dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Canaletta

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia piękne, jasne mieszkanie o powierzchni 53 m , znajdujące się na zielonym i spokojnym osiedlu Biskupin. Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu: idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł33 m² 71,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! bez prowizji! Super kawalerka z 15 m tarasem na Osiedlu Innova (ul. Nyska, piękna, jesionowa) poleca się na wynajem! Wyjątkowa oferta, która musi trafić w odpowiednie ręce :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł28 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje się na Wrocławskim Rynku, oferując malowniczy widok na ulicę Więzienną. Posiada atrakcyjny układ , które urządzone są w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł70 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:28/51

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 70 m2 w prestiżowym wieżowcu Sky Tower dla osób o wyrafinowanych gustach! To przepiękne lokum na 28. piętrze oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tkacka

Wrocław,dolnośląskie

2 504 zł42 m² 59,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Top Pilczyce 3 pok-42,62m2 Ogródek` Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m2 znajdująca się na 2 piętrze ( poddasze) przy ul. Tkackiej. Mieszkanie składa się z przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 1 piętrze z balkonemi parkingiem podziemnym, przy ul. Kajdasza 6 (nowe budownictwo -kryzki- jagodno) /mieszkanie o pow. 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczynowa

Lubin,dolnośląskie

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę 2 pokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe. Dwa niezależne pokoje z balkonem. Mieszkanie częściowo umeblowane. Cena to 1400 pln plus czynsz 670 pln plus opłaty zgodnie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od 31.08- Polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Vespucciego 45 (olimpia port- swojczyce - psie pole) Apartament znajduje się na spokojnym i bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

2 100 zł36 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszym biurze! 1 pokojowe mieszkanie Z garderobą, pow. 36,05 m2, balkon, miejsce postojowe W garażu podziemnym, C.O. Miejskie Do wynajęcia wyjątkowa, urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Wałbrzych,dolnośląskie

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy al. Wyzwolenia *40 m2 *składa się z salonu, sypialni, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc *ogrzewanie elektryczne + piec Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokoje przy ulicy Tęczowej! Prezentowane mieszkania usytuowane jest na 5 piętrze nowego apartamentowca w centrum z całodobową ochroną i monitoringiem. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu kawalerka w apartamentowcu Legnicka 33 z widokiem na panoramę miasta, z tarasem na najwyższym piętrze budynku. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Okolice Magnolii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

6 600 zł81 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pięknie urządzone luksusowe mieszkanie 81 m2 w nowoczesnym apartamentowcu, centrum Wrocławia opis nieruchomości: mieszkanie zaprojektowane przez Architekta Wnętrz z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 299 zł28 m² 46,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Cieszę się, że mogę zaprezentować Państwu tę wyjątkową dużą kawalerkę, która z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Mieszkanie zostało całkowicie odnowione i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Kłodzko,dolnośląskie

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samo centrum miasta, wszędzie blisko, jednocześnie spokojna i zielona okolica z placem zabaw dla dzieci i alejami spacerowymi wzdłuż rzeki; pierwsze piętro (jest i winda) idealnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławice

Bolesławice,dolnośląskie

2 250 zł48 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości przedstawia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w nowym bloku deweloperskim przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o powierzchni 48,2 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł49 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem - dzielnica Południe (huby) Polecamy na wynajem mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami oraz oddzielną kuchnią z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem długoterminowy, umowa wyłącznie najmu okazjonalnego lub na firmę. Mieszkanie o pow. 45 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Olszewskiego. Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł48 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Grabiszyn, okolice ul. Kruczej. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty. Rozkładowe, dwustronne. Kratka balkonowa. Osobna , widna kuchnia. Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł23 m² 115,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli cenisz wygodę i nowoczesność, a jednocześnie uwielbiasz styl miejskiej kamienicy to ta nieruchomość jest ideana dla Ciebie :-) Do wynajęcia wyjątkowa duża kawalerka w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia nowe funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Madalińskiego Apartamentowiec Atal City Square.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kombatantów

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Kombatantów 9 *powierzchnia 38 m2 *elektryczne ogrzewanie *piętro 3 *sąsiedztwo wielu uczelni wyższych Wyposażenie: *salon: kanapa, stolik do kawy, szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł41 m² 83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w centrum miasta. Mieszkanie dostępne od zaraz, z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł69 m² 71,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wiśniowej we Wrocławiu. Blisko do Parku Południowego i Parku Skowroniego. W obu pokojach są duże, funkcjonalne szafy. Okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł41 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informacje: serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie apartament zlokalizowany na Wrocławskim przedmieściu Oławskim. Dwu pokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na pierwszym piętrze w nowym bloku przy ul. Zielnej na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie jasne, zostało zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł52 m² 53,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, bardzo jasne i w pełni wyposażone mieszkanie położone blisko Stadionu Tarczyński Arena. Zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu z bogatą infrastrukturą (przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł53 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Polecam do wynajęcia nowy apartament 2 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Długa 55h (fabryczna- szczepin). Apartament usytuowany jest w nowym budynku z 2023r, w lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 200 zł38 m² 57,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament 2 pokojowy w nowym budynku z windą na o s. Zalesie W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym! Ekskluzywnie i komfortowo wykończone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Liliowa

Polkowice,dolnośląskie

3 800 zł72 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu ładne bezczynszowe mieszkanie na wynajem. Usytuowane jest na parterze i posiada własny przynależny ogródek 100 m2 oraz 2 miejsca postojowe przed budynkiem. Najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Głogów,dolnośląskie

1 499 zł49 m² 30,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, mieszkanie, al Wolności - okolice MC Donald, 3 pok. 49,36m2, iip. wynajem 1499 zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie Dostępne od lipca 2024r W ofercie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego, m o powierzchni 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczepińska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł45 m² 67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) Oferta tylko w sdp nieruchomości ***mieszkanie dostępne od 01.09*** Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studzienna

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: okolice Powstańców Śląskich/ ulica Studzienna Metraż: 33m2 Piętro: 3 Dostępne: od zaraz Polecam na wynajem mieszkanie po remoncie w doskonałej lokalizacji. Ładnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajecia nowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji blisko Centrum Cieplic. W poblizu jest tez park, przedszkole, plac zabaw , mzk, sklep spozywczy. Miejsce parkingowe na ogrodzonej posesji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rostafińskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł86 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** przestronne mieszkanie W pięknej kamienicy *** Klucze w biurze, zapraszamy na prezentacje 7 dni w tygodniu. - wysokie sufity, oryginalne sztukaterie - dużo miejsca na przechowywanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł59 m² 84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mam na wynajem przestronny lokal mieszkalny, w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej powiązanej z branżą medyczną lub beauty. Usytuowany na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł47 m² 42,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do najmu bardzo ładne mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku z 2006 roku przy ul. Rymarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie posiada dwa pokoje o powierzchni ok. 14 i 12 m2. Oba pokoje.