dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

629 901 zł61 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 60,64 m2 położone w nowoczesnej i kameralnej inwestycji. Opis lokalizacji: lipa Piotrowska, ulica Lawendowa, czas dojazdu do centrum 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł61 m² 11 445,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,07 m , położone w jednej z najpiękniejszych i najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu - przy ul. Nożowniczej, tuż przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Radwanice,dolnośląskie

719 287 zł73 m² 9 851 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest w podwrocławskich Radwanicach, około 1km od granicy Wrocławia. W okolicy znajdziemy całą, niezbędną do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł73 m² 10 205,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: dwustronne trzypokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru w zielonej okolicy. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w południowo-wschodniej części Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł64 m² 14 828,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 64 m , zlokalizowane na 4 piętrze w najmłodszym budynku inwestycji Archicomu na Jagodnie (rok budowy: 2021). Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł61 m² 15 506,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie inwestycyjne - dwie kawalerki w jednym w nowoczesnym budynku z 2024r. z windą, ochroną, siłownią, strefą spa dla mieszkańców, a także zielonym patio. Topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

335 000 zł44 m² 7 648,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Głogów, osiedle Hutnik, mieszkanie, 2 pokoje z balkonem, pow. 43.8m2, sprzedaż 335 000zł Nie masz czasu i pomysłu na remont? Mam dla Ciebie świetna propozycję! MIESZKANIE GOTOWE DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

771 316 zł46 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze okolice ul. Sikorskiego. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie okoł 53,10 m w miejscowości Jedlina-Zdrój z ogrodem i pięknym widokiem na góry. Wysoki parter: - 2 pokoje , - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł45 m² 15 910,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż eleganckie 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie mieści się na ul. Kruczej 12 we Wrocławiu i jest gotowe od razu do zamieszkania. Możesz wprowadzić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pogodna

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 460 000 zł160 m² 9 142 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Prestiżowe domy blisko Oporowa! Opis lokalizacji: cesarzowice oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: sandra Sadowska telefon Domy o projektowanej powierzchni około 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim ostatnim piętrze w kamienicy. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 51 m , natomiast po podłodze około 60 m , co daje dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

450 000 zł89 m² 5 032,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy parku w Świdnicy - 90 mkw pełne klimatu i możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Wysokiego

Lubiąż,dolnośląskie

229 000 zł55 m² 4 150,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie w centrum Lubiąża przestronne, dwustronne, z potencjałem Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej ok. 54,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł51 m² 4 456,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po remoncie w Śródmieściu Wałbrzycha. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 41,64 m2 , które składa się z : - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł33 m² 11 212,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 50 m , położonego na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w spokojnej dzielnicy Muchobór Wielki we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 354 000 zł82 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,54 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

695 000 zł66 m² 10 538,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania ładnie, dwupoziomowe, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Wysoka gm. Kobierzyce ulica Brzozowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

74 000 zł15 m² 4 926,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pieszyce środkowe, blisko gór Powierzchnia po podłodze ponad 26 m2 Mieszkanie z ogródkiem : - pokój - kuchnia - łazienka z wc Ogrzewanie : - instalacja gazowa - niedawno wykonana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 032 zł32 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

379 000 zł52 m² 7 301,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 2 pokoje, II piętro pow. 51,91 m2 ul. Parkowa Oferujemy na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z balkonem, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym najnowszym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Borku. mieszkanie do własnej aranżacji składa się z: salonu z balkonem sypialni 3 pokoju kuchni(oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 069 376 zł49 m² 21 695,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

355 000 zł61 m² 5 829,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na parterze - Lubin os. Ustronie III Nieruchomość o pow. 60,90 m 2 składa się z : - Dużego pokoju dziennego z bezpośrednim wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

531 990 zł41 m² 12 944 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w zielonej, spokojnej okolicy we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na Księżu Wielkim w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Lubin,dolnośląskie

440 000 zł57 m² 7 773,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż bezczynszowe, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 49,3 m2 (+2 balkony 7,35 m2) na 3 piętrze, w nowym budownictwie z windą. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

553 374 zł43 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji na osiedlu Lipa Piotrowska. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

285 000 zł75 m² 3 805,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż bardzo ciekawe 3 pokojowe mieszkanie na Nowym Mieście. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,89 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalowa

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł44 m² 12 497,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż zadbane, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na Ołtaszynie, przy ul. Opalowej. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu z niską zabudową. Budynek z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

365 000 zł43 m² 8 528,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 42,8 m2 o wysokim standardzie w pełni wyposażone i umeblowane! Mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ul. 11 Lutego (obok boiska lekkoatletycznego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia ok. ul. Swobodnej. Mieszkanie dwustronne i rozkładowe, słoneczne i ciepłe, po remoncie ( okna plastikowe, nowe podłogi, hydraulika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

310 000 zł51 m² 6 086,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 51mkw położone na 2 piętrze bloku na osiedlu w Kowarach przy ulicy Leśnej. Lokal składa się z pokoju dziennego około 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

660 000 zł74 m² 8 943,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prowizja 0%! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 74 m , zlokalizowanego na parterze nowego budynku przy ul. Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł50 m² 12 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz rower elektryczny W prezencie Funkcjonalne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedle

Leśna,dolnośląskie

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 - pokojowe w spokojnej okolicy. Idealny układ pomieszczeń spełnia oczekiwania zarówno starszych osób szukających spokoju i wygody, jak i młodych osób z dziećmi. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Pawła II

Lubin,dolnośląskie

225 000 zł27 m² 8 235,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu bezczynszową kawalerkę na sprzedaż położoną w Lubinie przy ulicy Jana Pawła II. Nieruchomość o powierzchni 27,32 m2 składa się z bardzo przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 57 m2 na 1 piętrze 2 piętrowego budynku z 2008r. w miejscowości Wysoka, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł51 m² 13 355,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu Racławicka Park! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na cichym,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij