dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 891 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 891 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

3 250 zł59 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na parterze 4-piętrowego budynku. W cenie podwójne miejsce w garażu podziemnym. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobry standard, również dla spokojnych studentów. Bardzo ładne, przestronne, czyste i w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, bezpiecznym parkingiem (pilot dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe z balkonem i miejscem postojowym w garażu, w cenie! Przedstawiam Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem z balonem oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł22 m² 104,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 22m2, położonej w jednej z najbardziej prestiżowej lokalizacji Wrocławia- bezpośrednio przy Rynku, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

5 700 zł68 m² 83,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 68 m , zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Księcia Witolda - w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marconiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Marconiego. Nieruchomość: powierzchnia 40m2. Składa się z salonu, sypialni, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

4 100 zł65 m² 63,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na spokojnym, zadbanym osiedlu przy ul. Niedźwiedziej. Lokal jest w pełni wyposażony i dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy pl. Strzegomskim. Znakomita lokalizacja, ścisłe centrum miasta, przy budynku przystanki komunikacji miejskiej, do Rynku 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70 m po podłodze, zlokalizowane w Jeleniej Górze, dzielnica Maciejowa. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia 2 pokojowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany na II piętrze w bloku przy ulicy Wiejskiej. Apartament przestronny oraz bardzo jasny, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , zlokalizowane w centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto/ ul. Sikorskiego. Blisko przystanek Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł76 m² 49,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, 3-Pokojowe Mieszkanie, z dużym tarasem i ogródkiem Mam do zaoferowania na wynajem 3-pokojowe mieszkania o pow. 76,13 m . Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł48 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Legnickiej. Najemca nie pokrywa prowizji. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Merkurego

Głogów,dolnośląskie

1 800 zł40 m² 45,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,66 m , położone na 3. piętrze z windą w nowym bloku na ul. Merkurego tuż obok Parku Słonecznego. Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta Stare Miasto. Idealne dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

1 400 zł27 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie typu kawalerka usytuowane przy ul. Kilińskiego w Bolesławcu. Lokal mieszkalny bardzo słoneczny, w pełni wyposażony, o pow. 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

2 290 zł35 m² 65,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Jemiołowa 55 (krzyki). Nieruchomość: lokal o powierzchni 35 m2 składa się z salonu, pokoju, łazienki, kuchni i balkonu. Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł50 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem 3 pokoje Wrocław - ul. Wietrzna Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Wietrznej. Idealne dla pary, singla lub niewielkiej rodziny, która ceni spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł22 m² 110,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

> pierwszy najem > Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta > Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów > Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

1 390 zł46 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie na Osiedlu Szczytnica. Do dyspozycji Najemcy: - salon - wyposażona kuchnia - sypialnia - łazienka z wanna i pralką - przedpokój - balkon Czynsz 1390 zł + 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł84 m² 29,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy o powierzchni 84,50m2 z widokiem na rynek świdnicki :) Nieruchomość składa się z salonu o powierzchni 30m2, kuchni 12m2, sypialni 25m2 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 490 zł70 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję na wynajem elegancki, nowoczesny apartament o powierzchni 70 m , położony we Wrocławiu w jednej z najbardziej cenionych, części Krzyków. Pierwszy najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 42 m2, z zabudowaną loggią, na IV piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego przy ul. Księcia Ludwika I. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, stare Miasto, mieszkanie, 2 pok, wynajem 1400 zł Do wynajęcia mieszkanie, dwustronne, 2 pokojowe o pow. 55m2, usytuowane na IV piętrze w centrum Starego Miasta. Dwa duże niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł41 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortowy oraz wyposażony 2-pokojowy apartament o pow. 41,20 m 2 , z miejscem postojowym , usytuowany na 1- piętrze w apartamentowcu z 2021 roku - ul. Fredry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kokosowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2017 roku. Lokal wykończony w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Lubin,dolnośląskie

1 400 zł47 m² 29,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Lubina. Metraż: 47,03 m2. Układ mieszkania: przestronny salon z wyjściem na duży balkon, 2 dodatkowe mniejsze pokoje, z których jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł42 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Oporów - Honoriusza Balzaka! dostępne od zaraz! opis: polecam do wynajęcia wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,86 mkw. z ogrodem 27,3 mkw. (w tym taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł62 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** dostępne od stycznia komfortowe przestronne mieszkanie przy zyndrama Z maszkowic *** standard premium*** Please see English version below We also speak English, french, spanish and Ukrainian :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo jasne i przyjemne mieszkanie w Kobierzycach! Mieszkanie idealne dla pary, ma powierzchnie 50 m2, na którą składa się bardzo duży pokój z oknami z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 800 zł82 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w zadbanej kamienicy , w pobliżu Wałbrzyskiego Rynku. Dwie duże sypialnie oddzielone od części dziennej przedpokojem , salon z dużym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w pełnym rozkładzie, świeżo po remoncie. Mieszkanie ulokowane na II piętrze w bloku, przy ul. Nowodworskiej. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dyrekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł24 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa mikro kawalerka o powierzchni 24,5 m2. Lokal znajduje się w nowo wybudowanym apartamentowcu Tetris, przy ulicy Dyrekcyjnej, vis a vis galerii handlowej Wroclavia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stefana Batorego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Typu Kawalerka Studio znajdującą się w Wałbrzychu Dzielnica Stary Zdrój. Ze względu na mały metraż maxymalnie dwóm osobą. Całość opłat wynosi 1600 oraz prąd wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polaka

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł29 m² 79,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty tel. Otoczenie nieruchomości: komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 zlokalizowane przy ul Benedykta Polaka, blisko Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie usytuowane jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia 3 pokojowy apartament w budynku z monitoringiem, windą i parkingiem podziemnym. Piękne mieszkanie w nowoczesnym Apartamentowcu Pixel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Michałowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł18 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia garsoniera na Piaskowej Górze - ulica Michałowskiego. Mieszkanie składa się z pokoju z balkonem, wnęki kuchennej, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł37 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Piękne, przytulne i bardzo jasne dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasta! Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2pokoje z aneksem 2piętro Dzierżoniów powierzchnia 52m2 ogrzewanie gazowe własne balkon, okna pcv 1 pokój z aneksem kuchennym, sypialnia wyposażenie kuchni: meble kuchenne, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł87 m² 28,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english description below. Uwaga! Właściciel próbuje sprzedać mieszkanie, stąd okazyjnie niska cena wynajmu. Sprzedaż jest po bardzo ambitnej cenie, przez co może trwać długo,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij