dowolna

Mieszkania na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 894 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

5 800 zł110 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. *** wolne od 01.02.2025 *** Zapraszam do wynajęcia przestronnego, dwupoziomowego apartamentu w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 na Bielanach Wrocławskich! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł66 m² 50,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Oporów, aleja Piastów Na wynajem komfortowe i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,6 m , położone na parterze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magnoliowa

Iwiny,dolnośląskie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje z ogródkiem i parkingiem: iwiny, ul. Magnoliowa Szukasz spokoju, bezpieczeństwa i doskonałego dojazdu do Wrocławia? Oferuję na wynajem w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klucze W biurze. Oferta dostępna tylko W naszym biurze -mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 27m2; usytuowane na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Lokal posiada 4 pokoje, 2 łazienki, garderobę, klimatyzację, kominek. W cenie 2 zamykane garaże pod budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

1 550 zł48 m² 32,36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,9 m 2 , usytuowane na IV- piętrze w bloku - chojnów Główne atuty nieruchomości: - mieszkanie umeblowane - w salonie: narożnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Kłodzko,dolnośląskie

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Idealna lokalizacja, wszędzie blisko, dostępne bez auta: szkoły i przedszkola, plac zabaw, dworce pkp i pks, banki, poczta oraz inne urzędy i instytucje miejskie i powiatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English scroll down Pracujesz na Bielanach Wrocławskich , lub na południu Wrocławia cenisz, spokój i wygodę lubisz prowadzić aktywny tryb życia, to to mieszkanie jest idealne dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jodłowa

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł112 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem - Luksusowe, loftowe mieszkanie z tarasem i widokiem na Stare Miasto Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji w sercu Wrocławskiego Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł42 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 ***wolne od zaraz*** Przestronne mieszkanie o powierzchni 41,6 m2 położone jest na parterze w nowym budynku na Jagodnie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, 48 m2, rozkładowe, dwustronne, przy Zachodniej (róg Litomskiej). Atuty tego mieszkania: kuchnia osobna, łazienka z wanną, wc osobno, piętro 1 z 4, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem I osobną kuchnią umeblowane I wyposażone z bardzo dobrym dojazdem do centrum - wójcikserdecznie zapraszam Lokal mieszkalny w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 22583 super oferta! do wynajęcia 2 pokoje W centrum! połączenie stylu I nowoczesności. Tylko W sdp. Klucze w biurze. Dwupokojowe, luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stefana Batorego

Legnica,dolnośląskie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zobacz wirtualny spacer: do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 ***for English version scroll down*** Mieszkanie dostępne od zaraz! Lokalizacja: Kępa Mieszczańska to jedna z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł66 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego i luksusowego mieszkania, położonego na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

5 300 zł78 m² 67,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Przestronne mieszkanie 3-pokojowe (78 m) przy ul. Księcia Witolda, wrocław Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

5 399 zł70 m² 77,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament premium o powierzchni 70 m z zielonym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament premium | Justin Center I panorama miasta | klimatyzacja | balkon Na wynajem apartament o wysokim standardzie, położony w inwestycji Justin Center przy ul. Krawieckiej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji Do wynajęcia dwustronne (płd.-pn.), przytulne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na cichym i spokojnym Osiedlu Tęczowym na osiedlu Księże Wielkie. W okolicy liczne parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł65 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - niskie opłaty Do wynajęcia lokal o powierzchni 65,41 m2 z ogródkiem i garażem w budynku z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zaręba

Zaręba,dolnośląskie

2 000 zł98 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dla firmy: luksusowe mieszkanie Lokalizacja: spokojna, cicha okolica Mieszkanie mieszkalne W pełni umeblowane, wysoki standard Przestronny taras i ogród Piwnica do dyspozycji Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorczycowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Mieszkanie 2-pokojowe na wysokim parterze z zielonym tarasem i roletami antywłamaniowymi. Wnętrza są całkowicie wyposażone w sprzęt wysokiej jakości (tak jak na zdjęciach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Do wynajęcia kawalerka z balkonem na VI piętrze w budynku przy ul. Tęczowej. Mieszkanie jest słoneczne i funkcjonalnie zaprojektowane. Dojazd do centrum miasta (maks. 10min).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z balkonem, w bloku na ulicy Andersa. Mieszkanie położone na czwartym piętrze, składa się z salonu z balkonem, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł26 m² 87,52 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Wrocławia | studio apartment in the center of Wrocław Do wynajęcia kawalerka przy ulicy Tęczowej w świetnej lokalizacji na Śródmieściu. Opis Kompaktowe studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 450 zł36 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: -for English scroll down- zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej kawalerki na wynajem o powierzchni 36,42 m2 w budynku z 2024 roku z windą. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gajcego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 050 zł25 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia, zadbana, umeblowana kawalerka położona w centrum dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Gajcego. Lokal wolny od zaraz. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Mieszkanie dostępne od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w budynku z windą. Budynek monitorowany i chroniony 24h/7 znajduje się przy ul. Tęczowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł71 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokoje z garażem, oporów opiekun oferty Tel: (for English scroll down) *** mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam 4 pokojowe mieszkanie o pow. 71m2 wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis mieszkania: do wynajęcia rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m zlokalizowane w budynku z lat 60-tych na wrocławskim Szczepinie. Układ: * Pokój (16,10 m); * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

3 799 zł89 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowoczesny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 90 m2 położone na parterze w nowym budynku przy ul. Kawalerzystów. Mieszkanie może zostać doposażone zgodnie z potrzebami najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tel.: For English version scroll down Dostępne od zaraz Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni ok. 30 m, zlokalizowana w prestiżowej inwestycji w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

5 600 zł70 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny 4-pokojowy apartament z balkonem, usytuowany na 3 piętrze budynku przy ul. Legnickiej. Mieszkanie klimatyzowane, urządzone w wysokim standardzie. W pobliżu ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, luksusowe, pięknie urządzone mieszkanie, wysoki standard Przeznaczone dla 1- 2 osób Mieszkanie będzie dostępne do wynajęcia od 01.04.2026r. Lokalizacja: nowy blok, ul. Hirszfelda 39 A (około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł38 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy przestronną kawalerkę w kamienicy - dzielnica Stary Zdrój. Wnętrze przeszło remont, jest umeblowane i wyposażone. Powierzchnia mieszkania to około 37,5 mkw.