dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł50 m² 6 952,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Wojska Polskiego, głogów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł51 m² 12 949,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,85 m2 zlokalizowane przy ul. Iwaszkiewicza 60 na Wrocławskich Wojszycach. Będzie to idealna propozycja dla pary, ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł65 m² 13 142,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedmiotem oferty jest w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 64,7 m , położone na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z windą z 1993 roku, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

658 730 zł37 m² 17 885,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

284 999 zł37 m² 7 702,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-> sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park - po generalnym remoncie -> Lubin | 3 piętro | Świetna lokalizacja -> 2 pokoje | Powierzchnia: ok. 37 m ( z przyległościami 41 m2) ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

649 999 zł87 m² 7 471,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! unikatowa nieruchomość W centrum, a jednak W ciszy I zieleni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł46 m² 11 208,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Wyjątkowa oferta: 2-pokojowe mieszkanie z duszą w sercu Krzyków (boczna ul. Hallera). Zamieszkaj w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocławia! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wałbrzych,dolnośląskie

287 000 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze mieszczące się w odrestaurowanej kamienicy w Centrum Wałbrzycha przy ulicy Młynarskiej. Na jego powierzchnię 41m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Trzebnica,dolnośląskie

469 000 zł70 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w centrum Trzebnicy Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania, położonego w samym sercu Trzebnicy, tuż obok rynku. To mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł42 m² 11 301,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5m2, zlokalizowane przy ulicy Jeleniej (wrocław Popowice). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary, dla rodziny. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

474 000 zł37 m² 12 972,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim | Wrocław Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

632 000 zł34 m² 18 539,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

448 000 zł33 m² 13 576 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Prestiżowe osiedle we Wrocławiu - Wysokiej, przy ul. Chabrowej, z ochroną. Do sprzedania obszerne, jednopokojowe mieszkanie (studio) o powierzchni około 33 m2, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

688 900 zł52 m² 13 197,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 52.20m2 przy ul. Piłsudskiego. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł34 m² 5 835,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra, doskonała lokalizacja - obrzeża dzielnicy. W pobliżu żłobek, szkoła, market oraz punkty usługowe i stadion. Duży parking przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

429 000 zł95 m² 4 496,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie w bardzo ładnej kamienicy w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie składa się z : - trzech dużych pokoi oraz malej sypialni zaadaptowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

417 000 zł25 m² 16 680 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży stylowe mieszkanie w Centrum Wrocławia w budynku przy ulicy Zdrowej 9. Zaledwie 15 min spacerem od Rynku. Mieszkanie ma 25m2 i znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

514 000 zł46 m² 11 174 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej stolicy. Do sprzedaży jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 367 113 zł86 m² 15 930 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Rezydencji - wysoki standard, doskonała lokalizacja Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej Rezydencji o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mglista

Wrocław,dolnośląskie

949 999 zł71 m² 13 286,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,13 m , usytuowane w dzielnicy Krzyki w okolicach ulicy Mglistej, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Jana z Głogowa

Głogów,dolnośląskie

295 000 zł52 m² 5 651,34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Twoje Wymarzone Miejsce do Zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z windą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł75 m² 10 040,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce/75m2/3pok/premium/ plus garderoba Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul Gosławicka Pilczyce nowy blok z 2009r. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł53 m² 12 734,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Wrocław idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł51 m² 14 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do poznania oferty dwulokalowego mieszkania położonego przy ul. Teatralnej w samym centrum Wrocławia. Opis: mieszkanie położone jest na 1 piętrze. Składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł49 m² 13 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, przy ul. Nowowiejskiej na Śródmieściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 49,02 mkw., znajduje się na 2 piętrze budynku wybudowanego w latach '50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

179 900 zł29 m² 6 303,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe - Polkowice, 1 piętro! -> Lokalizacja: polkowice -> Powierzchnia: 28,54 m -> Piętro: 1 -> Dodatkowo: piwnica __ Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Wrocław,dolnośląskie

883 500 zł60 m² 14 688,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie balkonem o powierzchni 60,15 m2 znajdujące się na drugim piętrze z windą w dwu piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul. Orawskiej 77 w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Pawłowa

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł20 m² 15 950 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka z widokiem Plac Legionów, wrocław Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m , położona na 7. piętrze w wysokim bloku z windami, zlokalizowanym w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

650 000 zł135 m² 4 825,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż *** oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome oferuje Państwu mieszkanie na sprzedaż w Piechowicach 8 km od Szklarskiej Poręby. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przerwy-Tetmajera

Jelenia Góra,dolnośląskie

235 000 zł27 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 27 m 2, które znajduje się na parterze. które znajduję się w Sobieszowie przy ul. Przerwy-Tetmajera w zacisznym miejscu , malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

220 000 zł44 m² 4 977,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne i ustawne mieszkanie przy ulicy Armii Krajowej. Nieruchomość o powierzchni 44,2 m2 usytuowana jest na 3. piętrze w 4.piętrowym bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Lubin,dolnośląskie

345 000 zł51 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 50,6m 2 w Lubinie na osiedlu Przylesie - ul. Legnicka. Mieszkanie wykończone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł41 m² 21 921,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w renomowanej inwestycji Apartamenty Central Park. To idealne miejsce dla osób chcących mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łowiecka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł73 m² 10 885,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W ofercie na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,40 m położone w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Wrocławia, przy ul. Łowieckiej. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 59 m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym niskim budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boduena de Courtenay

Świdnica,dolnośląskie

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

606 020 zł49 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Funkcjonalne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym( możliwość wydzielania kuchni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł40 m² 6 559,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym na Piaskowej Górze. Nieruchomość po generalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje na nowe. Lokalizacja w samym centrum Piaskowej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 850 000 zł119 m² 23 949,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 118 metrów kwadratowych, w doskonałej lokalizacji, na kameralnym osiedlu willowym "willa Wrocław". Mieszkanie.