dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 892 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 892 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielawa,dolnośląskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, zlokalizowane w Bielawie, przy ulicy Stefana Żeromskiego 20 położone w niskim bloku na 2 piętrze. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł41 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem I osobną kuchnią umeblowane I wyposażone z bardzo dobrym dojazdem do centrum - wójcikserdecznie zapraszam Mieszanie rozkładowe z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Browary Wrocławskie- serce Wrocławia - Unikalna i prestiżowa lokalizacja - Osiedle z ochroną - Miejsce, które wyróżnia się pięknem architektury w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

3 499 zł50 m² 69,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***3 pokoje blisko centrum idealny dla pary lub 3 osoby pracujące *** Do wynajęcia 3-pokojowy apartament blisko centrum przy ul. Braniborskiej 52. Please see English version below klucze W biurze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe położone na 2 piętrze kamienicy przy Placu Kościuszki. Nieruchomość po generalnym remoncie, pięknie i elegancko wykończona, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 950 zł52 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Świebodzice, osiedle Piastowskie, ul. Chrobrego. Mieszkanie o pow. 51,7 m2 o bardzo funkcjonalnym układzie składa się z: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, 2 pokojowe, rozkładowe 2 stronne mieszkanie. 2 osobne sypialnie, osobna kuchnia 48 m2 Wrocław Fabryczna Grabiszyn skrzyżowanie Grabiszyńska Hallera Klecińska Konkretnie ul. Ostrowskiego 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 26m, w apartamentowcu Login City - Grabiszyńska 2,500/mc Nowa, w pełni wyposażona kawalerka w dobrej lokalizacji - Grabiszyńska login City. Ładna, 26-metrowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***krótki termin wydania*** Polecam do wynajęcia wyposażone mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Wrocławia (300 metrów od Rynku) - w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł38 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, zupełnie nowe mieszkanie położone w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Waniliowej ( osiedle Nelle II ) Mieszkanie niezwykle funkcjonalne, przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Błękitna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

8 000 zł98 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98 m. Brak czynszu administracyjnego opłaty wyłącznie za zużycie mediów. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stabłowice, ul. Arbuzowa (osiedle butterfly). Oferujemy do wynajęcia nowsze, gustowne, dobrze zaprojektowane, klimatyzowane mieszkanie 2pok. (45m2 + taras i ogródek ok.35m2), usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy 2-pokojowy apartament z balkonem, zlokalizowany na 10 piętrze w nowoczesnym budynku na osiedlu Angel River. Apartament położony w bardzo atrakcyjnej okolicy ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

UL. Skarbowców / nowe mieszkanie Krzyki - wysoko ceniona i dobrze skomunikowana z resztą miasta dzielnica Wrocławia. Mieszkanie wykończone z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kolorowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie Na osiedlu Kolorowym 19! Mieszkanie po remoncie- pierwszy najemca, gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Świebodzice,dolnośląskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości prezentuje : Na wynajem kawalerka na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, łazienki oraz kuchni. Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kameralne mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z toaletą oraz 2 balkonów.Mieszkanie w pełni i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 900 zł42 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie w Świdnicy, w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle Młodych. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Solicka

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

850 zł25 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym przy ulicy Solickiej 7 w Szczawno- zdroju. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na prestiżowym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej - w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia mieszkanie pracownicze z antresolą, położone we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

2 200 zł69 m² 32,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Blankowej na Podzamczu. Doskonała lokalizacja, nieopodal znajduję się szkoła nr 26, sklepy oraz dużo miejsc parkingowych. Nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

2 799 zł50 m² 55,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polish/english/ukrainian *** apartament dla pary- 2 pokoje*** Eleganckie mieszkanie do wynajęcia przy Ogrody Hallera 86. Na wynajem wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Oława,dolnośląskie

1 800 zł46 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie na ul. Wiejskiej nr 46 o powierzchni 46,10 m2 Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa Niezależne Pokoje + Osobna Kuchnia! Centrum Wrocławia (pl. Kościuszki / Renoma) Idealna propozycja dla studentów lub dwójki pracujących znajomych szukających prywatności i wygody w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

4 600 zł90 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Pierwsze zasiedlenie! duże mieszkanie W wysokim standardzie! ogród! 2 miejsca postojowe! Gorąco polecam przestronne mieszkanie 90 mkw położone na nowym osiedlu w Gminie Czernica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

3 400 zł72 m² 47,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje 71,6 m | Podzamcze | balkon | winda | po remoncie | Podzamcze widok na Park Książański Opis Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,6 m po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, komfortowe dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Piaskowej Górze, przy ul. Malczewskiego 10. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie ulokowane na wysokim parterze zadbanego bloku. Mieszkanie klimatyzowane, w pełni wyposażone. Doskonała lokalizacja w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grecka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania 34 m2 , mieszczącego się przy ul. Greckiej , w cichej , zielonej okolicy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z cegły - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 15.05*** Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , które spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców poszukujących spokojnego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Oleśnica,dolnośląskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela / dostępne od 12.04.2026 Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone w Oleśnicy, przy ul. Kolejowej (nowe osiedle za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w budynku przy ul. A. Słominskiego. Mieszkanie jest przestronne, funkcjonalne. W pobliżu E.Leclerc, piekarnie,.