dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 891 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 891 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 59,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem zlokalizowane w na osiedlu Oaza przy ulicy Nyskiej. Oaza to enklawa spokoju, ale i miejsce gdzie wszystko jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

1 950 zł56 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Na wynajem oferujemy Państwu trzypokojowe, mieszkanie usytuowane w zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Rusinowa na Osiedlu Górniczym. Mieszkanie składa się z jasnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia słoneczne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem przy ul. Kolistej we Wrocławiu *składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Turniejowa

Wrocław,dolnośląskie

9 500 zł125 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Opiekun Oferty Wyjątkowy, duży apartament 3-pokojowy o powierzchni 125 m2 z tarasem na jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu - Zielona Etiuda! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na Piaskowe Górze. Mieszkanie w pełni umeblowane , składa się z kuchni z meblami ze sprzętem agd , salonu , dwóch pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Getta

Zgorzelec,dolnośląskie

2 000 zł69 m² 29,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N owa oferta najmu okazjonalnego. Oferujemy lokal mieszkalny położony na 2 p iętrze kamienicy przy ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu. Lokal mieszkalny w dobrym stanie i standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łabska

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uroczy Domek do Wynajęcia w Spokojnej Okolicy Cieplic - Idealny dla Par lub jednej osoby! Marzysz o zamieszkaniu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie w pobliżu wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Legnica,dolnośląskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie po remoncie na IV piętrze w kamienicy, zlokalizowanej przy ul. Chłapowskiego, os. Tarninów w Legnicy. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, stare Miasto, ul. Polska , kawalerka, 34m2, iip. z windą i balkonem, wynajem 1500 zł Do wynajęcia Nowoczesna i funkcjonalnie zaaranżowana kawalerka W ofercie duża kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! *** mieszkanie wolne od zaraz*** ul. Kurkowa kawalerka 26 mkw balkon klimatyzacja komunikacja miejska centrum miasta winda I rowerownia W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magnoliowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

3 600 zł63 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowe mieszkanie z własnym ogrodem- bielany Wrocławskie Dostępne od 1 listopada. Opis Polecamy na wynajem przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z własnym ok. 200 m2 ogrodem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowniczych LGOM

Lubin,dolnośląskie

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na wynajem przestronny, dwupokojowy oraz nowocześnie wykończony apartament o powierzchni całkowitej 112m2! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polaka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł40 m² 86,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia pięknie urządzony apartament w nowym budynku przy ulicy Polaka, przy Moście Grunwaldzkim (obok kampus studencki). Budynek elegancko wykończony, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Głogów,dolnośląskie

1 600 zł47 m² 34,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia ? Oto nasza propozycja. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 46,8 m2 położone w bloku na 2 piętrze. Mieszkanie duże, przestronne i bardzo słoneczne. Bardzo ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura Nieruchomości Mieszkanie do wynajęcia na Ulicy Obrońców Pokoju w bloku na 1 piętrze. Standard : wysoki. Wykonany został generalny remont. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Solny

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy i funkcjonalny Apartament w samym sercu miasta widok na plac solny! Nieruchomość położona jest w całkowicie odnowionej kamienicy, w którym znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 55,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 50 m2 | 2800 + 950 ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Zgorzelec,dolnośląskie

1 850 zł43 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie (42m2) po remoncie, 1 pietro, przy ul.Norwida (Osiedle Zachód) w Zgorzelcu, umeblowane i wyposażone w podstawowy sprzęt AGD, dla 1 max. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy dla was bardzo ładne mieszkanie do wynajęcia: - bolesławiec, ul. Tadeusza Kościuszki - 2 przestrzenne, jasne pokoje - duża kuchnia z wyjściem na balkon i widokiem na ogród - spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł44 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

**mieszkanie dostępne od 29.09.2024 *** OPIEKUN OFERTY TEL. Serdecznie polecam piękny apartament 2-pokojowy w samym centrum Wrocławia! Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze z windą, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 na 2 piętrze w kamienicy przy ulicy Kleczkowskiej. Opis mieszkania Nieruchomość z doskonałym, rozkładem pomieszczeń, z oknami wychodzącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w kameralnej inwestycji -ul. Gądowska. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Gądowskiej na terenie zamkniętej inwestycji - 5 minuty spacerem od Magnolii, kauflandu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł54 m² 57,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam apartament w bardzo dobrym stanie, położony w budynku apartamentowym przy ul. Czystej 2 w centrum miasta. Apartament wyposażony w dobrej klasy meble oraz sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pełen rozkład, lokalizacja na Młodych Techników, tuż przy ul. Legnickiej w samym centrum miasta. Do rynku jest tylko 10 minut spacerem. Dojazd do wszystkich uczelni we Wrocławiu jest bardzo szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

54mkw/ balkon 7m / garaż zamykany/ W pełni umeblowane/ wysoki standard/ osiedle belvedere park Do wynajęcia bardzo ładne,2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Do wynajęcia w pełni wyposażone, jasne mieszkanie, składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej około 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł52 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania w Browarach Wrocławskich Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m w prestiżowej lokalizacji Browary Wrocławskie, ul. Jedności Narodowej. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Możliwość oglądania początkiem października 2024 roku Do wynajęcia komfortowy apartament w Centrum Wałbrzych w zielonej i cichej okolicy. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pawłowa

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł19 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Witam, wynajmę kawalerkę w samym centrum Wrocławia, dzielnica Stare Miasto, ul. Pawłowa. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Lubin,dolnośląskie

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie o powierzchni 51 m2, na 2 piętrze 4 piętrowego budynku, przy ul. Kruczej w Lubinie. Lokal posiada 2 pokoje, widną kuchnię, łazienkę, wc oraz przedpokój. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł55 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak Polish, english, and Ukrainian. Description in English below Mieszkanie zostanie doposażone według preferencji najemców! opis mieszkania Lokalizacja: ul. Boczna / Krzyki - Południe Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 800 zł42 m² 43,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia przy ul. Broniewskiego. Funkcjonalne wnętrze po remoncie z balkonem i jasną kuchnią w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko szkoły, sklepy, szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

3 900 zł72 m² 51,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu bezczynszowe mieszkanie na wynajem - pierwszy najemca. Usytuowane jest na parterze i posiada własny przynależny ogródek 35 m2 (z tarasem) oraz miejsce postojowe przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentuję Państwu nowoczesną kawalerkę przy lotnisku. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 200 zł27 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w centrum Lubina - umeblowana na powierzchnię 26,77 m 2 składa się: - umeblowany pokój stołowy - wydzielona sypialnia - umeblowana kuchnia - łazienka z wanną, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Racławickiej we Wrocławiu *mieszkanie jest przestronne i dobrze doświetlone *pokoje do własnej aranżacji: jeden nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Długosza

Wałbrzych,dolnośląskie

1 190 zł23 m² 51,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Długosza 5 *przyjazna dla zwierząt *powierzchnia 22 m2 *elektryczne ogrzewanie *pierwsze piętro *cicha, spokojna okolica Wyposażenie: *salon: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie wolne od 1 listopada*** ul. Jedności narodowej / okolice mostów warszawskich 2 pokoje 61,10 mkw. Balkon bez windy media miejskie komunikacja miejska Mam przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Drobnera z niesamowitym widokiem na Ostrów Tumski. Lokal o powierzchni 64 m2 umeblowany i wyposażony z dbałością.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij