dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 891 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 891 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie (49 m2) w bloku przy ul. Drzewieckiego (gądów - Fabryczna). Dostępne od zaraz Świetna lokalizacja Wi-Fi w cenie Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł54 m² 57,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania piękne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej, w dzielnicy Wrocław-Krzyki na osiedlu Grabiszyn. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duże, dwupoziomowe trzypokojowe mieszkanie przy alei Śliwowej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Maślicach w bliskiej odległości od parku i rzeki. Mieszkańcy mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

2 050 zł24 m² 85,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam 24m2 kawalerkę na wynajem w spokojnej okolicy centrum Wrocławia, przy ulicy Białowieskiej. To idealne miejsce dla osoby ceniącej sobie komfort, przytulne otoczenie oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł50 m² 58,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w prestiżowej lokalizacji Wrocławia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w nowym budynku mieszkalnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Jagodnie. Pierwszy najem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

1 600 zł39 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! dobra lokalizacja! dostępne od zaraz! Oferujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,90 m2 przy ul. Górników w Polkowicach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionu Parasol

Legnica,dolnośląskie

2 350 zł66 m² 35,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: oferujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piekary w Legnicy. Opis nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest na parterze III - piętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Wrocław,dolnośląskie

3 499 zł53 m² 66,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przepiękne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51,60m2. Nieruchomość znajduje się w przepięknej willi miejskiej z 1925r, która została wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe przy ulicy Chałupniczej na osiedlu "olimpia Port" lokalizacja: mieszkanie mieści się na nowym, ekskluzywnym osiedlu "olimpia Port", na terenie osiedla znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 24 m2 usytuowane na 4-m piętrze w odnowionej secesyjnej kamienicy przy ul. Drobnera z widokiem na Odrę i Uniwersytet Wrocławski Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego o powierzchni 45 m2. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po remoncie, szczepin ul. Czarnieckiego. pierwszy najem! Polecamy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w otoczeniu terenów zielonych, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia wyjątkowy i funkcjonalny dwupokojowy apartament z balkonem tuż przy wrocławskim Rynku! Klimatyzacja! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu bardzo słonecznego mieszkania dwupokojowego z balkonem, usytuowanego przy ulicy Kokosowej we Wrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 46 m jest w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For information in English please call or write. Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie z odzielną kuchnią o powierzchni ok. 74 m2 na przy ul. Powstańców Śląskich, na przeciwko Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Parkowa

Jawor,dolnośląskie

3 000 zł68 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy I wygodny apartament Z tarasem i ogrodem, miejsce W garażu podziemnym Do wynajęcia komfortowy i wygodny apartament z dużym tarasem i ogrodem, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie W kamienicy W ścisłym centrum! po remoncie Z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów! Opiekunka Oferty: tel. Jasne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For information in English, please call or write. Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 50m2, blisko centrum przy ul. Gen R. Traugutta 132. Pod blokiem parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

1 500 zł33 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: - wrocław, śródmieście, - ul Nowowiejska, - w pobliżu jest wszystko co potrzebne do życia, komunikacja, sklepy, park itp. - do Rynku i na pl. Grunwaldzki około 2 km mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym w garażu podziemnym na Oporowie (ul. Wiejska). Mieszkanie jest słoneczne, przestronne i funkcjonalne. Idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam na wynajem dwupokojowe i dwustronne mieszkanie rozkładowe w cichej okolicy przy ulicy Henrykowskiej. Mieszkanie jest gotowe do wynajęcia od zaraz. Cena: najem: 2600 zł. Czynsz: 375.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

7 200 zł90 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego, m o powierzchni 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł59 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Wrocławia Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie w samym sercu Wrocławia. Idealne lokum dla 3 osób lub pary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurlandzka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: psie Pole, ul. Kurlandzka Metraż: piętro: 1 Dostępne: od zaraz Obowiązuje najem okazjonalny Polecam na wynajem wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na Psim Polu we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artyleryjska

Legnica,dolnośląskie

2 250 zł38 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: na wynajem Apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Artyleryjskiej w inwestycji moderno. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konwaliowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku w Bielanach Wrocławskich, przy ul. Konwaliowej. Budynek położony w pewnej odległości od drogi głównej, a jednocześnie dający możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł52 m² 54,37 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m składające się dużego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, osobnej sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł50 m² 74,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piękne, nowoczesne i doskonale wyposażone mieszkanie przy ulicy Tęczowej 83, w centrum Wrocławia. Idealne mieszkanie dla pary, która lubi aktywność fizyczną i aktywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł84 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

-wolne od zaraz- 4 pokoje 2 łazienki duża przestrzeń 84 m2 dwa ogrody taras dwa balkony wysoki parter budynek Z 2002 R. Rolety zewnętrzne dobra komunikacja niska zabudowa spokojna okolica dwa parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rychtalskiej. Nowe zadbane osiedle z pełną infrastrukturą. Idealne dla pary. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w okolicach mostów Trzebnickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Oława,dolnośląskie

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oława, iwaszkiewicza, tuż przy Szkole Podstawowej nr 8. Poszukujesz mieszkania na wynajem w świetnej lokalizacji w Oławie, gdzie wszystko, czego potrzebujesz znajduje się w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł30 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem słoneczne i ciepłe mieszkanie na wrocławskim Szczepinie przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze sześcio - kondygnacyjnego budynku. Umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

2 950 zł56 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny położony na II Piętrze składający się z 2 sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju o powierzchni 56 m2 i balkonu o pow. 3 m2 , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Legnica,dolnośląskie

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie w centrum Legnicy. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku jednorodzinnego i posiada dostęp do małego ogródka. Na powierzchnię 58 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł51 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Українська нижче | english below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Słonimskiego 26. Nieruchomość Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronne, dwupokojowe mieszkanie z wysokimi sufitami zlokalizowane w centrum Wrocławia przy ulicy Piłsudskiego! zapraszam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł58 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane na Krzykach, przy ulicy Skwierzyńskiej we Wrocławiu! Lokalizacja: skwierzyńska/krzyki, ilość pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia