dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

290 000 zł51 m² 5 653,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze ocieplonego budynku w Kowarach. Lokal o powierzchni użytkowej 51,30m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pl. Zwycięstwa

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

109 000 zł39 m² 2 810,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie, usytuowane przy placu Zwycięstwa w Boguszowie-Gorcach. Oferowana nieruchomość posiada powierzchnię użytkową 35,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

444 964 zł52 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł56 m² 10 712,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz mieszkania z dobrym rozkładem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Wrocławia? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje / balkon / 2021 / garaż / komórka/ jagodno Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze budynku wielorodzinnego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł61 m² 10 994,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż rozkładowe, duże i ustawne mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji we Wrocławiu - na Krzykach! Adres: ul. Zwycięska 17. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł43 m² 16 210,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wykończony lokal przy ul. Dworcowej W samym sercu Szklarskiej Poręby, w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji miasta , przy ul. Dworcowej, czeka na nowego właściciela wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

596 547 zł49 m² 12 199,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp Mieszkanie 2 -pokojowe z balkonem niska cena! Jeżeli marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesność, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł58 m² 9 396,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, ul. Reja Wrocław-Śródmieście, dostępne od zaraz, idealna inwestycja pod wynajem. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, idealne pod inwestycję mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł62 m² 10 484,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| okazja | 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją możliwość dokupienia garażu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,9 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

533 177 zł31 m² 17 221,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Kłodzko,dolnośląskie

329 000 zł58 m² 5 707,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Kłodzko ul. Szkolna. Mieszkanie w bloku o pow. 57,64 m kw. położone na parterze budynku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

207 000 zł32 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane w sercu Piaskowej Góry (wałbrzych). Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

574 000 zł52 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w Wrocławiu Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie, które może być idealnym rozwiązaniem zarówno dla Ciebie, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł57 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie | 57,3 m | Wrocław, popowice | Stopa zwrotu 8% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Wrocław,dolnośląskie

809 900 zł64 m² 12 656,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 64 m , Wrocław (grabiszyn) Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

502 000 zł26 m² 19 640,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, dziś będę królem! W tej kawalerce poczujesz się jak król mimo niewielkiego metrażu, oferuje wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Idealna lokalizacja pozwala cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

320 000 zł56 m² 6 208,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Pieszycach. Położone na piętrze kamienicy. Drzwi wejściowe po remoncie. Nowe instalacje gazowe na klatce schodowej oraz wymienione okna. Nowy dach. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł38 m² 15 131,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z 2024 roku - gotowe do zamieszkania! Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? To 2-pokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł58 m² 10 956,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Poprzecznej we Wrocławiu, które wyróżnia się szeregiem zalet, czyniących je idealnym miejscem do życia. Zalety mieszkania: - przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł62 m² 9 838,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Cztery pokoje cztery melodie Inwestycyjna symfonia serca. W samym sercu Wrocławia, gdzie tramwaje nucą swoją codzienną piosenkę, a kamienice szeptają historie minionych lat, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

976 765 zł71 m² 13 734 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Na sprzedaż! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema loggiami w świetnej lokalizacji! Kup mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

2 157 975 zł189 m² 11 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1930

Ponadczasowe mieszkanie w kamienicy! Mieszkanie o powierzchni 189m2, w samym sercu miasta. Wykonane Prace Modernizacyjne: - wymiana pionu kanalizacyjnego w całym budynku, - wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

598 000 zł51 m² 11 647,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie z narożnym ogrodem 75 m2 + taras ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,34 m2, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

443 999 zł26 m² 17 076,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż kawalerki po generalnym remoncie - 26,14 m , Wrocław Zapraszam do zakupu przestronnej kawalerki po generalnym remoncie, o powierzchni 26,14 m Mieszkanie znajduje się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Wrocław,dolnośląskie

579 999 zł66 m² 8 825,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż oferowane jest przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, usytuowane w okolicach ul. Hetmańskiej Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgorzelecka

Pieńsk,dolnośląskie

169 000 zł39 m² 4 289,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! nowa cena! tylko U nas! 2 pok., POW. 39,40 M2, parter, piwnica, pieńsk! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł46 m² 10 820,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zamknij oczy i przenieś się na brzeg swojego nowego startu. To mieszkanie to Twoja nowa przystań spokojne, przestronne i pełne możliwości, które czekają na odkrycie. 46,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

425 000 zł76 m² 5 614,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy , położone na 1. piętrze, o powierzchni 75,70 m . Nieruchomość oferuje wyjątkowy komfort , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

497 000 zł32 m² 15 311,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronna kawalerka w doskonałej lokalizacji, przy ul. Powstańców Śląskich 56D. Okna wychodzą na spokojne, zielone podwórko - z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Legnica,dolnośląskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż oferuję jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,13 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Lotniczej w Legnicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze.