dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 891 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 891 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i jasne mieszkanie dwupokojowe powierzchni 53 m , położone przy ul. Zwycięskiej na cichym osiedlu z dogodnym dojazdem. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowia

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bezczynszowe mieszkanie do wynajęcia. Wrocław - Krzyki. Mieszkanie dla dwóch osób. Mieszkanie zlokalizowane jest w bliźniaku - przyziemiu. Osobne samodzielne niekrępujące wejście. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł64 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne Mieszkanie 3-Pokojowe z Balkonem ul. Wilanowska Lokalizacja: - ul. Wilanowska / Psie-Pole Powierzchnia: - 63,90 m - Liczba pokoi: 3 - Osobna kuchnia - Balkon - Piętro: 2 Dostępność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł53 m² 65,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agrestowa/krzyki/ołtaszyn/2pok./2balkony/winda/top Przedstawiamy Państwu na wynajem luksusowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

9 500 zł85 m² 112 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 tel. Wyjątkowy 3-pokojowy apartament w stylu loft, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł56 m² 44,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ulicy Kawalerzystów we Wrocławiu na osiedlu Złota Podkowa. Lokalizacja: blok usytuowany jest na cichym osiedlu Złota Podkowa. W pobliżu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 499 zł88 m² 39,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 - pokojowe mieszkanie na Hubach przy ul. Gajowej tylko 500-m od pkp/pks Dworzec Główny (ustawne pokoje, niezależna kuchnia, przestrzeń, wysokie) Słoneczne mieszkanie z balkonem tylko 8 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! dostępne od zaraz! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45m2, zlokalizowane w Lubinie, przy ul. Tysiąclecia. Nieruchomość jest funkcjonalna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2800 zł czynsz najmu + 730 zł zaliczka na poczet opłat opcjonalnie M. Postojowe w garażu podziemnym w cenie 250 zł Wrocław - Poświętne - ulica Adama Jerzego Czartoryskiego (boczna ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Wałbrzych,dolnośląskie

1 420 zł28 m² 50,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokoje przy ulicy Długosza 5 w Wałbrzychu *przyjazna dla zwierząt *powierzchnia 28 m2 *elektryczne ogrzewanie podłogowe *pierwsze piętro *cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 990 zł90 m² 33,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje do wynajmu nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

4 400 zł60 m² 73 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pok. - przyjaźni, klecina opiekun oferty Tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od końca lipca*** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł66 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w zachodniej części Wrocławia na Pilczycach, przy ul. Lotniczej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł36 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na Starym Mieście blisko Rynku w budynku z 2004r. z windą. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym (ok. 23m2) z wyjściem na spory balkon, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Krzyki, bliskie okolice Dworca Głównego, sky Tower, galerii Wrocłavia, uniwersytetu Ekonomicznego. Do wynajmu 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z lat 90-ych. Pokoje ciche, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne mieszkanie. Świetna lokalizacja. Blisko centrum i tras wylotowych. Blisko sklepów i przystanków. Mieszkanie całkowicie wyposażone. Nowe. Duży balkon, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł57 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Opiekun oferty: tel: for English version scroll down ***wolne od zaraz*** Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57m2. Składa się z dwóch pokoi sypialnianych, salonu i aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł72 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72m2 na Jagodnie, ul. Vivaldiego Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze na zamkniętym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowa kawalerka 32 m na Krzykach, ul. Piławska, blisko C.H Ferio Gaj,Szpital AM na Borowskiej, Akademia Ekonomiczna. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 200 zł54 m² 40,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania do wynajęcia w atrakcyjnej części Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi, -kuchni, -łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Przedstawiamy ofertę mieszkania do wynajęcia w Dzierżoniowie, mieszczącego się na osiedlu Jasnym. Lokal znajduje się na parterze i składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Polecam do wynajęcia luksusową kawalerkę, w centrum miasta, 5 min do Rynku, po kapitalnym remoncie, kompletnie wyposażoną, wysoki standard, wszystko nowe. Do wynajęcia od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! przytulna kawalerka 24M2 - W cieplicach Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie- kawalerkę dla jednej osoby położone na I piętrze w domku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kościuszki w Szczawnie Zdroju przy samym deptaku. Doskonała lokalizacja, w samym centrum uzdrowiska, nieopodal znajduję się przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

2-pok, plac Grunwaldzki, ulica Wyspiańskiego, do wynajęcia pokój dwuosobowy (25 m2) w mieszkaniu dwupokojowym o powierzchni 70,07 m2 zlokalizowane pod adresem Wyspiańskiego 18/1 (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł48 m² 104 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z wyjątkowym widokiem | Centrum agent prowadzący: tel. Apartament w jednym z najbardziej prestiżowych budynków we Wrocławiu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

3 500 zł67 m² 52,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszym biurze! Elegancki apartament na os.Nova Północ z klimatyzacją i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Pierwszy najem. Do wynajęcia stylowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kłodzko,dolnośląskie

1 700 zł42 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem przestronne i słoneczne mieszkanie w Kłodzku, przy ulicy Malczewskiego. . Położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie dwupokojowe, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł36 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Central Park. Lokalizacja: centrum Wrocławiia przy ul. Mieszczańska. W pobliżu tereny spacerowe, sklepy, salony, restauracje. DO.