojowe z dwustronną ekspozycją okien na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

591 078 zł39 m² 15 055 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: hubert Szymczak tel. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo powstającej inwestycji na Krzykach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

737 385 zł124 m² 5 964 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Tylko 2,5 km od granicy miasta Wrocław. Gotowy dom w zabudowie szeregowej w Wilkszynie. Dom o łącznej powierzchni 123,63 m2 + ogródek + garaż Opiekun nieruchomości: nr licencji pfrn 23867.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

746 825 zł73 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwoma balkonami na os. Jagodno, do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż - ul. Krynicka Widok z balkonu i okien na zielone otoczenie, bez sąsiadujących bloków. Powierzchnia: 38 m2 Piętro: 2 z 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł75 m² 8 742,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej Metraż: 75,49 m2 Piętro: 3/5 w kamienicy bez windy Czynsz: 920 zł + prąd wg zużycia Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karpacz,dolnośląskie

375 000 zł28 m² 13 250,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super oferta! Na wyłączność w Biurze Nieruchomości Optima - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł48 m² 5 144,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie na Podzamczu ul. Palisadowa na 4 piętrze w budynku 10-piętrowym z windą, koło sklepu polo. Mieszkanie jest słoneczne i rozkładowe. Ma 48,4 m i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

546 090 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doradca Klienta Nr Licencji pfrn 29417 Oferta mieszkania z Działu Deweloperskiego sdp Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,10 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

279 000 zł46 m² 6 091,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8m 2 usytuowane na wysokim parterze kamienicy w Świebodzicach. Gotowe do wprowadzenia! nowa świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

447 168 zł41 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: dwupokojowe mieszkanie z bardzo funkcjonalnym układem i przynależnym ogródkiem. Układ nieruchomości: - salon z aneksem - 21,6 m2 - sypialnia - 10.9 m2 - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Wrocław,dolnośląskie

1 187 463 zł83 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Apartament|4 pokoje z tarasem|psie Pole Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 82,75 m, położony na kameralnym, monitorowanym osiedlu z placem zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

778 999 zł54 m² 14 455 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduję się w rozwijającej, północnej części Wrocławia - w dzielnicy Sołtysowice. Nowo powstałe osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

300 000 zł56 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze. Cena do negocjacji. Ciepłe i słoneczne mieszkanie z pięknymi widokami, położone na siódmym piętrze w bloku czteropiętrowym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta prywatna - bez agentów i pośredników! Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1918 roku po kapitalnym remoncie w latach 80 z rekonstrukcją stropów, klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

669 600 zł40 m² 16 781,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł46 m² 15 053,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,16 m2 z balkonem w centrum Wrocławia idealne pod najem krótko- i długoterminowy! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł46 m² 15 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,60m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł52 m² 11 568 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Opiekun oferty: numer licencji 30901 tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest w doskonale skomunikowanej okolicy, we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 338 000 zł82 m² 16 333 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,92 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

379 000 zł50 m² 7 519,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zaprojektowane przez projektanta wnętrz i gustownie wykończone mieszkanie na sprzedaż! Розмовляю украïнською. Говорю на русском. 2-pokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

617 995 zł48 m² 12 926,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pok | niska zabudowa 2007 | duży parking!.| Polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,82 m , znajduje się w 2 -piętrowym bloku na 1 piętrze przy ulicy Milostowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł69 m² 12 527 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkanie czteropokojowego z balkonem! Układ nieruchomości: - salon z aneksem - 21,33 m2 - przedpokój - 9,92 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

670 558 zł48 m² 13 964 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z tarasem i ogrodem w północnej części Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem