dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 891 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 891 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perseusza

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł44 m² 26,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania do wynajęcia ? Idealnie! Mam dla Ciebie świetną ofertę na Koperniku! Do wynajęcia przytulne i przestronne mieszkanie na ul. Perseusza. Lokal charakteryzuje się 44,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kunice,dolnośląskie

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia w atrakcyjnej miejscowości Kunice. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim,2 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38 m , w nowym budynku z windą na osiedlu Orawska Vita. Mieszkanie zostało urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Karpacz,dolnośląskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, wynajmę mieszkanie w Karpaczu na ul. Konstytucji 3 Maja 52 (1 piętro). Dane szczegółowe: 1. Umowa najmu na 1 rok z możliwością przedłużenia na lata kolejne. 2. Powierzchnia 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt dwa pokoje przy ulicy Legnickiej 30. Nieruchomość: powierzchnia 37 m2. 4 piętro. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: dobry dojazd do Dolnośląskiej Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

4 100 zł57 m² 71,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3 pokoje | 57 m2 | Grabiszynek Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ Kościuszki * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 36 m2 * Kuchnia: oddzielna * Piętro: 2/4 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz, dostępna piwnica opis nieruchomości: mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

1 500 zł43 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę kawalerkę w nowym budownictwie w Czarnym Borze. Mieszkanie położone jest na II piętrze w nowym budynku z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Krzyki ul. Zaporoska Ilość pokoi: 2 Metraż: 48 m Piętro 10/10 opis nieruchomości: bardzo jasne i ciepłe mieszkanie w bloku. Mieszkanie położone na ostatnim-10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdy

Wałbrzych,dolnośląskie

1 050 zł26 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Andrzeja Wajdy. Nieruchomość: powierzchnia 26m2 Piętro 2 Ogrzewanie elektryczne Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| miłoszyce, koło Jelcza-Laskowic, kawalerka do wynajęcia, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka7, blisko strefy, miłoszyce, kawalerka dostępna od 1 stycznia, bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Zgorzelec,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 47,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje, balkon, piwnica, C.O. Miejskie, garaż przynależny do mieszkania! do wynajęcia! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia ofertę wynajmu komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For english please call or leave an inquiry Na wynajem duże, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Śródmieściu, przy ul. Henryka Pobożnego 16. 3 piętro w bloku z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

2 000 zł45 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i ogrzewaniem miejskim w centrum Bolesławca. Mieszkanie przeszło rok temu generalny remont, posiada duży salon z balkonem, przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 listopada 2025 jasna i funkcjonalna kawalerka W nowoczesnym budynku z windą, położonym niemal w centrum Wrocławia przy skrzyżowaniu ul. Wejherowskiej Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Środa Śląska,dolnośląskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy lokal mieszkalny nr 2 na I piętrze nowego apartamentowca do wynajmu dla 2 osób - 2000,00 zł + koszty 500,00 zł razem ze wszystkimi opłatami, dla Kierownika firmy lub 2 osób. Lokal jest dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 26 m Ustronie IV, parter, dostępne od zaraz! Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie o powierzchni 26 m , położone na parterze w dwupiętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł101 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament z tarasem, dwoma łazienkami i garażem - wyjątkowe miejsce na Ołtaszynie Mieszkanie położone w części południowego Wrocławia - przy ulicy Parafialnej 61 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzy pokojowe, rozkładowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Ignacego Daszyńskiego. Mieszkanie jest dwustronne, a w budynku jest winda. Dostępne od zaraz. Rozkład pomieszczeń - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł87 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia duże, jasne, przestronne mieszkanie 4 pokojowe z 3 balkonami. Mieszkanie wolne od 02 stycznie 2025. Na oglądanie zapraszam od 1 grudnia 2025. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł37 m² 74,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji port popowice | ul. Białowieska | 1 piętro | Balkon Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu - Port Popowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

> pierwszy najem > Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta > Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów > Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2- pokojowe składające się z: - dwóch pokoi - Kuchni - Przedpokoju - Łazienki Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Kompletna kuchnia oraz łazienka. W sypialni łózko oraz pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe z miejscem postojowym na samochód na osiedlu Jagodno 550-m od przystanku mpk Wrocław (ustawne, szafy do przechowywania, balkon, widok na zieleń bez zabudowań) Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Lipowa

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł86 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 86 m , położone na 2. piętrze willi przy Aleji Lipowej w sercu jednej z najbardziej cenionych wrocławskich dzielnic, borek. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

1 500 zł43 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Falzmanna

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem 65 m Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca (4-piętrowy budynek). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł70 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:31/48

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia W sky tower wyjątkowa oferta dla wymagających! Żyj na szczycie w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Polsce! Oferujemy 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym - al. Wiśniowa. Do wprowadzenia od zaraz. Czynsz najmu: 2600 zł + 200 zł miejsce postojowe Metraż: 52 m2 Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Flisacka

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciepłe, komfortowe mieszkanie w kamienicy okolice ul. Flisackiej /wrocław, kleczków Lokal znajduje się na 2. piętrze i ma powierzchnię 39 m . Dostępny od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia z dostępnością od 1 grudnia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w atrakcyjnej części Szczawna-Zdroju. Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

2 990 zł35 m² 85,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio z antresolą Bulwar Staromiejski z widokiem na Odrę 1najem bez prowizji Do wynajęcia nowe, wykończone w stylu loftowym studio o łącznej powierzchni ok. 35 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł38 m² 65,51 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem - w pełni wyposażona kuchnia świetna lokalizacja - Nowy Grabiszyn - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam dwupokojowe komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł100 m² 26,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego, czteropokojowego mieszkania przy ul. L. Solskiego - idealnego miejsca dla dla pracowników firmy. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego, ceglanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

2 699 zł63 m² 42,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na ulicy Henryka Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kiełczów,dolnośląskie

3 000 zł67 m² 44,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest zadbane przestronne trzypokojowe mieszkanie z naziemnym miejscem postojowym w Kiełczowie przy ul. Lawendowej. Dostępne od stycznia 2026roku! mieszkanie: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowia

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu - w dzielnicy Krzyki - Blisko Parku Południowego ulica Sowia/ Krzycka Mieszkanie do wynajęcia jest rozkładowe 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł33 m² 75,32 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przestronną, luksusową kawalerkę z balkonem i komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł55 m² 41,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Henryka Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence Mieszkanie jest całkowicie umeblowane, składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Starym Mieście, położone na drugim piętrze kamienicy bez windy. Powierzchnia 43 m , lokal po remoncie, gotowy do wprowadzenia. Atuty mieszkania Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

2 500 zł49 m² 50,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz garderobą na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Tarasy przy ul. Sierocińskiej w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij