dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Na wynajem przytulne, ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 41 m2 w centrum miasta! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 700 zł52 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje umeblowane Lubin - Zalesie - 1700 zł + media. Mieszkanie o pow. 51,9m 2 , z balkonem, w nowym budownictwie, położone na I piętrze. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Kiełczów,dolnośląskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie piękne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i przynależnym miejscem postojowym. Nowy budynek. Spokojna lokalizacja. Lokalizacja : gmina Długołęka, kiełczów, ulica Zielona Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: (for english scroll down) oferta tylko U nas! Serdecznie polecam do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Sołtysowickiej o łącznej powierzchni 45mkw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Lubin,dolnośląskie

1 400 zł36 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowość! dobra lokalizacja! Mieszkanie idealne dla singla bądź pary! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,6m2 przy ul. Budziszyńskiej w Lubinie. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Benedyktyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł47 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 47 m2 znajduje się na ulicy Benedyktyńskiej i w 2021 roku przeszło generalny remont. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł37 m² 98,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum - ogród botaniczny winda balkon apartamentowiec media miejskie opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament zlokalizowany bardzo blisko centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

2 990 zł55 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje mieszkanie 55m2 na Gaju ulica Strońska Mieszkanie: - przestronny salon z jadalnią - Kuchnia z oknem otwarta na salon - Sypialnia wyposażona w szafę oraz wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania piękne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym bez windy, w okolicy ulicy Zwycięskiej / Agrestowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Wrocław,dolnośląskie

2 799 zł50 m² 55,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top Piękne 2M /balkon/rozkład/akceptacja zwierząt akceptujemy zwierzęta Oferuję na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 50 m2 z wyjściem na balkon, znajdujące się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł51 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

UL. Kromera- okolice ch Korona Wolne od 1 stycznia 2024 r Do wynajęcia bardzo jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1 piętrze. W sąsiedztwie liczne tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł80 m² 41,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: śródmieście/ul.Reja Ilość pokoi: 3 Metraż: 79,8 m2(mieszkanie) Kuchnia: oddzielna, widna z oknem Piętro:2/5 (winda) Informacje dodatkowe: Wynajem od zaraz. Opis nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje, znajdujące się na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Polecam do wynajmu komfortowe mieszkanie. Nieruchomość urządzona w nowoczesnym stylu , z dbałością o każdy szczegół. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł31 m² 42,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, małej sypialni, łazienki z wc, oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Mieszkanie zostało niedawno wyremontowane i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie, urządzone i gotowe do zamieszkania. Pierwszy najem! Jagodno, ul. Kajdasza 11 Widoczne nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament w Marinie II, nad Odrą, w sąsiedztwie Rynku Powierzchnia ok. 78m2. Obszerny salon z aneksem kuchennym i jadalnią, z wyjściem na balkon. sypialni nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle XXV-lecia

Bielawa,dolnośląskie

1 150 zł34 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze, w skład którego wchodzi: duży pokój z wyjściem na balkon, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój o łącznej powierzchni 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia nowe jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 41m2 znajdujace sie na 1 piętrze bloku mieszkalnego z 2022r. W Oławie przy ul.Jodłowej Dostępne od stycznia2024! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- -pierwszy wynajem W historii mieszkania!- -Obejrzyj film z tego mieszkania! otodom blokuje możliwość wyświetlenia filmu z poziomu aplikacji, dlatego oglądaj go przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31m2, położone na 4 piętrze na ul. Strzegomskiej 51. Mieszkanie jest ciepłe, z oknami na ul. Strzegomską. Przed blokiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

1 100 zł30 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z kuchnią po remoncie o powierzchni 29,5 m2. Koszt czynszu to 1100 zł + opłaty do spółdzielni (około 600 zł) + koszty wg zużycia (prąd, gaz). Kaucja wynosi 2200 zł. Minimalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł45 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia słonecznego, dwupokojowego mieszkania w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Parkowej w Bolesławcu. Mieszanie przestronne I W fajnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Scultetusa

Zgorzelec,dolnośląskie

2 600 zł55 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pok., POW. 55,39 M2, parter, C.O. Miejskie, w pełni wyposażone! nie szukaj dalej! Mieszkanie gotowe do wynajęcia od 15 stycznia! Zapraszamy do rezerwacji. Biuro Nieruchomości nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 900 zł150 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu apartament o powierzchni 150 m2, znajdujący się na parterze imponującej willi miejskiej z lat 30-tych ubiegłego wieku. Mieszkanie daje wiele przestrzeni na spełnianie potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

o wynajęcia kawalerka na Piaskowej Górze o powierzchni 26m2 składająca się z pokoju, kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju. Dodatkowo wydzielona sypialnia (możliwość łatwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na kameralnym osiedlu jaracza Nasze wynagrodzenie pokrywa właściciel ***2pokoe, kuchnia, łazienka, przedpokój*** Pokój dzienny z wyjściem na balkon, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Legnica,dolnośląskie

1 700 zł67 m² 25,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia położonego na parterze przy Ul. J.Wybickiego w Legnicy. Mieszkanie znajduje się w lubianej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Polecam do wynajęcia komfortową kawalerkę przy ul. Kamiennej oddaloną zaledwie 2,9km od Rynku i 500m od Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe mieszkanie w bloku przy ul. Słubickiej w Polkowicach. Mieszkanie świeżo po wykończeniu- użytkowane rok czasu. Mieszkanie ma powierzchnię 40 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na Gaj-u, na Krzykach. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, z osobną kuchnią i dużym balkonem. Niedawno odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo balkon ok. 4 m2 winda wszystkie media miejskie funkcjonalny układ pomieszczeń naziemne miejsce postojowe W cenie opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dla pary lub singla bardzo jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą. Nowoczesne osiedle Olimpia Port to inwestycja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego 35 *po sąsiedstwu Politechnika Wrocławska, uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Przyrodniczy *w pobliżu mnóstwo punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

3 100 zł90 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania w ścisłym centrum miasta Bolesławiec. Na przestronny lokal mieszkalny składa się: - pokój stołowy z aneksem kuchennym - pokój do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Głogów,dolnośląskie

1 800 zł45 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45,3 m2, zlokalizowane na 4 piętrze przy ul. Powstańców w Głogowie na os. Stare Miasto. Mieszkanie składa się z salonu, osobnej kuchni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w pobliżu ul. Legnickiej. Powierzchnia 48 m2, na którą składają się: salon, sypialnia , łazienka, oddzielna kuchnia ,hol. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie (58m2) położone przy ul. Wincentego Stysia we Wrocławiu. Lokal mieszkalny składa się z następujących pomieszczeń: oddzielnej kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 3-pokojowego, nowego mieszkania w apartamentowcu, na osiedlu Olimpia Port. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na wysokim parterze, czterokondygnacyjnego budynku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij