dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł58 m² 15 393,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Gaj (krzyki). Opiekun oferty: tel. ***oferta tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie nieruchomości: gaj to osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł46 m² 12 478,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jasne, przytulne mieszkanie z pięknym widokiem - 10 min pieszo od centrum! Lokalizacia: wrocław, pl.Legionów Powierzchnia: 46,4 m2 Pietro: 5. w budynku z 1960 roku Cena: 579 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

269 900 zł31 m² 8 636,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim z garażem Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31,25 m , położone w nowoczesnym budynku w Szczawnie-Zdroju. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja składa się z niewielkich, 3-piętrowych budynków mieszczących po kilkanaście mieszkań. Nowoczesne, proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpisują się w górski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

402 080 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

731 000 zł80 m² 9 155,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice tu znajdą Państwo piękne, duże, dwupoziomowe, mieszkanie 3 pokojowe w bloku z balkonem. Blok oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 152 756 zł80 m² 14 396,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,07m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

375 000 zł55 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stylowe mieszkanie z widokiem na góry - Wałbrzych, biały Kamień wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowe , 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bieszczadzka

Legnica,dolnośląskie

280 000 zł39 m² 7 250,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie przeszło gruntowny remont i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

929 000 zł165 m² 5 630,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! nowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł45 m² 13 178,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

R e Z E R W A C J A do 8.08.2025 NA SPRZEDAŻ: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2016 r. - umeblowane i wyposażone- do wprowadzenia. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

459 900 zł36 m² 12 775 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Уютная 2-комнатная квартира на зелёном бискупине Sprzedam przytulne 2-pokojowe mieszkanie na zielonym biskupinie - z loggią i piwnicą - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 269 266 zł68 m² 18 801,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Apartament na ostatnim najwyższym piętrze! Apartament o największej pow. 67,5m2 położony na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

479 125 zł26 m² 18 190 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita mieszkania 26,34 m Piętro 1 Liczba pokoi 1 Loggia 7,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lutynia,dolnośląskie

600 000 zł73 m² 8 269,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc I prowizji- 0%- oferta deweloperska Bezczynszowe mieszkania z ogródkami- oferta również dla Obcokrajowców Szukasz miejsca, które łączy ciszę i zieleń z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

895 375 zł62 m² 14 390,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,22m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

365 000 zł65 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze po przeprowadzonym kapitalnym remoncie - niedaleko centrum - blisko szkoły, przedszkola, uczelnie, zaplecze usługowo - handlowe, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

310 000 zł37 m² 8 355,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po kapitalnym remoncie Lubin Centrum Mieszkanie po generalnym remoncie, z nową stałą zabudową (kuchenna, sypialnia wykonana na wymiar) oraz pełnym wyposażeniem w cenie - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

602 000 zł36 m² 16 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagienna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł56 m² 11 693,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużymi oknami w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Zakończenie budowy już jesień 2025! / Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

742 660 zł52 m² 14 172,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 52,4m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Minkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

639 999 zł70 m² 9 142,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W mk prestige nieruchomości! Wyjątkowy potencjał inwestycyjny topowa lokalizacja przy Placu Grunwaldzkim! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł46 m² 8 695,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Zemskiej. Idealna oferta dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł50 m² 12 277,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Psie Pole | 2pok | Rozkład | Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie rozkładowe z balkonem na 3 piętrze w 8 p. bloku przy ulicy Litewskiej we Wrocławiu. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie w Śródmieściu, położone na pierwszym piętrze, pięknej zabytkowej kamienicy. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Taras, zieleń i światło | 48 m | ul. Uznańskiego, wrocław Wyobraź sobie przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu. Taras otwarty na zielone patio, jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

797 000 zł44 m² 18 275,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prowizja - 0% 75 mieszkań dostępnych od zaraz - różne metraże i układy. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,61m2 z balkonem oraz loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł73 m² 10 875,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania do remontu, położonego na osiedlu Powstańców Śląskich, w okolicach skytowera. To miejsce, które może stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

367 300 zł20 m² 18 711,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

889 500 zł74 m² 12 067,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj wygodnie i nowocześnie przestronne mieszkanie z prywatnym dostępem na dach w inwestycji Białe Tarasy Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort nowoczesnego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł70 m² 2 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z bardzo dobrym układem pomieszczeń! Metraż 69,87m2 , na co składają się dwa oddzielne pokoje, duża kuchnia z jadalnią i oknem, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł33 m² 15 007,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł48 m² 13 267 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje/ duży balkon /osobna kuchnia / umeblowane / 2001 / 2 miejsca postojowe / komórka lokatorska / blisko uniwersytetu medycznego Wolne od zaraz. Na sprzedaż ładne, w pełni rozkładowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł56 m² 12 407,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,61 m we Wrocławiu, przy ul. Konduktorskiej na osiedlu "mała Toscania" Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam nowoczesne, bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49 m z balkonem, w bloku wybudowanym przez Profit Development w 2021 roku przy ulicy Kajdasza 46 we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 645 zł41 m² 14 524,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 20.07.2025 Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

175 000 zł31 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieroszów Mieroszów Mieroszów Mieroszów Świeżo po remoncie poleca się do sprzedaży! Nieruchomość posadowiona w Mieroszowie idealnie nadająca się pod wynajem -. Składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 106 000 zł77 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij