dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

1 286 000 zł100 m² 12 898,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Klucze od zaraz Komfortowe przestronne słoneczne dwustronne taras garaż komórka lokatorska wójciklicencja 16128 w funkcjonalnym rozkładzie do wprowadzenia bez nakładów 4 wygodne pokoje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż jasne, dobrze nasłonecznione, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na 4. piętrze z windą, w kameralnym osiedlu składającym się z tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

345 000 zł44 m² 7 787,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,3 m2 położone na parterze w budynku IV piętrowym. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodych rodzin z dziećmi, oraz jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Świebodzice,dolnośląskie

287 325 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera rynek pierwotny - bez podatku pcc2%. Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie oferowane w stanie deweloperskim na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Niepowtarzalne, unikatowe mieszkanie, sprzedawane przez właściciela. Z okien widok na zieleń, zwłaszcza od strony Parku Grabiszyńskiego (widok na Górkę Skarbowców), mieszkanie trójstronne (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł35 m² 15 841 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Buforowej, na osiedlu Jagodno. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł46 m² 12 716,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją - Psie Pole. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,61 m zlokalizowane w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł39 m² 14 578 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

39,10 m2 / po generalnym remoncie / rozkładowe / widok na plac Strzegomski Ogłoszenie prywatne - prowizja 0%! Na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,10m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł32 m² 13 593,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 32 m , usytuowaną na czwartym piętrze nowoczesnego bloku z windą, wybudowanego w 2000 roku. Ta jasna i funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł35 m² 12 320,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Myślisz o własnym mieszkaniu we Wrocławiu? Oferujemy komfortowe, przestronne mieszkanie bez pośredników przy ul. Krzycka! Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 34,90 m to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 549 000 zł95 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupak inwestycyjny | 2w1 | 0% prowizji Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne dwa niezależne 2-pokojowe mieszkania o łącznej powierzchni 94,74 m z balkonem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł45 m² 17 651 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe | Taras | Ogród na dachu | atal Stara Odra Residence Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, zlokalizowane w inwestycji atal Stara Odra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł48 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Gotowiec inwestycyjny w samym sercu miasta komfort, styl i pełna harmonia przestrzeni! Na sprzedaż jasne, słoneczne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie położone na III piętrze odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł77 m² 14 157,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 949 000,30 zł zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł32 m² 15 036,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 31,59 m2, znajdującą się w ścisłym centrum miasta, zaledwie 5 minut spacerem od Rynku. W bezpośrednim sąsiedztwie dostępne są przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł34 m² 5 291,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż - jasne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie | Stary Zdrój Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 33m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ragnar: björnie, mój synu, czy widzisz tę osadę na Kleczkowie? 61,72 m ziemi, którą można nazwać własną. Spokojna okolica, z dala od bitewnego zgiełku, lecz blisko centrum idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 389 000 zł158 m² 8 809,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż skrajne, trzypoziomowe mieszkanie z ogrodem 460 m2 i tarasem położone na parterze w budynku w niskiej zabudowie szeregowej. Nowa inwestycja nowoczesnego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł61 m² 11 131,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dwustronne trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem, przynależną piwnicą w budynku z windą z własnymi miejscami postojowymi pod budynkiem tylko dla mieszkańców osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł50 m² 11 330,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Czujesz ten klimat? To mieszkanie w Wrocław-Fabryczna to połączenie uroku starej ceglanej kamienicy z nowoczesnym, miejskim vibe m. 50 m , rozkładowe i pełne potencjału idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł60 m² 14 973,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Szczepin Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do zakupu W ramach naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł32 m² 16 049,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami( aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Elegancki dom z ogrodem na kameralnym osiedlu we Wrocławiu - idealne miejsce dla Twojej rodziny. Odkryj przestronny, 4-pokojowy dom z dużym ogrodem na ekskluzywnym osiedlu - idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł25 m² 14 980,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 25,3 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy Aleksandra Ostrowskiego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł44 m² 16 298,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Dwupokojowe mieszkanie z bakonem, położone na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku na Jagodnia Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

147 000 zł60 m² 2 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję bardzo ciekawe 3-pokojowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy ( zrobiona elewacja i klatka schodowa ). Mieszkanie do kapitalnego remontu , składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

679 999 zł57 m² 11 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami postojowymi - ul. Mulicka, psie Pole, 56,8m2, w spokojnej części Wrocławia - Psie Pole. Idealna propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł33 m² 11 924,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Zmień przestrzeń - zacznij żyć po swojemu! kawalerka | osobna kuchnia | 33,46 m2 | duże okna | balkon W ofercie mieszkanie zlokalizowana przy ul. Piotra Czajkowskiego (karłowice) - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 371 720 zł97 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie zajmuje całe 1 piętro, w szeregu środkowym jest 5-pokojowe i ma powierzchnie 96,60m2 z aż 3 balkonami z obydwóch stron! Warto zwrócić uwagę na elastyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

680 000 zł71 m² 9 542,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w budynku oddanym do użytku w 2011 roku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, mniejszego pokoju. W cenie mieszkania funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

668 381 zł70 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Idealna nieruchomość dla rodziny na osiedlu z pełną infrastrukturą. Duże pokoje, szybkobieżne windy. Lokal do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Polecamy na sprzedaży komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w budynku z 2016 roku, na 2. piętrze /3p, z windą. Mieszanie , jasne, przestrzenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

724 185 zł35 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji I podatku pcc2% - Podana cena jest ceną brutto. Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament zlokalizowany w Szklarskiej Porębie przy ulicy Turystycznej. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nehringa

Wrocław,dolnośląskie

397 000 zł28 m² 14 014,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Odkryj wyjątkową okazję! Przestronne, stylowe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane w doskonałej lokalizacji w sercu Wrocławia. Ukryte na urokliwej, cichej uliczce tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

348 998 zł68 m² 5 117,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

centrum!/tanio/leśnica/obniżona cena!./top/inwestycyjne/Wolska/4pok! Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Gotowy Dwupak Inwestycyjny Na Grunwaldzie Na sprzedaż gotowa inwestycja o powierzchni 100m2 podzielona na 2 niezależne mieszkania 3-pokojowe- pełne wyposażenie. Gotowy produkt w trakcie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł23 m² 14 557,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Komfortowa kawalerka na sprzedaż idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, gustownie wyremontowanej kawalerki o powierzchni 22,6 m , usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł31 m² 16 045 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i doskonale zlokalizowane mieszkanie przy skrzyżowaniu ulic Kołłątaja i Kościuszki. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących wygodnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

917 360 zł53 m² 17 357,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe Z przestronnym ogrodem Bez prowizji | Bez podatku pcc | Stan deweloperski | Dostępne od zaraz | Parter | Słoneczne południe | Zalesie Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

290 000 zł48 m² 5 988,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze przy ulicy Reymonta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,23 m 2 znajduje się na.