dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 892 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 892 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgijska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, w pełni umeblowanego mieszkania, idealnego dla osób ceniących komfort. Mieszkanie zlokalizowane jest na Muchoborze Małym - w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 750 zł28 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Umowa Najmu okazjonalnego. Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 28m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł106 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w centrum Wrocławia - do wynajęcia! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 300 zł36 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje umeblowane w Centrum Lubina 1300 zł / m-c Mieszkanie o powierzchni 35,50 m 2 położone na drugim piętrze w bloku IV piętrowym. Umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie 3 pokoje z balkonem, miejscem postojowym w hali. Mieszkanie na ul. Granicznej w pobliżu: - uniwersytet wsb Merito. - dolnośląska oraz Wyższa Szkoła Bankowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 800 zł50 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu trzypokojowe, niezwykle słoneczne mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Głowackiego. W tej ciekawie zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: gadów Mały/ Skrzydlata * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 43mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 3/4, budynek z windą z 2009roku, * Informacje dodatkowe: od 15-go grudnia. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł21 m² 104,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centrum Wrocławia, dzielnica Stare Miasto! Usytuowane w nowym budynku pomiędzy stacją kolejową Wrocław Główny, a wrocławskim Rynkiem! Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł48 m² 58,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w samym centrum miasta przy ulicy Śrutowej. Przedstawiamy 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2, usytuowane w klimatycznej kamienicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

2 550 zł41 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: swojczyce/ul.Marco Polo Ilość pokoi:2 Metraż: 42 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2/5, budynek z windą z 2015 roku Informacje dodatkowe: Obligatoryjnie miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł42 m² 31,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kasztelańskiej na Podzamczu. Doskonała lokalizacja, blisko bazar, nieopodal znajduję się szkoła, przychodnia zdrowia i sklepy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 499 zł104 m² 33,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoka/4podkowyokazja/partynice/3pok./Ołtaszyn/balkon!/top Przedstawiamy Państwu na wynajem jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł46 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jagodno/wagnera/krzyki/premium/2po./balkon/umeblowane Przedstawiamy Pństwu na wynajem aprtament o powierzchni 46 m2 położony na 3 piętrze 3piętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł53 m² 65,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agrestowa/krzyki/ołtaszyn/2pok./na wynajem/2balkony/winda/top Przedstawiamy Państwu na wynajem luksusowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem (100 m2) w bloku przy ul. Krzywoustego. Dostępne od zaraz Parking przed budynkiem Mieszkanie: - przestronny salon - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 38,5 m2. Lokal znajduje się na al. Generała Józefa Hallera 65, naprzeciwko ch Borek z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- nowoczesne osiedle, - miejsce postojowe, - doskonała lokalizacja przy ulicy Pięknej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w doskonałej lokalizacji. To nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałkańska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: różanka/ul.Bałkańska Ilość pokoi: 3 Metraż: 60 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2/2 Informacje dodatkowe: Budynek z 2006 r. Dostępne od 1 grudnia opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się ofertą wynajmu przestronnego, trzypokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 57 M2 zlokalizowanego na osiedlu Huby, ul. Kamienna. Opis: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

2 450 zł31 m² 79,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajem od właściciela bez pośredników i prowizji. Piękna kawalerka 31,16 m2 w pełni wyposażona w meble i sprzęt agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie z Ogródkiem i Miejscem Parkingowym w Obornikach Śląskich - Idealne dla Rodziny lub Pary! Powierzchnia: 68m2 Marzysz o świeżo wyremontowanym, stylowo urządzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 3 pokoje | 56 m | od zaraz | 3000 zł + 1100 zł (czynsz + opłaty dodatkowe) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję mieszkanie o powierzchni 37 m2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie usytuowane jest na II-piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy Placu Bema. Położone jest na 4 piętrze w budynku z windą, wybudowanym w końcu lat '90. Lokal ma pow. 40m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gradowa

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia zadbaną kawalerkę, na nowym osiedlu przy ulicy Gradowej we Wrocławiu - okolice ulicy Skarbowców. Powierzchnia mieszkania 32, 5 m2 , pełen rozkład, balkon. Osobna, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł36 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na Starym Mieście blisko Rynku w budynku z 2004r. z windą. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym (ok. 23m2) z wyjściem na spory balkon, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł66 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w zachodniej części Wrocławia na Pilczycach, przy ul. Lotniczej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Krzyki, bliskie okolice Dworca Głównego, sky Tower, galerii Wrocłavia, uniwersytetu Ekonomicznego. Do wynajmu 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z lat 90-ych. Pokoje ciche, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł34 m² 52,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna kawalerka na Psim Polu/lokal gotowy na najem Na wynajem ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku Biznesu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł55 m² 30,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! Szukasz mieszkania w fajnej, spokojnej okolicy Nowego Miasta? Mam dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę mieszkania na wysokim parterze budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 250 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 33 m2 na Białym kamieniu. Mieszkanie przestronne, składa się z dużego pokoju, przestrzennej widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Polecam do wynajęcia luksusową kawalerkę, w centrum miasta, 5 min do Rynku, po kapitalnym remoncie, kompletnie wyposażoną, wysoki standard, wszystko nowe. Do wynajęcia od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwuosobowy duży pokój Blisko Centrum Dostępny od 02.09.2024r.- pokój dwuosobowy w mieszkaniu 3-pokojowym. Pozostałe pokoje to drugi duży pokój dwuosobowy i mniejszy pokój jednoosobowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł70 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty tel. Mieszkanie w budynku, na którego dachu znajduje się taras o powierzchni 150m2 z widokiem na Wrocław. Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OR english - please scroll down bez prowizji Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją w Centrum Wrocławia! Parking w cenie! budynek I okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł51 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w centrum miasta dla osób niepalących, bez zwierząt. Mieszkanie dostępne od zaraz, z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł25 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę po remoncie znajdującą się w centrum Piaskowej Góry. W skład mieszkania 24,72 m2 wchodzi: pokój z balkonem, kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe - Wrocław, ul. Wieczysta Powierzchnia: 41 m Cena wynajmu: 2500 pln + 880 pln (czynsz do spółdzielni) Media: płatne na podstawie zużycia, opłacane na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! 12 piętro Widok na rzekę budynek I okolica: wrocław, ul. Walońska 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Lubin,dolnośląskie

1 700 zł46 m² 36,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura do wynajęcia na warunkach umowy okazjonalnej mieszkanie na osiedlu Zalesie przy ul. Krzemienieckiej. Nieruchomość położona na pierwszy piętrze budynku o łącznej powierzchni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij