dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł29 m² 13 103,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Piękna kamienica! Sprzedam kawalerkę o powierzchni 29 m2, usytuowaną na 4 piętrze pięciopiętrowej kamienicy zlokalizowanej w okolicach ulicy św. Wincentego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowniczych LGOM

Lubin,dolnośląskie

430 000 zł61 m² 7 071,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Budowniczych lgom. Nieruchomość o powierzchni 60,81 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

477 000 zł38 m² 12 389,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na 6. piętrze w budynku z windą, zlokalizowane w dzielnicy Krzyki-Południe. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

392 600 zł20 m² 19 503,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł57 m² 6 162 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal składa się z : - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - pokój - kuchnia - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł45 m² 12 071,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfort i Potencjał - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem blisko centrum! Szukasz mieszkania z potencjałem? Chcesz mieszkać blisko centrum miasta, a jednocześnie cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł54 m² 7 926,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż słoneczne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze kamienicy (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

441 953 zł34 m² 13 153,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu| Idealny produkt pod inwestycje| Wykończenie w cenie Kupujesz bezpośrednio od dewelopera bez dodatkowych opłat agentów! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 44 m , zlokalizowane na osiedlu Jagodno przy ul. Kajdasza we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

184 000 zł32 m² 5 696,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, przytulne mieszkanie, położone w pobliżu ścisłego centrum Wałbrzycha. W skład mieszkania wchodzi ładny, ustawny pokój, kuchnia i łazienka z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

521 250 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera rynek pierwotny - bez podatku pcc2%. Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie oferowane w stanie deweloperskim na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 855 zł54 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł25 m² 18 613,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament pod najem krótkoterminowy. Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w nowoczesnym stylu loftowym, zlokalizowana przy ul. Zarembowicza, zaledwie 300 metrów od terminala lotniczego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deszczowa

Wrocław,dolnośląskie

685 950 zł54 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż, wrocław ul. Deszczowa. powierzchnia 53,8 mkw. dwa pokoje (w tym salon z kuchnią), łazienka mieszkanie na pierwszym piętrze (1/3) taras ogrzewanie miejskie własność okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiłkomirskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

465 000 zł70 m² 6 681,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Zabobrzu III usytuowanego na trzecim parterze bloku po termomodernizacji. Nieruchomość jest spółdzielczym własnościowym prawem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

655 555 zł55 m² 11 919,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Poznaj wyjątkowe mieszkanie na pograniczu wrocławskich Hub, gaju i Tarnogaju - świeżo po generalnym remoncie, wykończone w stylu nowoczesnej elegancji. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł47 m² 15 401,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji osiedle odnowa o powierzchni 46,75 m2! Atuty mieszkania: - gotowe do wprowadzenia - lokalizacja - taras i ogródek 20m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

604 000 zł38 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pok. z ogródkiem i garderobą na osiedlu Browary Wrocławskie! Opiekun oferty Licencja pfrn nr 30802 tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 16,26 m2 - Sypialnia 8,93 m2 - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł56 m² 13 671,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem 8,95 m . i przemyślanym układem. 3 pokoje, jasna strefa dzienna z aneksem, idealna do życia, pracy i relaksu. Osiedle z zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł48 m² 14 102 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 152 756 zł81 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 81,18m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

329 000 zł54 m² 6 037,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

TA oferta tylko U nas - wyłaczność. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w Bielawie przy na Os iedlu XXV-lecia 38. Nieruchomość znajduje się na II piętrze, dysponuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Muzealny

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł20 m² 18 468,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na sprzedaż wrocław, stare miasto Lokalizacja: wrocław, pl. Muzealny 11, stare Miasto Blisko: rynek 10 min pieszo, renoma 5 min, opera ok. 7 min, świetne połączenia mpk w każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

610 830 zł37 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji I podatku pcc2% - Podana cena jest ceną brutto. Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament zlokalizowany w Szklarskiej Porębie przy ulicy Turystycznej. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Nowa, atrakcyjna cena! Bez prowizji dla kupującego! Sprzedam lub zamienię 3-pokojowe mieszkanie 59,82 m Wrocław Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Wałbrzych,dolnośląskie

289 000 zł51 m² 5 700,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze przy ulicy Nałkowskiej. Bardzo dobra lokalizacja w spokojniejszej części dzielnicy. Zadbana klatka schodowa, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł39 m² 18 811,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwa ustawne i słoneczne pokoje blisko Odry na V piętrze. Opiekun oferty: licencja pfrn nr 30802 tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 20,28 m2 - Sypialnia 10,75 m2 - Łazienka 4,50 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 444 000 zł150 m² 16 293 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł61 m² 11 683 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,2 m - Wrocław, muchobór Mały, ul. Strzegomska Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł41 m² 13 490,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogrodem 132 m2 i tarasem 5,5 m2 położone na parterze w budynku w niskiej zabudowie szeregowej. Nowa inwestycja nowoczesnego, zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

534 000 zł43 m² 12 295,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku pcc i 0% prowizji, bez ukrytych opłat. Prezentuję Państwu inwestycję położoną na wrocławskich Żernikach, której celem jest stworzenie zielonej oazy dla mieszkańców miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

650 000 zł74 m² 8 741,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży odród! gotowe! bez prowizji l bez pcc zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

838 381 zł84 m² 10 034,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom/mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,43m2 + ogród 16,32m2 +taras 20,73m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

457 618 zł34 m² 13 599,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania we Wrocławiu? Zadzwoń! Przeprowadzę Cię przez cały proces zakupu nieruchomości! Zapraszamy na dni otwarte! Zadzwoń i dowiedź sie więcej! Tel: atuty mieszkania: zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł61 m² 11 393,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane przy ulicy Strzegomskiej. To idealna oferta dla rodzin oraz osób poszukujących wygodnego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł54 m² 12 129,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem i garażem | Ołtaszyn | Okolice ul. Sojowej Cena: 685 000 złpowierzchnia: 54,38 m Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn, okolice ul. Sojowejrok budowy: 2025piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

139 000 zł43 m² 3 200,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2- pokojowego mieszkania o pow. 43,43 m2 usytuowanego na iip. w kamienicy, miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij