dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 891 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 891 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

____________ rezerwacja do 19.01.24___________________________ Do wynajęcia pięknie mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską! Mieszkanie Przyjazne Zwierzętom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na wynajem.Nieruchomość położona jest w Legnicy, na Osiedlu Kopernik. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 44 m2.Mieszkanie posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorlicka / umeblowane W pełni / spokojny rejon balkon / winda W bloku / autobus W sąsiedztwie Polecam do wynajęcia 2 pokojowe, ładne, czyste mieszkanie o powierzchni 42 mkw położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bystrzycka

Świdnica,dolnośląskie

3 000 zł74 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego położonego na obrzeżach miasta Świdnicy. Szukasz nieruchomości w spokojnej okolicy? A może często.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł92 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Agent prowadzący: tel.: ***I SPEAK ENGLISH, PLEASE SCROLL DOWN*** Dostępny od zaraz luksusowy apartament w inwestycji Olimpia Port z widokiem na rzekę. Dwa miejsca postojowe i duża komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 54,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia (wynajem okazjonalny) nowe, 2-pokojowe mieszkanie 40,28m2 przy ul. Słubickiej 6b w Polkowicach. Mieszkanie mieści się na I piętrze 3 kondygnacyjnego budynku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

2 550 zł45 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Ameriga Vespucciego 7 - (psie pole-Swojczyce-Olimpia Port). /Mieszkanie o pow. 45m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka, klimatyczna i w pełni wyposażona. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 29 m2 znajduje się w świetnej lokalizacji na nowym prestiżowym osiedlu Soft Lofty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna/ Bajana Metraż: 35 mkw Kuchnia:aneks Piętro:3 (brak windy) * liczba pokoi: 1 Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od 19 stycznia 2024 r. Opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia Bez prowizji. Tylko 2500 za całość, łącznie z wszystkimi opłatami. Centrum śródmieście, ul. Rydygiera pokój z antresolą powierzchnia około 20 m2, parter, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Senatorska

Wałbrzych,dolnośląskie

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Senatorskiej na Podzamczu. Budynek kilkuletni, ogrodzony i zadbany. Na terenie wspólnym znajduję się plac zabaw oraz miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z osobnym wejściem i ogródkiem w dolnej części Podgórza, trzy pokoje kuchnia , jadalnia i spiżarką, łazienka, i duży ,wygodny przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Legnica,dolnośląskie

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry, proponujemy śliczne mieszkanko przy ul. Młynarskiej w samym centrum Legnicy. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze. Urządzone wg. obecnie obowiązujących standardów. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wrocławskiej *38m2 *składa się z kuchni, pokoju, sypialni i łazienki z wc *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *pokój: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Katowicka

Wałbrzych,dolnośląskie

1 250 zł17 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2025-01-31 *do wynajęcia studio przy ul. Katowickiej *lokal o powierzchni 17 m2 *składa się z salonu, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc *ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Bogatynia,dolnośląskie

1 600 zł58 m² 27,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem wyjątkowe mieszkanie W bogatyni przy ul.KOSSAKA, 3 POKOJE, pow. 58,40 m2, balkon, klimatyzacja, C.O. I podgrzewanie wody miejskie. Najem okazjonalny! Na wynajem 3 pokojowe stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

4 400 zł75 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament | taras | wysoki standard | centrum | miejsce postojowe | klimatyzacja Lokalizacja: wrocław, bulwar Drobnera Metraż - 75 m2 Piętro 6 piętro Czynsz 4 400 zł Opłaty - 1 600 zł Kaucja - 6 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nie pobiera prowizji! Dzień Dobry, przedstawiam Państwu mieszkanie które mam do wynajęcia - 57 m2 - 2 pokojowe - Dwupoziomowe - Balkon - Taras z widokiem na park Cena: 3700 pln Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem umeblowanego wielkiego mnieszkania dla rodziny lub pracownikom czy studentom. Mnieszkanie składa się z oddzielnakuchnia.piekarnik gazowy lodówka+krzesła oraz stół Pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche dwupokojowe umeblowane mieszkanie na 4 piętrze. Ogrzewanie miejskie. Wynajem 1700 zł plus czynsz do wspólnoty 323 zł. (w tym zaliczka na ogrzewanie). Dodatkowo płatne media. Prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem luksusowego mnieszkania we wysokim standardu składa się z 3 pokoi Wyposażenie kuchnia pełno umeblowana Salon sofa rozkładana stół oraz krzesła Pokoj luzko materac komoda Pokoj Biurko oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 450 zł33 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości poleca! Tylko u nas! Do wynajęcia piękna ,duża kawalerk a z klimatyzacją w samym centrum Świdnicy. Wolne od zaraz! Mieszkanie po remoncie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super mieszkanie komandorska / dwa pokoje, rozkładowe / umeblowane parkowanie za szlabanem na parkingu dla mieszkańców Zwierzęta nieakceptowane( osobom ze zwierzętami bardzo dziękujemy). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajcego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, jasnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł53 m² 28,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,16 m2, zlokalizowane na 2 piętrze przy ul. Piotra Skargi w Głogowie na osiedlu Stare Miasto. Nieruchomość znajduje się na terenie nowego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł106 m² 80,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia - bez prowizji! Więcej informacji udzieli: tel. We speak englisch, wir sprechen Deutsch, розмовляємо українською, говорим по-русски. Cicha uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

1 150 zł42 m² 27,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grodzkiej na Podzamczu. Doskonała lokalizacja, blisko bazar, nieopodal znajduję się szkoła, przychodnia zdrowia i sklepy. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 - pokojowy apartament o powierzchni 55m2 we Wrocławiu na ul. Długiej. Znajduje się on w inwestycji Lokum Porto wybudowanej przez dewelopera Lokum Development w 2023r. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 500 zł46 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46 m2 umeblowane z dwoma balkonami w Lubinie os. Przylesie Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na salon z wyjściem na balkon ,sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kompletnie umeblowana i wyposażona garsoniera, położona w ścisłym centrum Wałbrzycha. Mieszkanie położone w porządnej, zadbanej kamienicy, możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Wynajem mnieszkanie w osiedlu na powierzchni 56m2 Odzielenia kuchnia:elektryczny piekarnik,zmywarka,kuchenka gazowa,lodówka Pokoj stół rozkładany 4 krzesła,komoda Pokoj dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecame wynajem luksusowego mnieszkania we Wrocławiu w nowym osiedle Mnieszkanie ma 50m2 i składa się z: kuchnia pełno wyposażona Salon:sofa i komoda stol kreślą Pokoj:luzko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Wrocław, oporów Mieszkanie świeżo po remoncie, pierwszy najem Witam, oferuję do wynajęcia mieszkanie, zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Oporów we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home Brand zaprasza do wynajęcia nowoczesnego i umeblowanego mieszkania. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - sypialni, - przedpokoju, - salonu połączonego z kuchnią, - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostowa

Wrocław,dolnośląskie

7 900 zł61 m² 129,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2. Bulwary Książęce to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, które łączy w sobie kameralną atmosferę prywatności z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł41 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie. Lokalizacja: wrocław - Krzyki, przedmieście Oławskie ul. Traugutta 146. Z ładnym widokiem na rzekę Oławę. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, 2 pokoje, położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem przy ul. Rogowskiej - Nowy Dwór Osiedle w sąsiedztwie zieleni i niezbędnych usług Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suchardy

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! dwa duże pokoje (możliwość zamieszkania dwóch par!) możliwośc wynajmu 1 pkoju - cena 1700 zł + media! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dusznicka

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł64 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie (64 m2), w okolicy ulicy Dusznickiej: w doskonałym położeniu: gaj/krzyki przy ch Ferio Gaj z pełną infrastrukturą handlowo-usługową i rekreacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 57 m2 w nowym budownictwie przy ul. Kwiatowej w Lubinie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 300 zł75 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w serdcu gór *powierzchnia 75m2 .U mieszkania znajduje się przedszkole,szkoła podstawowa, przychodnia lekarska, sklepy,.W okolicy plac zabaw W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij